Dames, Mijn vriendin vond deze spin met het verschuiven van haar kast (levend). Wat is dit voor een spin? Ik heb er nog nooit zo een gezien. Hij kan zo uit een horrorfilm komen . Bekijk bijlage 268051
Dat is nou een hardloper. Die hebben wij hier best veel en kunnen echt heeeel erg groot worden. Dit is nog een middenmaatje.
Die ziet eruit alsof je hem plat moet slaan hihi! Geen idee maar hij is idd wel apart... @ Muppet, hardlopers zijn doodlopers zeggen ze toch ? hihi
Zo een kwam gisteravond nog gezellig langs de bank gewandeld hier en hij doet zijn naam eer aan haha. Gelukkig kreeg een van de honden hem in t oog en heeft m opgegeten voor mij
Een hardloper? Nooit van gehoord. Heb gelijk ff gegoogled maar kan er niet zoveel over vinden. Doen ze iets? En als er 1 is zijn er dan meer? Ze woont wel aan het water, zitten ze daar in de buurt? Ieuw, als ik naar die foto kijk krijg ik weer de kriebels haha.
ik had vanmorgen ook een grote spin op de muur zitten,effe glas pakken en papier en heb ik hem zo buiten gezet
dat is een soort spin die mijn cocker met heel veel liefde en plezier komt doodmaken!!! Die vind dat machtig mooi!
Opzuigen en een prop erin! iehhhhhh.. Ben er gisteren twee tegengekomen.. denk mannetje en vrouwtje..
Heel vies !! En die krengen zijn ook altijd met zijn tweeen. Heb je er één onder je slipper, geheid dat je binnen een paar dagen nummer 2 tegen komt. Vroeger in mijn ouderlijk huis in september, zat er elke, ja elke ochtend een in de gootsteen. Mijn moeder wist dat op een gegeven moment dus die zorgde dat de waterkoker vol stond. Eerst ding als ze beneden kwam, was dat ding aan en kokend water erover. Zo smerig.
Ohhhh gadverdegadverdegadverredamme. Gelijk overal kippenvel. Hier nog zo'n schijterd! Wat een vieze spin zeg. euhw