Lekker slapen Raspie!!!! Jaaaa ik heb jouw lieve woorden zeker al gehad Vandaag was ook nog kindermarkt in ons dorp (merel jij nog geweest?) En wat heb ik allemaal op de kop getikt??? Een grote werkbank met gereedschap voor Moos (van mn neefje gekocht ) een hoge prullenbakje (ook van mn neefje gekocht), een kei-gaaf (op zn limburgs) groot poppenhuis voor 1 euro!!!!!! Wel een opknapper, maar boeien, superleuk juist!! En er zitten ook allemaal meubeltjes bij nog . Ik heb al besloten dat hij roze, (room)wit en grijs/zilver wordt Jippie!! Ennn een geweldige poppenwagen. Eigenlijk voor Pip, maar Moos vindt hem ook echt prachtig en het is zijn maat hahaha Naja prima toch? Oh ja en een buggy die achterover kan (rug) voor 2,- en twee auto's voor Moos voor 50ct per stuk
BB, leuke spulletjes, en een opknappertje is juist leuk, kun je het net zo maken als je zelf wilt. ik heb laatst op MP nog een buikkastje gekocht, ook een opknapper, maar dan heb ik m wel zoals ik zelf wil
Oooh Vlek maar jij bent daar ook echt supergoed in!!! Als je dichtbij zou wonen zou ik jou vragen (tegen betaling) hahaha
BB: ohhh daar kun je iets héél leuks van maken van dat poppenhuis! Juist nog 10x leuker als een kant en klaar! Pip behang all over PS, kun jij dat lakentje meenemen de 2e?? Kan t ook wel keer ophalen, maar heb zo niks gepland in H-city, dacht kan misschien ook de 2e? Morgen ML weer werken....blerh, nu al leeg gevoel....
Getsie Merel... Weer werken... Terug naar de onzekerheid Niks an!! Jaaaaaa Poppenhuis wordt gaaaaaaf!! Als je nog stukkies PIPbehang hebt.... ?? koop ik ze graag over hahaha. Ooooh jaaaaaa die neem ik mee!!!!!!!!!! Geen probleem
BB, wat een achtbaan van emoties! En hele leuke spulletjes, het wordt vast en zeker heel mooi. Merel, sterkte met het gaan werken, het hoort helaas ook bij het met vakantie gaan. Rasp, rust goed uit!
Vlekkengek, meid, vergeet steeds te zeggen dat het super is dat alles goed met de kleine gaat! Erg fijn dat ze jou gecheckt hebben.
Oh Vlek wat super!! Ik neem ze de 2e wel mee lieverd!! Ik koop ze van je hoor!!! Quint: Dank je liefie. Ik moet echt zeggen dat ik behoorlijk gesloopt ben, maar het antwoord van ML maakt echt veel goed Lieverd ben je!!!! OOOOOOOOOOOOOOH ik heb zo'n zin om jullie weer te zien!!!!!
Ohoooohohohohohohohhooh vergeet ik bijna het belangrijkste van vandaag: Pip♥ kruipt ECHT nu en stond ook ineens aan het tafeltje... Nou ja laten we er dan ook maar meteen langs af lopen met wiebelpootjes hahaha ♥♥♥ Lekker meissie!!!
Morgen.... BB: goed van pip!! Blerh.... Heb echt last van n after-holiday-dip.....heb daar altijd moeite mee, in het begin wennen aan nieuwe ritme, en daarna weer wennen aan het normale leven......(ben ik de enige die daar zon last van heeft?)
merel, ja zal weer wennen zijn idd BB, wat goed van pip !!!! dadelijk even boodschappen doen en vanmiddag komt mijn zus op bezoek, kunnen de kindjes lekker spelen
Goeiemorgen! Merel, succes vandaag, als je deze dag maar weer gehad hebt he. Ben er straks weer even hoor, eerst even kindjes voorzien van alles en mezelf van koffie!!
Ja, klopt, als die eerste dag maar weer geweest is. Weet je, als je zelf de eerste bent die moet gaan werken is het minder vind ik. Als je eenmaal op het werk bent is het weer zo normaal. Maar nu ben ik sinds 4 weken weer eens een dag alleen met de kindjes en dan mis je die paar extra handen wel hoor.
BB, wie is dit? Moos herken ik wel, hoor. Merel, succes vandaag, zo is het leven, niks aan te doen. Tegenwoordig moet je blij zijn dat je een baan hebt...
Weet ik wel Quint....(sorry dat ik loop te zeuren ) maar ik weet gewoon dat het op het werk vanaf morgen anders gaat zijn. Ik neem aan dat er onderhand wel eens beslissingen gaan vallen over hoe en wat en als dat gebeurd weet ik gewoon dat het nooit meer hetzelfde zal zijn. Misschien sta ik binnenkort op straat, misschien wel andere werkgever.....blerh...ik zie daar gewoon enorm tegenop, vandaar dat ik zo in een dip zit vandaag.