Pfff zoveel aan opvang zeg..... dan zou ik dus echt niet meer gaan werken, maar goed ik verdien met mijn 12 uur maar max 600 euro per maand.... Ik ben benieuwd wat de kosten voor ons gaan zijn volgend jaar..... September worden de nieuwe prijzen bekend.... In de loop der jaren wordt het idd duurder allemaal. Met kids op vakantie/pretparken etc is gewoon echt duur (afhankelijk waar je heen gaat natuurlijk) en kleding en niet te vergeten het schoolgeld enzo.... Maar goed nog niet over nadenken, ver van mijn bed show. Net gebbqed met mijn ouders maar pfff heti s gewoon te warm om te eten zeg. Ze zijn alweer naar huis en wij zitten binnen. Manlief gaat toch het grote zwembad opzetten, kan hij zelf ook even onderduiken haha....
@ nutrilon: naud krijgt 's ochtends en tussen de middag gewoon half volle melk uit zijn rietjesbeker.. Maar voor het slapen krijgt hij nog een fles nutrilon.. Ik heb van baby af aan altijd gedacht dat kindjes zelf wel zouden aangeven als ze een fles minder nodig hadden en zo heb ik dat ook altijd met Naud gedaan maar die avondfles is echt nog zijn rustmomentje @ weer: het is gewoon 39,3 graden!!! We hebben vanmiddag een verjaardagsfeestje gehad van dochtertje van vrienden en nu zijn we onderweg naar housewarming met BBQ van andere vrienden, maar pffff het is bijna geen doen.. R heeft gelukkig een paar uurtjes verlof op kunnen nemen dus die kon gezellig met ons mee .. Morgen ga ik met Naud (+ mijn ouders, broertje, nicht met kinderen, buren en vriendin) naar het dagstrand, helaas moet R dan wel echt tot 23uur werken
tweede...wil niets liever, pijnlijke issue hier. financieel kan het echt niet dus gaat hrt voorlopig niet gebeuren. betalen voor liv 285 euro voor 2.5 dag kdv rn vlgnd jaar dus bog meer, een tweede in de kinderopvang kan gewoon echt niet. En dat allemaal door die klote alimentatie, we verdienen gewoon modaal en zojder alimentatie was er niets aan de hand geweest maarja, hopen dat de rechtszaak snel voorkomt en positief uitpakt voor ons!
@nikske: Robin krijgt ook nog melk voor het slapen gaan. Dan mag hij even tv kijken en rustig zn melk drinken. Werkt prima hier, dus waarom stoppen? @cvm: jeetje dan betalen jullie wel heel veel zeg! Ik baal ook wel dat mn ouders zo ver weg wonen, anders zouden ze ook een dagje kunnen oppassen. Maar ja dat is helaas niet anders
Opvang... heb gehoord dat de prijzen niet gaan stijgen (in elk geval niet dramatisch) dus hopelijk valt het allemaal nog mee volgend jaar. Anders wordt ik ook tbm hoor.... Bij alina op de kamer is het nu gewoon 27 graden. Ze eet bijna niks (eigenlijk alleen een paar plakjes komkommer en 3 danoontjes) en drinken ook minder dan normaal. Bv wilde ze net ook maar 1 kant (normaal 2 voor eht slapen gaan) dus ik verwacht wat vaker eruit te kunnen vannacht. We hebben toch maar het grote zwembad opgezet dus ik denk dat we morgen de hele dag met zijn allen daarin vertoeven..... cvm... duim voor een snelle gunstige uitspraak.
Robin heeft vandaag ook weinig gegeten: een half bordje pap, een banaan, paar stukjes krentenbol, koekje, paar Organix chipjes en een toetje. Gelukkig heeft hij wel weer ontzettend veel gedronken! Morgen gaan we lekker zwemmen! (ik ben blij als het maandag is en de temperatuur weer wat normaler wordt...)
liv eet als een malle hier op de camping, dwz, groot bord pap (die van lidl hier gejocht,kost geen drol en vind ze heerlijk, en dat met vieze houdbare melk haha) groente ala camping (aardappelpuree met klein potje hak groenten) knijpdanoontje,knijpfruit, yoghurtrozijnen...gemak dient de mens op vakantie, thuis ben ik erg van de gezonde maaltijden, hier krijgt e makkelijke zooi en ze eet veel beter!!!
