Meiden van eind Juni/Juli 2012 NOD-Kletstopic

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Lavina, 15 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    Hey Lavina, fijn dat je een soort van oplossing hebt gevonden voor de honden. Hier gaat ie redelijk, heb net ondanks moeheid toch f een zw.schapsfitness dvdtje opgezet en moet zeggen dat je daar wel wat meer energie van krijgt en ook goed voor stijve spieren haha. Normaal doe ik best veel aan sport en nu zoveel minder dus dat ga je dan wel voelen. Gelukkig beginnen binnenkort mn yogalessen weer.
     
  2. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Ja lol, maar ik begin cd 8 als dit keer weer posi test op cd12 of 13 dan begin ik volgende keer later.
     
  3. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Dat verschil voel je dan wel inderdaad! En meestal als je begint dan voel je je daarna toch wel lekkerder, en meer energie ja. Fijn dat de yogalessen binnenkort weer beginnen, die houden zeker ook zomerstop?
     
  4. LBlue

    LBlue Bekend lid

    10 jan 2012
    764
    0
    0
    Ha meiden,

    Wauw, gisteren niet gelezen en dan nu kijken en hop weer 9 blz. En een hoop gebeurtenissen. Ik hoop dat ik in mijn reactie niemand mis...

    Sofie; Ik had meestal een paar dagen voor ik ongesteld werd last van mijn borsten, maar ook niet iedere ronde... Dus echt een peil op trekken gaat niet.


    Dia; heerlijk zo'n man die gewoon mee helpt, en als je het samen doet ben je zo klaar :)


    79mama79; tegen Zeeland aan... Bergen op Zoom.. Dus niet zo ver weg voor ons. Zo'n pakket wil ik misschien ook nog wel, maar dan als we wat verder zijn... Gewoon omdat het kan ;) En schijnbaar krijg je er ook een fotoshoot bij. Ik weet niet of dat dan ook nog telt. Maar voor nu gaan we alleen voor de 2d echo, en dan misschien zo rond de 24/28 weken nog een andere echo :D


    Zwangels; Wauw.... En nu kan het niet meer van de vmk zijn toch? Fantastisch! Gefeliciteerd!!!!
    Wauw, die testen van vandaag liegen er niet om... Dit lijkt me duidelijk! Nogmaals gefeliciteerd. (de zin hier boven is de reactie op je post van gisteren, vandaar nogmaals)


    Chickie; Ik heb als puber veel last gehad van migraine en het schijnt samen te hangen met hormonen. Hopelijk heb je door de hormonen tijdens je zwangerschap geen last van de migraine.
    Haha Chickie... Ik moet even lachen om je 'niet dat mijn bericht al niet lang genoeg is'. Ik hoop (net als iedereen hier) dat het een kwaaltje is! En als dat zo is, hoop ik daarna dat je snel af bent van de kwaaltjes!


    Nik, die afscheiding heb ik heel veel gehad, en nu ik zwanger ben is het nog erger. Dus hopelijk is het een goed tegen bij je!


    Sarahtje, wat een vage bedoeling... Ik heb je in ieder geval niet ge-pbt. Maar zo'n berichtje maakt me wel nieuwsgierig naar wat er nu aan de hand is.
    Jeetje, Saar.. Wat is dat rot zeg! Kan me niet zo goed voorstellen dat iemand je zo'n berichtje stuurt en het is inderdaad wel bijzonder laf. Ik weet niet of je het nog leest, maar ik hoop je wel weer terug te zien.


    Geranium!!! Jeehj!!! Super meid! Gefeliciteerd!

    Klachtjes, die zijn hier duidelijk aan het verminderen. Ben nog maar weinig misselijk en ook de vermoeidheid is minder aan het worden. Al zal de vermoeidheid volgende week vast even toenemen omdat het werk dan weer begint. Maar heel eerlijk, het is even een paar weekjes pittig geweest, maar ik had vakantie, en dat scheelt bijzonder veel! Nu wordt het allemaal beter en kan de pret beginnen!
     
  5. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    O heerlijk Lblue dat je kwaaltjes minder worden, pfff kan ook niet w88 totdat ik de 12 weken grens nader. En net wat je zegt tis een paar weekjes doorbijten en dan begint de pret, was tenminste bij mn dochter ook zo.

    @Lavina, ja de yoga houdt ook een zomerstop.

    Net een ciabattabroodje op met gesmolten kaas en vanavond ga ik verse soep maken, heb ik echt zin in (niet in het maken maar de soep haha), alleen nog ff bedenken wat voor soep. Ik heb nog een bloemkool in de koelkast dus misschien wordt het bloemkoolsoep.
     
  6. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    @Amandie, fijn dat de ha ook ff je bloed nakijkt, extra controle kan nooit geen kwaad. Wat leuk dat jullie een boot gaan kopen, lijkt me heerlijk, lekker varen op je eigen boot. Wat voor les geef je?
     
