Pfoe blijft wel lastig te zien hoor.. Zo op het filmpje lijkt het me dat het toch een meisje is.. Uitstulping lijkt wel een behoorlijk stukje verder te zitten, maar zie je wel.. Hmm.. Frustrerend ook dat je nog zolang moet wachten zeg! Zo blijft het een mooie verrassing haha.
Waarom ga je niet bellen voor een geslachtsecho als je niet kunt wachten. Kost rond de 25 euro en hier hebben ze vaak wel even tijd voor. Kunnen ze het niet zien mag je een andere keer terug komen
Het gekke aan het filmpje vind ik dat er WEL een moment is dat ze het stilzet en het 'geslacht' aanwijst (Ik krijg dat erniet af). Wat ik overgins zelf maar een raar set scheve ongelijke streepjes vind, maargoed zij zal het weten. Het probleem is, ik snap dan niet waar die streepjes alle andere keren op de echo zijn gebleven. Dan zou je ze toch altijd moeten zien? Als ik naar het stukje kijk van het filmpje wat ik geplaatst heb doet het me aan balletjes denken en een pieletje ofzo. @Abri, nou spannend maakt de baby het wel ja dat is een ding dat zeker is. Maargoed, ik had nu bijna liever niks geweten. Ik moet sowieso wel zeggen dat deze zwangerschap vol verassingen zit, want ik was eerst ook zogenaamd niet zwanger volgens de testen. LOL
@chaii: kun je geen sceenshot maken van hetgeen wat jij bedoeld? Gewoon het filmpje afspelen op je pc en dan een sceenshot ervan maken
Van wat precies, de zogenaamde schaamlipjes? Ik heb een filmpje geplaatst he van het misterieuze stukje. Wat vind jij daar nou van? Lijkt het meer op een meid daar of een jongen? 20+3 SEO - YouTube
Hier is een foto van het deel wat ik erniet afkrijg waar ze het geslacht bepaald. Ik snap alleen niet waarom het zo verschilt met de andere beelden. Je verwacht dan toch overal een duidelijke hamburger? En niet een streeploos iets met uitstulpsels tussen de benen. Bekijk bijlage 267082 Bekijk bijlage 267083 20+3 SEO - YouTube
foto 1: 2.06 op je film lijken streepjes ( kan ook balzakje zijn wat 3 streepjes geeft als de kleine de beentjes klemt foto 2: 2.07 op film en lijkt een piemel
Ja, jij hebt precies een foto gemaakt op foto 2 van het moment wat ik uiterst raar vind. Waar is daar het spleetje? en wat doet dat frumeltje daar? Pff...... Foto 1 zit ze duidelijk meer van onderaf te kijken omdat je meer bil en ruggengraat ziet, wat de verdwijning van het frumeltje weer zou verklaren.
Ik zie foto 1 niet echt een meisje. dan zou ze een scheve vagina hebben?! foto 2 vind ik ook niet overduidelijk een piemeltje. maar als ik moet gokken neig ik meer naar een jongen dan een meisje..
Ik heb je echo bekeken ik durf er niet echt een uitspraak over te doen. ik neig dan naar opgezetten schaamlippen. maar ik vind het uiterst onduidelijk. kan me voorstellen dat je er geen kleding op durft te kopen... ik heb jongens en daar was het bij allen toch wel echt overduidelijk.
Dat heb ik dus ook. Al wil ik de echoscopiste graag geloven, ik wil het dan eerst toch wat duidelijker zien. Ik kan op deze manier er echtniet vanuit gaan dat het een meid is of ik nou roze wil kopen ofniet, het gaat ook om het geestelijke gedeelte ervan. Ik vind trouwens ook dat het moment dat de vagina zichtbaar is het maar een scheef setje onduidelijke strepen is... Niet zo duidelijk en recht als bij andere meiden op de echo. Ik baal als een stekker.
Heb je nog teruggebeld naar het echobureau? Denk echt wel dat er een bureau in de buurt is die het eerder wil doen voor je Of wanneer krijg je de volgende echo bij de gyn/vk?
Oei... ik heb je filmpje gekeken en vind op heel veel momenten tussen de 2.00 en 2.07 het toch enorm veel op een jongetje lijken... Maar ik heb er geen ervaring mee.... lastige situatie zeg!!!
Wel heel leuk hoor om te lezen wat anderen zien. Ik weet het onderhand echt zelf niet meer. Mijn vk doet trouwens niet aan echo's (heb ik weer). Ik krijg alleen de termijn en de 20 week in het ziekenhuis hier en thats it, de rest is puur PRET.. Mijn favoriete pretecho bureau's zitten vol tot eind sep en ik heb maar een afspraak gemaakt, veel meer dan geduldig afwachten kan ik niet doen. Een 2D zie ik echt niet meer zitten na deze ervaring dus dat is ook geen optie.
Poeh meid, dat is een goeie... ik heb niet zo veel verstand van echo's lezen.. en op foto 1 zie ik het niet.. maar zelfs ik (die er geen verstand van heeft) zie op de 2e foto een jongetje! het enige wat dit zou verklaren is... een tweeling Een jongetje en de ander een meisje..? hahaha (dat zou wat zijn ) grapje Hoop dat ze misschien ergens een gaatje voor je hebben voor die pretecho.. kan me voorstellen dat je nu wat meer duidelijkheid wil! Wij hebben vanavond de 20 weken echo.. zal me benieuwen wat ons ukje is!!
Ik vind het ook op een jongen lijken! Vooral als ik het vergelijk met die van Mira... Vind het niet op elkaar lijken!
Nou ik ben voor 98% zeker dat dit een meisje is. Ik zie een paar x duidelijk de clitoris en schaamlipjes. Echter wel heel snel en ben niet snel genoeg om het beeld stop te zetten. Als ze naarhet voetje kijkt en je let goed op kijk je zo over de "vagina" heen en zie IK duidelijk de clitoris!! Een piemeltje had je echt wel veel duidelijker gezien aangezien er veel stukjes bij zitten waar je tussen de benen kunt kijken. En ik denk dat de foto wat Daantje erop heeft gezet echt een stukje navelstreng is.....ik ben bijna helemaal zeker van een meisje. Kwa foto's zou ik ook zeggen een jongen maar dat is wat ze bij mij gisteren ook zeiden tijdens de echo.....op foto's zie je de dingen heel anders dan op een echo.
@Kiewie, Hahah, dat roepen wij dus ook steeds hier. We krijgen ze gewoon allebei. Hoe was je 20 weken echo, weet je al wat het is of is het netzo dubieus als bij mij? @Bloemmm, Ik vind het ook sterk op een jongen lijken. Ik heb zelf ook een dochter en had al laten kijken bij haar met de 16de week en heb geen moment getwijfelt. @Melanie1986, 60% een meisje zeg ik zelf. (daar zit 20% goedgelovigheid bij naar de echoscopiste toe. ) Ik vind het zeer merkwaardig dat afentoe de strepen ontbreken maar je dan wel een soort van opbolling ziet. Een meisje heeft schaamlippen of niet en niet afentoe wel en dan weer niet. Jou echo fotos waren wel wat minder overtuigend, het waren hele andere fotos dan die van mij. Bij mijn echo is er absoluut niet zeker te zeggen wat het is, niet op de fotos en niet op de echo. Helaas..
Echt zo balen voor je dat je nog zo lang moet wachten! Het wordt wel een spannend topic zo, ik blijf het volgen