4 goede vriendinnen van mij zijn op de hoogte van onze plannen Mijn ouders en schoonouders ook, half, die houd ik iets minder op de hoogte. Die weten wel dat er plannen zijn maar niet in welke fase we zinnen. En jullie? Wie bij jullie zijn op de hoogte?
Moeilijk, moeilijk... Ik durf niks te beloven, maar deal! Ik ga heel hard mijn best doen pas op 10 DPO te testen! @Perzik: Hier weet niemand het! Maar ik denk dat het voor veel geen verrassing zal zijn. Tot vanmiddag meiden!
hier weten een paar vriendinnen en mijn ouders het.. maar niet exact dat het nu al is denk ik... spannend jullie kunnen al bijna testen!!
hmmm vind het wel jammer dat ik de komende dagen niet kan klussen haha... mijn cyclus is soms wel twee dagen korter... zou maandag vroeg genoeg zijn of is mijn kans deze rode al verkeken.. wat denken jullie? hihi ik had me nog zo voorgenomen er niet zo mee bezig te zijn...
nog 1 vraag.. hihi.. die testen van z&k zijn twee verschillende.. 1 vanaf 4 dagen voor nod en 1 nog gevoeliger 6 dagen voor nod.. welke hebben jullie? kan ik gaan bestellen haha
Hier ook alleen VL en ik, maar zal geen verassing zijn! Mijn moerder jonge, die heeft een sensor als het op mij aankomt!!!
Meid als je eisprong dinsdag is zijn zo ma di je klusdagen, springt hij ma al dus over 2 dagen is ma nog steeds goede klusdagen! Is het over 4 dagen pas, woensdag dus, zijn ma di wo beste klusdagen... Volop kans dus
K heb ze beide, maar kreeg ze bij m'n ovutesten Zou de dipstickjes ultra gevoelig 6v nod pakken, kun je eerder testen en goedkoper als ik me niet vergis! Beetje antwoord op alle vragen?
De ultra gevoelige dipsticks van Z&K zijn hier op ZP niet erg gewaardeerd, wist je dat? Ik ben diverse topics tegengekomen erover. De gewone dipsticks waren sneller donker/ kregen eerder een streep, etc. Ik heb daardoor de gevoelige midstream van Z&K besteld, omdat daar weer wel goede verhalen over zijn. Verder... WAT EEN HEERLIJK WEER!!! Ben de hele dag bezig geweest en net thuis. Nu kan ik chillen! Kids net in het zwembad gegooid en mama springt er straks waarschijnlijk ook in. Maar eerst koffie en ZPen... Beetje bijkomen in de koelte..
Allemaal fijne dag ladies... Ik moet werken (de hele week al hoor haha ) dus echt genieten van het mooie weer zit er niet bij... Fijne dag !!!
Grrr... Niet leuk... Hoe laat ben je vrij? Misschien nog genieten van de laatste zon... Is ook heerlijk! Werk ze!
Hallo allemaal ik ben deze week aan teste gegaaan en eindelijk na 7 maand geen mestruatie na mijn mk in jan. nu eidelijk weer bij me eisprong http://www.mijnalbum.nl/Foto-D78T4W64.jpg Alleen mijn vriend en ik hebben de 16 e geklust gisteren was die goed positief alleen was me vent gisteren avond niet fit dus niet geklust helaas baalde wel. maar heeft het nog zin om vanavond en morgen avond te klussen ??
Hey! Ja vandaag zeker! tussen 24-48 u na die test springt je eitje pas en ook die blijft nog zo'n 12 u in leven (al gaat de kwaliteit wel snel achteruit), dus als het vandaag en morgenochtend ofzo nog kan --> Doen! Goeie ventilator erbij