  7. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    @LBlue wat fijn dat je klachten afnemen zeg, wel lekker dat je vakantie had en daardoor ook lekker je rust kon nemen. Geniet ze!

    @minnie hmm klinkt erg lekker, ik ga denk ik vanavond maar sla met tomaat komkommer en appel maken met gebakken aardappels en visje.
     
  8. Zwangels

    Zwangels Fanatiek lid

    22 jun 2012
    3.350
    450
    83
    Vrouw
    Schoonebeek
    Ben net gebeld door de verloskundige, had haar een email gestuurd.
    Heb nu 28 augustus een afspraak staan. Ze gaat gelijk een echo doen, want moet met een volle blaas komen.
    De afspraak van de gynaecoloog blijft gewoon staan, ze gaat dan 28 augustus kijken of die afspraak nog nodig is.
     
  9. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Spannend!!! Dan ben ik nog op vakantie maar spiek ik wel mee haha, heb toch WiFi in hotel :p
     
  10. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    ♥ Bevallings- en afsprakenlijst ♥

    Bevallingsdatum

    18 februari 2013 Paloe (25 jaar), 3e kindje
    25 februari 2013 LBlue (24 jaar), 1e kindje
    8 maart 2013 mamavanf (33 jaar), 2e kindje
    27 maart 2013, gebakje (29 jaar), 2e kindje
    29 maart 2013, sarahtj3 (26 jaar), 2e kindje
    3 april 2013, minnie1979 (32 jaar), 2e kindje
    6 april 2013, Amandie (25 jaar), 1e kindje
    18 april 2013, Zwangels (29 jaar), 1e kindje
    18 april 2013, geranium32 (32 jaar), 1e kindje
    20 april 2013????, MamaJens (26 jaar), 2e kindje


    Afsprakenlijst

    8 augustus 2012, mamavanf, 1e afspraak, echo, bloed+urineonderzoek VK
    13 augustus 2012, gebakje, 1e afspraak en echo VK
    15 augustus 2012, minnie1979, 1e echo Gyn
    21 augustus 2012, sarahtj3, 1e echo Gyn
    25 augustus 2012, Amandie, 1e echo VK
    28 augustus 2012, Zwangels, 1e afspraak + echo VK
    3 september 2012, LBlue, controleafspraak VK
    10 september 2012, LBlue, pretecho
    12 september 2012, Zwangels, Controle afspraak gyn

    ♥ NOD- lijst 2012 ♥


    Mh90 (21 jaar), 6e ronde, 1e kindje, 9 augustus 2012
    Aster14 (26 jaar), 3e ronde (1e na mk), 1e kindje, 14 augustus 2012
    Chickie (33 jaar), 4e ronde (na mk), 1e kindje, 16 augustus 2012
    Nik (32 jaar), 9e ronde, 1e kindje, 17 augustus 2012
    Souries (29 jaar), 3e ronde, 1e kindje, 18 augustus 2012
    sofie28 (31 jaar), 3e ronde, 4e kindje, 22 augustus 2012
    79mama79 (33 jaar), 2e ronde, 2e kindje, 22 augustus 2012
    Yuna26 (26 jaar), 3e ronde, 1e kindje, 25 augustus 2012
    ing49824 (27 jaar), 2e ronde, 1e kindje, 25 augustus 2012
    Lavina (30 jaar), 4e ronde, 1e kindje, 31 augustus 2012
    Diabolique21 (24 jaar), 10e ronde, 1e kindje, 13 september 2012


    Veranderingen even in rood, dan kan ik het niet missen :D


    Heb Mamajens er ook even bijgezet, heb haar ook gevraagd hier weer mee te komen lezen, nog geen reactie maar denk zet haar er toch even bij.
     
  11. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Lblue dan woon jij bij mij om de hoek :p

    Ik woon in Heerle.
     
  12. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Sarah, gewoon negeren zulke mensen en niets van aantrekken.

    Ze willen juist dat je stopt waarschijnlijk. Dus vooral gewoon lekker niet doen !! ( je weet hoe sommige zijn)
     
  13. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Zwangels en geranium gefeliciteerd !!!
     
  14. Mamajens

    Mamajens Actief lid

    5 apr 2012
    409
    0
    0
    Jaaaaaa, eindelijk jullie topic gevonden, mail gelezen maar deze nog niet tegengekomen! Ik kom ook lekker meekletsen met een nieuwtje: ZWANGER!!!!! Hoe gaat het met jullie?
     
  15. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Gaat goed hier :D Leuk dat je ons ook gevonden hebt nu!! Had linkje in de mail gezet of deed die het niet? Heb je ook op het lijstje bij zwanger gezet, klopt de datum die ik erbij heb gezet 20 april? Had ff snel gerekend. En welke dag heb je ook alweer precies je afspraak dan zet ik die er ook bij.

