kan dat?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door catje1981, 17 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. catje1981

    catje1981 Bekend lid

    13 mrt 2012
    717
    0
    0
    Kan dat..... dat je borsten groter worden voor je vruchtbare dagen en eisprong?
    Of is dit weer iets raars van mijn lijf? :D

    liefs catje
     
  2. Dinges1989

    Dinges1989 Fanatiek lid

    4 mei 2012
    1.478
    0
    0
    Gehandicaptenzorg
    West-friesland
    Hehe niets raars ;)

    Dat kan, door de hormonen die door je lijf heen gieren kunnen je borsten voller worden, strak gaan staan en ontzetten gevoelig worden!!
     
  3. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Slimme vraag, dat wist ik niet :)
     
  4. catje1981

    catje1981 Bekend lid

    13 mrt 2012
    717
    0
    0
    Hormonen dus..... pffff ik snap mijn lijf echt niet meer :( Het ene moment voel ik me 100% zwanger en het volgende moment helemaal niet. Testen zeggen ook van niet, maar er gebeurd wel van alles in mijn lijf.
    Maar goed hormonen dus, niet iets waar ik me zorgen over hoef te maken :)

    Dankjewel voor je snelle antwoord :)
     
  5. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    24 jun 2012
    4.082
    604
    113
    Hier hetzelfde! Bikini zit krap, vriend zei uit t niets 2x dat hij mn borsten zo stevig vond. Daarbij ook gevoelig down there met vrijen.
    Zit op dag 38, zwtest was negatief, hoewel buiten de afleestijd een heel heel heel vaag tuurstreepje. Nu hoop ik op mn ei en na t weekend voor de zekerheid testen.
     
  6. catje1981

    catje1981 Bekend lid

    13 mrt 2012
    717
    0
    0
    Hee LW
    Spannend zo he en vaag wat je lijf allemaal doet.
    Ben benieuwd hoe t verder gaat bij jou. :)
    Als het goed is heb ik mij ei over ongeveer een week.....
     
  7. catje1981

    catje1981 Bekend lid

    13 mrt 2012
    717
    0
    0
    Ok, het blijft maar door mijn hoofd spoken en het zal de warmte wel zijn of ik wil te graag :D
    Maar die hormonen in mijn lijf zouden die dan toch door een beebje kunnen komen, of is dat iets dat iemand gewoon heeft.

    Misschien stomme vraag :) maar mijn hersens doen t niet meer ;)
     
  8. void

    void Fanatiek lid

    19 mei 2012
    2.356
    19
    38
    0161
    Hier ook!! kan ook aaanhouden in de 2ww en dan zijn ze ook gevoelig!
     
  9. catje1981

    catje1981 Bekend lid

    13 mrt 2012
    717
    0
    0
    Maar moet mijn ei nog krijgen.... testje was de vorige keer negatief. Maar ongi was heel weinig.... Dus zit nog niet in mijn wacht weken.... aaaaah ik snap t niet meer!!
    Pfffff kan er geen gebruiksaanwijzing bij t vrouwenlichaam komen....
     
  10. catje1981

    catje1981 Bekend lid

    13 mrt 2012
    717
    0
    0
    Zo zit in mijn vruchtbare daagjes als het goed is, dus vriend mag aan de bak :D
    Mijn borsten voelen erg strak alsof ze te groot zijn voor hun huid en ik wil eigenlijk geen strakke dingen erom want dat doet pijn. Mijn tepels zijn ook groter/dikker en er zitten soort van kleine bultjes op.... Ik heb zin in allerlei dingen maar zodra ze voor mijn neus staan heb ik er toch geen zin meer in. Alleen waterijsjes kan ik met dozen tegelijk leeg eten :D wat geen straf is met dit weer ;)
    Ik ben een dag ongesteld geweest en daarna nagatief getest. Op aanraden van HA een week later (dus vorige week) weer getest maar weer nagatief. Eigenlijk wil ik nu niet meer testen, bang voor weer een omo-witte test.... :( maar ja ik voel me op een een of andere manier wel verschrikkelijk zwanger.
    Betrap mezelf regelmatig op dagdromen, terwijl ik beetje voor me uit zit te staren met een hand op mijn buik.... heel vaag :) En ik heb een soort van vol gevoel, niet in mijn buik dus niet of ik te veel heb gegeten. Maar een tevreden vol gevoel in mijn hele lijf ofzo.... ;) pffff hoezo zweverig :p

    Heb verder niet echt duidelijk een vraag met deze lap tekst, maar wilde gewoon ff van me afschrijven,zeuren, klagen.
    Wat denken jullie als jullie dit zo lezen? Wat zouden jullie doen als jullie mij waren? :p
     
  11. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    24 jun 2012
    4.082
    604
    113
    Als je je echt zo zwanger voelt zou ik testen!
    Bij mij is het gevoel dat ik vrijdag had in het weekend weggegaan. Voor de zekerheid toch getest en die was negatief (wat ik al verwachtte). Ik hoop dus maar dat mn ei is geweest (zit nu op dag 41 dus betwijfel het). We hebben in ieder geval absoluut niet stil gezeten dit weekend :) ik test nog 1x voor we de 30e op vakantie gaan. Ik denk over een week.
     
  12. catje1981

    catje1981 Bekend lid

    13 mrt 2012
    717
    0
    0
    LW, lees net jou berichtje nadat ik net een test heb gedaan. Maar hoe ik me ook voel de test is weer omo-wit.
    Eerlijk waar mijn hele lijf schreeuwt zwanger :D maar is toch niet zo. Nou ja we kijken wel weer verder over twee week ongeveer....
    LW ik hoop dat je vlug een mooie positieve test in handen mag hebben :)
     
  13. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    24 jun 2012
    4.082
    604
    113
    Ooh balen zeg! Ik dacht het vrijdag ook echt maar werd ook teleurgesteld.
    Ik hoop voor jou ook dat het snel raak zal zijn!
     

Deel Deze Pagina