wie wil er mee ervaringen uitwisselen?? 1,5 week bezig en het bevalt me goed.. Nog niet super veel af (1,1 ) maar ook veel slechte dingen gegeten door bbq, verjaardag etc. maar nu is de knop echt om! Wat zijn jullie ervaringen??
ik wil er ook mee gaan beginnen volgende week...ben benieuwd naar ervaringen?? het lijkt me wel een heel gedoe in het het begin met tellen enzo
Hier gaat het nu na ruim een half jaar als vanzelf heel positief ik heb een combipas en hou alles bij online ook de punten enzo dus geen gedoe met zoeken in een boekje enzo ik ben op het moment ruim 21 kilo kwijt!!!
Ik heb het thuispakket besteld na mijn bevalling en was net 3 weken bezig toen ik weer zwanger raakte.. Ben vlgs mij wel ruim 3 kilo kwijt geraakt na die paar weken dus ben wel enthousiast!! Ga na deze bevalling zeker weer beginnen.
ik ben nu 3 weken echt bezig daarvoor kon ik het niet altijd opbrengen om te tellen..en nu 6,4 kg eraf. Ik vind het best netjes. Het bevalt goed hoor ik kan alles eten alleen maak je gezonde keuze,s..
we hebben een leuk cluppie hier http://www.zwangerschapspagina.nl/algemene-clubs/360865-wie-doet-mee-weight-watchers-62.html
Ik ging teveel schuiven om toch lekkere dingen te eten. En dan werkt het niet goed In de weken dat ik me er wel aan kon houden ginf het top.
je mag maximaal 10% van je dagpunten voor "slechte" dingen gebruiken en je weekpunten zeg maar maar je normale dagpunten niet teveel dus.
Ben zelf ook weer begonnen, kon een week online gratis op proef krijgen. Dus ik ben dat nu gaan doen en vind het een fijn systeem. Een paar jaar geleden ben ik eens 16 kilo afgevallen met WW, weer aangekomen, toen weer 10 kilo eraf, weer aangekomen en nu weer begonnen. Was een paar maanden geleden 10 kilo afgevallen, maar er sluipen toch weer wat kilo's bij de laatste tijd. Ben een echte jojo wat dat betreft, maar grijp nu gelukkig wel eerder in voordat er weer 15 kilo bij zit. Maar ben erg positief over WW, val er altijd goed mee af. En misschien dat ik het nu met het online systeem ook beter ga volhouden, vind het gewoon leuk om eetdagboek daar bij te houden haha.
Je moet toch gelijk een abbonoment nemen? Voor die week gratis? Wat ik heel lastig vind is dat ik lees dat ik bv 29 punten mag en een plak cake 3 punten is maar dan denk ik bij me eigen van je mag toch bv geen 9 plakjes cake per dag? Wil het ook graag gaan proberen! Groetjes
je zou het kunnen doen maar je hebt heel de dag dan honger door die plakjes cake maar daarnaast is het niet de bedoeling dat je meer dan 10% aan "slechtere" items besteed zoals koekjes, snoep e.d.
Nee hoor dat hoeft niet perse. Als je week gratis doet en het voordat de week voorbij is op zegt dan zit je namelijk nergens aan vast,maar dan moet je het niet vergeten..
Nee je hoeft niks te betalen,mits je niet buiten die week om gaat. Anders nog eens goed lezen Ik moet ook nodig wat doen maar weet niet wat. Doe nu voor derde x Sonja bakker verleg je grenzen,maar heb de houvast niet meer Heb haar nieuwe boek besteld maar wordt pas de 27ste verzonden dus dat schiet niet zo op. En ik weet echt wel wat ik wel en niet mag eten. Maar zo in de vakantie wordt dat niet makkelijker zucht en dan heb ik nog 2 weken vakantie straks...
Ik heb inderdaad voor die week gratis niks over hoeven maken. Ik moet alleen zorgen dat ik voor het einde van de proefweek opzeg, anders zit ik dus wel gelijk vast aan een contract voor 3 maanden. Maar als het goed bevalt doe ik dat misschien ook wel. Vind 60 euro voor 3 maanden nog wel meevallen. Toen ik voor het eerst begon met WW ging ik naar die bijeenkomsten en dat kostte 10 euro per keer, dus zo'n 40 euro per maand. Ok, online krijg je geen begeleiding, maar ik vond die bijeenkomsten toentertijd nou ook niet zo geweldig. Is zo'n 3 maanden abonnement eigenlijk altijd 60 euro? Ik ga namelijk volgende week vrijdag op vakantie voor 2 weken en dan ga ik geen punten invullen natuurlijk. Heb geen internet daar, dus dat schiet niet op. Dan kan ik beter na de vakantie een abbo nemen.
Ik doe nu ook weight watchers en heb een combi pas. Ik betaal 39 euro per maand en kan dan 1 keer per week wegen op de cursus en maak gebruik van alles online (en de weight watchers ipad app) Ik ben nu ongeveer 9 a 10 weken bezig en ben 7.4 kilo afgevallen. Het bevalt me prima. Ik eet nog steeds heerlijk, ik BBQ af en toe gewoon, ik drink af en toe nog steeds een glaasje cola en eet zelfs heel af en toe nog gewoon chips of wat chocola. Ik zorg alleen wel dat ik niet met "normaal eten" over mijn punten heen kom. Al het exra's wat ik eet haal ik van mijn weektotaal af. Ik ga lekker door en hoop toch over een tijd te kunnen zeggen dat ik mijn doel (80 kilo) heb gehaald!