Tulip, ik heb destijds een jas bij de H&M gekocht. Met veel korting en kon hem daarna voor meer weer doorverkopen. Winterjas, ik ben een beetje aan het rondkijken maar niet enthousiast. Mijn oudste wil graag een blauwe, en had er 1 van Lief gezien met stipjes en 1 van Nono maar weet niet zeker of deze blauw is. Voor mn jongste dacht ik aan de blauwe van Beebielove maar weet het nog niet.
hahahah ik vind dat lak juist weer erg stoer maar gelukkig verschillen de smaken zo blijft er nog wat te bekritiseren
ondanks dat Amy-lynn niet wou passen toen ik de jas uit de verpakking haalde zei ze wauwwwwwwww die is mooie kleur en de bloemetjes aan de touwtjes vielen ook erg in de smaak
@mirell: leuke kleur die jas. Alleen lak is niet zo mijn ding maar hij staat haar echt prachtig. Ik heb nog winterjassen van vorige jaar en eerst maar kijken of ze nog passen en anders koop ik wel inderdaad in de sale. Ga nu iig geen winterjas kopen. Heb wel in de lente de Mimpi roze/blauwe jas van vorige jaar gescoord. En ik heb nog een Persival jas die moet haar nog passen. Jongste Cakewalk jas en nog eentje bij kopen.
leuk hoor! is nieuwe collectie toch? is er al code bij kleertjes.com vind ze alleen zo langzame site hebben:x
Ik had via FB een waardebon gewonnen van sproetjes outlet, oh oh wat vervelend Uiteindelijk een jurkje van Bengh en een spijkerbroek van Blue System voor mijn zoontje ervan gekocht.
@tam27, leuk!! Vooral de jurk! @ Miekje, ook leuk die jurk van mimpi! wat betreft winterjassen, Samiya past haar z8 jas nog. Heb wel al een tijdje een jas van kiezeltje op het oog. Vind het alleen jammer dat ze hem alleen in het donkerblauw hebben.. Ook een lakjas trouwens! Heb hem tot nu toe ook nog maar op een site kunnen vinden en ik wil hem kopen in de sale. Ga dus nu niet hier de site neerzetten ivm meelezers die hem zometeen voor me neus wegkapen Heb hem in RL ook al gezien en hij heeft ook zo'n lekker zacht bontje aan de binnenkant.. Ondanks dat ik hem voor mijn smaak een beetje te stoer vind ben ik helemaal gek op deze jas