    @gebakje voor jou begint de echo nu ook echt dichterbij te komen he, leuk!
     
  16. Yuna28

    Yuna28 Niet meer actief

    Nou ik weet niet of mijn ovutest positief is.. :S.. ik denk van wel maar hij is gedeeltelijk zelfde kleur en andere gedeelte iets lichter.. -.-'
     
  17. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Heb je urine nog bewaard? Anders misschien nog eentje doen? En anders gewoon voor de zekerheid aan de klus!
     
  18. Yuna28

    Yuna28 Niet meer actief

    nee niet bewaard.. ik test morgen weer, als ie dan negatief is weet ik 100% zeker dat die vandaag positief is..anders wacht ik gewoon 4 uur en doe ik nog een test..-.-
     
  19. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    Dia haha ja lach maar, ik zie er niet uit;)

    Zwangels fijn dat je een leuke dag hebt gehad! En idd goed geslaagd! En nu durf ik je echt wel te feliciteren hoor! Dussehh GEFELICITEEEERD! Mooie test! Spannend! Hopelijk kan de vk dan al goed wat zien! Het kan zelfs goed zijn dat er dan al een hartslagje is, super! Wel gek trouwens dat je met een volle blaas moet komen want met die termijn maken ze vaak een inwendige echo en dan is die volle blaas niet nodig (was ik even blij, stond op knappen en mocht snel nog even naar de wc;))

    Lavina ah zo, ja dat fietst niet fijn als hij blijft remmen! Hier is mr paloe net even met mijn fiets weg geweest en in de lichtere versnellingen trapt hij opeens door.. dus moet er maar weer mee terug:S
    Verder hebben ze wel echt alles gedaan, alles gesmeerd, tot het slot aan toe, spaken gespannen, remmen en versnellingen nagekeken en afgesteld, nieuw zadel erop, zitjes afgesteld en vastgedraaid, nieuwe koplamp erop, heerlijk:)

    Sarah gelukkig heb ik geen last van boosheid, ben wel wat ongeduldiger nu..
    Heh wat gek dat je een pb kreeg van iemand die niet meer actief is? Kon je de naam niet zien of was de naam niemand? Raar hoor! Wat werd er niet geloofd dan? Huh ga je nu meteen weg? Dat is wel heel jammer, misschien (hopelijk) is het niet iemand van hier! Als ik jou was zou ik de tip van chickie opvolgen hoor en laten traceren. Áls diegene al een ander account is. Hebben jullie in je omgeving al verteld van de zwangerschap? En weet je wat ook gebeurd kan zijn? Dat iemand een andere sarah een berichtje wilde sturen en per ongeluk de verkeerde heeft? Je kan namelijk niet zomaar een dubbel account aanmaken.. ik was het iig niet en ik denk eigenlijk dat er niemand van dit topic zoiets zou doen..

    Geranium haha je moeder met die vraag over de pil.. WHOEAAAAA gefeliciteeeeeerd!!!!! Super!

    Chickie ja bij haar hielp de paracetamol ook niet tijdens de aanval zelf, maar als ze het tijdens de aanval slikte hielp het wel bij de naweeën ervan. Pff wat shit zeg dat je er hartritmestoornissen van krijgt! Mijn huid komt door de hormonen ja dus het is uitzitten;) Mijn buikje is nu vooral 5 kilo eten door het eten tegen de misselijkheid;) net als het extra laagje op mijn heupen en bovenbenen;)
    En ik heb dus ook gewoon kwaaltjes hoor;) Ben de eerste periode ook zo verschrikkelijk moe geweest maar dat is nu over aan het gaan. En de (.)(.) doen zeer;) Goeie tip voor sarah idd! Ik hoop dat je niet ongesteld wordt! Bij innesteling kan van alles horen, roze afscheiding heeft láng niet iedereen!

    Sofie shit zeg dat is een heftige blaasontsteking dan! Pff! Fijne dag vandaag! Hopelijk heb je er niet teveel last van!

    Souries je hebt helemaal gelijk!

    Amandie wat voor les geef je? Jeetje een boot, heerlijK!

    Lblue fijn dat de klachten minder worden!

    Mamajens supergefeliciteerd!!!
     
  20. Mamajens

    Mamajens Actief lid

    5 apr 2012
    409
    0
    0
    Hi Lavina, ja super bedankt voor je mail! 20 april klopt! Eerste vroege echo is 20 aug. Vind het zo spannend allemaal weer. Vorige zw was ik nogal naif, in week 8 al een kinderwagen gekocht ed. Maar ben nu best bang. Hoop zo dat dit kleintje blijft zitten, moet gewoon haha!
     

Deel Deze Pagina