Eten: naud heeft vanochtend een boterham gegeten, na zijn dutje een bakje bambix banaan sprinkels, toen wat schijfjes komkommer en vanavond 3 stukjes stokbrood en een hamburger van de BBQ.. Minder dan normaal, maar hij heeft wel veel (voor zijn doen) gedronken vandaag zo'n 700 cc vocht binnen gekregen!
Jesley eet al 5 dagen niet Een paar hapjes over de hele dag is veel... We geven dan ook maar wat meer pap uit fles. Vandaag ongv 10 /15 macroni dingetjes op. Voor de rest alleen vloeibaar: pap, knijpfruit, vla Zo gaat het nu al 5 dagen. Het lijkt alsof hij niet durf te slikken. Hij kauwt en spuugt t weer uit. Als hij al in zijn mond komt. Maandag even afspraak ha maken
FB: klinkt als kiespijn of keelpijn.. Misschien maar eventjes laten nakijken inderdaad!! Naud heeft ook wel periodes dat hij echt slecht eet, maar gelukkig gaat het nu al een tijdje redelijk goed..
@FB: Lijkt me toch van de kiesjes te komen dan (en misschien een combi met het warme weer nu). Maar je kan voor de zekerheid altijd even naar de HA natuurlijk. Ik geef Robin gewoon wat meer tussendoortjes (fruit, koekje, soepstengel) en drinken en zuivel. Dat wil hij wel, dus dan krijgt hij toch wat binnen.
hier met het warme weer wordt er ook minder gegeten hoor, drinken gaat goed, maar daar heeft ze nooit last van
fb... je kunt niet meer als laten nakijken. misschien kiesjes, misschien keelpijn oid. Hier is het vannacht ondanks open ramen maar 1 graad binnen afgekoeld. Is nog steeds 26 graden op de slaapkamer van alina. Op die van sem is het koeler (24 graden) terwijl hij er direkt naast ligt... vreemd toch. We hebben toch maar de airco van de zolder gehaald voor vandaag.....
Tussendoortjes eet hij helaas ook niet! Dus alleen vloeibaar.... Vandaag weer even kijken hoe het gaat! Hij heeft voor t eerst weer nachtje doorgeslapen Straks naar zwembad binnenmaas
dan maar even vloeibaar... vocht is ook heel belangrijk he!!!! anders banaan pureren door joghurt heen ofzo? soep wil hij dat wel????
@FB, wat naar dat hij niks wilt eten! Hopelijk knapt het snel op, wat de oorzaak ook is. @Kdv kosten, als ik een fulltime baan vindt tegen het minimum inkomen dan gaat de opvang mij ongeveer 280 euro kosten per maand. Dus volle toeslag op minimum inkomen. Nu kost het mij 180 euro maar ik krijg een extra toeslag van de gemeente omdat ik slechts bijstand heb.
Ik merk hier juist nu ze groter worden dat alles gewoon maal 2/3 gaat qua uitgaven. De eerste tijd kosten ze juist niet zoveel. Ik zal maar niet zeggen wat ik aan kinderopvang en boodschappen kwijt ben..... Wij leiden een vrij luxe leven, veel uit eten, uitstapjes ed, maar qua boodschappen/luiers loop ik vaak de aanbeidingen af en koop ik veel eigen merk (en pasta, rijst etc vaak gewoon euroschopper oid). Guus eet heir als een dolle, ik denk dat hij in een groei spurt zit.
@Me: Je leeft ook naar wat je verdient. Dus als jullie het makkelijk kunnen missen, zou ik me er ook niet druk over maken. Lekker genieten toch!