Hallo allemaal, Mijn vriend en ik willen graag zwanger worden, hebben jullie nog tips voor extra vitamines enzo?? Ik las hier dat mulit-vitamines en foliumzuur worden aanbevolen. Wat is hier in het beste merk? ik heb nu een potje multivitamine 2500 van Optimax, voldoet deze of is een andere toch beter. Moet ik hierbij ook foliumzuur nemen?? Groetjes Velien
ik heb ze trouwens van vsm.. het is bijna allemaal hetzelfde alleen die van kruidvat smaken heel vies.. daardoor kwamen ze de hele dag weer omhoog zeg maar..
Hoi, Bedankt voor jullie reacties, ik denk dat ik toch maar een potje ga halen special voor zwangere vrouwen... of die zwanger willen worden... Want dat staat er bij deze niet bij. Groetjes Velien
Die van het kruidvat zijn ook erg goed! En tsja je moet er ook niet aan proeven maar meteen doorslikken hihihi
Werkt dat echt? Want ik had altijd een cyclus van de 30-35 dagen .. Kan het dan nog langer gaan duren??
er zit een moninkspeper in wat je eisprong op gang kan helpen. je kunt oon teunisbloemoli slikken om een regelmatige cyclus te gaan krijgen moet blijkbaar ook werken.. Nee voor mij geen etos zwangerworden meer vind ze best wel groot ook en 2 keer per dag.. Hou het wel bij me iniminie foliumzuur tabletjes
even een vraagje! Ik probeer ook zwanger te worden maar slik op dit moment helemaal niks. Is dit iets wat wel aan te bevelen is???? En wordt je lichaarm hierdoor niet verstoord? Denk ik aan hormoonhuishouding etc! Alvast bedankt!
foliumzuur is wel erg belangrijk. Extra foliumzuur verkleint de kans op een aantal ernstige aandoeningen bij de baby. Zoals een baby met een open ruggetje of een open schedel.