Ik ben alleen aant twijfelen of ik een dikke winterjas voor M moet halen of zon tussen jas.. Ze ligt in de wintermaanden tich in de wagen bak en in de mc zit een dikke voeten zak... Twijfel Wat zouden jullie doen ?
Ja 2maten groter en die code die ik je stuurde is voor 25% op kinderkleding. Code blijft wel geldig dacht ik. BIj gratis is een topic met H&M codes is altijd wel een korting die nog loopt
Ladybabs: is heb een wat dikker vestje net zo iets als nu maar dan iets dikker. Bij M. ook gedaan. Of een extra dekentje in de wagen erbij. In de auto heb je toch vaak de kachel aan. Wij hadden dan vaak de zak afgeslagen omdat hij het dan te warm had. Net bij de gastouder geweest die misschien gaat oppassen. Maar gaat niet door. Kennen haar van onze oude GO als stagiare toen klikte het al niet. Ze was een beetje te gemaakt pedagogisch haar kinderen aan het corrigeren als ze wat deden. Ze dacht ook al dat het zeker was dat ze komen terwijl je als vraagouder de keuze hebt of je het wel of niet doet. We hebben haar maar in die waan gelaten en gaan contacten met het GO buro. Heb al iemand anders op het oog nl. Annemama: oh nu ben ik wel heel benieuwd naar de Zara ga hem zeker even zoeken in Den Haag. Alleen voor kids of ook voor mama??
Zo voeding zit er weer in.. Moet zeggen dat het me wel bevalt dat een ander af en toe een flesje gekolfte melk geeft. Net tijdens het voeden schoot er door m'n hoofd dat het allemaal een stuk makkelijker zou zijn met flesvoeding. Stom he, maar ik heb er soms ook echt geen zin in. Gisterenavond kwam er uit mijn linkerborst roze melk. Kan op internet alleen vinden dat het met kloofjes of voeding te maken kan hebben. Maar heb geen kloofjes en heb ook geen bieten gegeten. Het kwam ook echt uit m'n borst, niet robdom m'n tepel. Het is trouwens dezelfde borst als van de borstontsteking. Iemand die meer weet?
Wat heb je gegeten gisteren? Als het bloed is, kan het in de ontlasting van jens komen. Bel ff de huisarts F heeft heerlijk 7 uur geslapen. Ze is nu nog wel wat huilerig. Gisterenavond had ze 37.7. Nu 37.5
Goedemorgen!! Volgens mij gaat t best goed met de nachten bij iedereen hè?? Of niet iedereen is actief op zp 's nachts Hier ook alles goed hoor.. Nachten gaan goed, overdag wil die nog niet echt slapen in bedje maar we blijven proberen.. Heb zelfs weer tijd om m'n twilight deel 4 weer verder te lezen . Heb nu ook van m'n iPhone een ereader gemaakt, handiger als je kleintje bij je ligt. @susan: moet ik goed onthouden.. Die nicknames zitten er al zo ingeprent .. Moet lukken! @kylie: Vervelend dat je niet weet wat t is, heb er zelf ook nog niet van gehoord.. Mss inderdaad even de HA bellen?! @danielle: leuke foto!! @de rest: wel gelezen maar alweer vergeten
Voor kids (meisjes dan, jongens heb ik eigenlijk nooit goed gekeken ) hebben ze vaak echt leuke dingen. Wat aparter, minder standaard. Vond het op een gegeven moment niet leuk meer dat als ik wat leuks voor F had gescoord de dochter van een vriendin of mijn nichtje hetzelfde aan had. Voor mama's hebben ze ook leuke dingen maar dan wel voor mama's die niet nog minimaal 15 kilo moeten afvallen
Annemama: nee niet naar dokter geweest nog. Ik kijk t weekend ff aan. hij zegt er zelf geen last van te hebben dus dat scheelt. *wat leuk dat je zo'n schriftje heb voor de kleine meid! Babs: zou geen hele dikke jas doen. ligt voor een baby ook niet lekker in de reiswieg. nog een tip: koop een jas zonder muts. dat ligt helemaal niet lekker voor je kleine. kan je beter los mutsje doen susan: thx voor de tip *als die meid niet goed voelt, idd niet doen. Sappie: ik klets snachts idd niet meer mee, anders ben ik te wakker en kan ik erna niet meer slapen Ego: goeie nacht gehad wat betreft voeding. Mn rug was een ander verhaal helaas. Kleine meid heeft weer zo'n 6-7uur geslapen. heerlijk! planning: geen. beetje opruimen. gister vriezer eens uitgezocht, wat een bende kon de helft in de container gooien haha. avondeten: Kofta jummy! overig: Houden jullie iets van een boekje bij over je kleine voor later? Ik heb bij D.amian een heel (dag)boek bijgehouden vanaf de dag dat ik positief had getest tot aan zn 1e verjaardag. Hier wil ik een echt boek van laten maken met harde kaft (zo'n 60 pagina's zijn het) Maar ben daar nog niet aan toe gekomen. Voor C.harlie heb ik bijna niks bijgehouden. voel me daar zo slecht om maargoed, niks aan te doen meer. Ik schrijf hier en daar kleine stukjes maar echt bijhouden doe ik het niet. zonde eigenlijk als ik er nu zo over nadenk
@ jasje: we hadden hier voor F wel een winterjasje. F is van 24 mei dus dezelfde periode als de baby's nu. Ze heeft het veel aan gehad vooral toen we de bugyinzet van de kinderwagen gingen gebruiken. Vanaf november ongeveer. Ze zat dan wel in een bunker maar bovenlichaam is dan toch niet optimaal bedekt helemaal als ze van alles zien en gaan bewegen. F had maat 68 dus ben nu voor M ook opzoek naar een winterjas maat 68. Daarvoor had F ook veel een gebreid vest aan met wol gevoerd. Deze foto is van 28 november 2010.
@roozjuh: groot gelijk hoor, overdag wordt er al genoeg gekwebbeld hier jammer van je rug, hopelijk gaat t straks weer beter.. Ik moet zeggen, nu D best goed doorslaapt 's nachts wordt ik zelf ook een stuk luier..
Thx Roozjuh! Ze heeft nu nog de bouw van haar papa. Hoop dat het zo blijft want wens haar mijn gevecht met de kilo's niet toe Wil je mij, als je een keer tijd hebt, mailen of pb-en hoe ik de foto's verklein zodat ik je ze kan mailen voor de site?
Site: aangezien alle baby's rond de 2maanden de prikjes krijgen en dus ook gewogen worden en gemeten, heb ik bij Statistieken(Heet nu 'Oei, ik groei!' even t lijstje veranderd zodat we allemaal op zelfde moment de lengte en gewicht kunnen invullen(en vergelijken) Ook heb ik nu een plaatje op de site gezet 'Baby Mood-Swings' hier kan je op kijken wanneer ze een sprongetje hebben. Deze staat op de pagina 'Oei, ik groei!' onderaan
Ik ben 's nachts niet meer van de partij. M slaapt al ruim een week door dus mama ook Papa doet de de late fles dus mama maakt weer echte nachten. Heerlijk! Hoe gaat dat bij jou Sappie?
@annemama: hier doe ik de laatste fles, vriend moet er alweer om half 5 uit en ik kan blijven liggen hè al slaap ik ook pas rond een uur of half een maar dat komt omdat ik m'n boek dan niet neer kan leggen D slaapt best goed door, meestal van 23.30 tot 6.00.. Soms langer.. 's nachts doe ik ook niet meer mee hoor.. Heb overdag nog niet veel tijd om te reageren maar gaat steeds beter