lov: dat is best lang wachten dan nog voor je ongi komt. als ik stop dan komt het 1 max 2 dagen later al. nimme: ja is zeker leuk het te vertellen, met de rest wachten we wel tot na de echo. de meisjes weten het ook niet anders vertellen die het wel al tegen iedereen. wij hebben ook een uitgebreide bbq gehad en lekker in het zwembad gelegen. mijn ouders hebben een bad van 5 bij 5 meter. en is 1.10 diep. lekker om verkoeling te zoeken. wel vermoeiend vind ik zo'n dag zeg.
Lov, ik ga daar gewoon even vanuit, mocht het korter zijn, dan stel ik mijn ticker gewoon bij... En dan is het korter. Ik ga voor nu even uit van de eerste dag na mijn laatste menstruatie. Telt even wat makkelijker Ik wil het nog zo lang mogelijk stil houden, al heb ik bij de andere twee steeds het 'probleem' gehad dat als ik eenmaal een posi test had, ik ook direct groeide... En ik wil eerst de echo afwachten in het ziekenhuis, om te kijken hoever ik precies ben Ook wij hebben de BBQ aangehad, heerlijk, maar we zijn nu naar binnen verkast. Het werd opeens erg benauwd buiten
@kim normaal had ik dat ook maar met de pil die ik nu had werd alles anders! Had ook heel erge haaruitval....slik m nooit meer. @leona Ah....ik zou zelf niet weten hoe vroeg ik het zou vertellen. Vorige keer had ik het mijn broer gelijk verteld. Maar meiden......mijn ongi is begonnen!!!!!! Haha mijn cyclus is dus begonnen hifi.
leona: hier nog een die groeit hihi. ik wil ook wachten tot de echo voor we het de andere vertellen dit ook omdat ik niet weet hoever ik precies ben. volgens de eerste dag van laatste menstruatie ben ik nu 8 weken en 4 dagen. maar ik ben bij mijn vorige zwangerschappen ook 2 weken terug gezet, dus heb dat nu al vast gedaan. ik ga mijn dochter naar school brengen en werken. tot straks
Hoi, mag ik hier ook meeschrijven? Wij hebben namelijk ook besloten om voor een derde te gaan!!!!! We hebben al twee meisjes van (bijna) 1 en 4. De oudste heb ik zojuist voor het eerst naar school gebracht. Ik ben in juli gestopt met de pil. Na een paar dagen ongesteld geworden. Ik heb geen idee wat voor cyclus ik nu heb en wanneer ik weer ongi moet worden. Inmiddels zit ik op 31 dagen. Groetjes Elfya
Elfya: Welkom! Nimme: Je hebt een PB. Was het gezellig met het bezoek? Leona: Jaaaaaaaaaaaaa mooie test! Gefeliiteerd meid!! All: Ik snap er niks van... Ovutest van eergisteren bijna posi naar gistreren bijna omo. en vandaag ineens weer bloed?? getsie dat schiet niet op zo...
zeker Oeh spannend de eerste keer naar school! Grappig ik mag ook over een maandje en mijn tweede wordt binnenkort 2 jaar dus bijan dezelfde situatie als bij jou Hoe waren je cyclussen voor je eerste 2 kids dan?
@Lov23: Nee niet helemaal, wel bijna. Maar vandaag is ie weer donkerder dus het zal wel aan het tijdstip hebben gelegen gisteren. Maar jij je ongi: Dat is het begin!! Joepie!!!! Elfya: ooooh lees ik gewoon overheen Wat spannend de eerste keer school!!!!! Succes!!
Ah oke....maar je verloor bloed? Soms verlies je ook bloed door een eispronng he! Ja het begin is er hahahaha
Lov! Op naar ronde 1 dus!! :-D Elfya, spannend de eerste keer naar school! Vond je het moeilijk? Ik ben benieuwd hoe je cyclus zal gaan lopen! Ik ben vandaag bij de huisarts geweest, daar is nóg een test gedaan en ook die was positief! Verwijsbrief gekregen voor de gyn, daar was pas 7september plek! Dus nog 3 weken wachten!!! De verloskundige had pas 6 sept plek, dus ook daar op wachten! NU maar hopen dat er in die drie weken niets gebeurt, en dat we over 3 weken een mooi kloppend hartje te zien krijgen!
@Leona nu begint het wachten weer he.....maar ik zou zelf nooit een vroegere echo willen. Beter als je gewoon direct weet dat er een hartje te zien moet zijn. Jouw`n termijn is dan ook beter niet?
@Lov23: bij de andere twee was ik eigenlijk al zwanger voordat ik een normale cyclus kon berekenen. Ik denk dat ik zo tussen de 30 en 35 dagen zit. Daar ben ik nu in ieder geval vanuit gegaan. Hopelijk is ons weer zo'n snelle zwangerschap gegund... Ik heb mijn meissie net gehaald en inmiddels ook al weer teruggebracht. Volgens mij had ze het wel naar haar zin. Ze vond het wel vreemd dat ze nu weer terug naar school moest. Morgen moet ze voor het eerst overblijven, ook wel weer een spannend moment. Ik had het niet verwacht, maar ik had toch wel een klein traantje toen ik haar vanochtend wegbracht. Mijn kleine meisje wordt groot . @Leona: gefeliciteerd!!! En nu maar wachten, ik kan me voorstellen dat je het liefst vandaag nog naar de verloskundige wil.
ben terug en we zijn even naar de etos enz.geweest ,pampers bijhalen en andere spullen. babbel ,je hebt een pb terug. lov ,wieuw dag 1 toi toi!!! El.welkom !! Leona en kimberly ,hoe voelen jullie je?? Claudia ,hoe is het daar? We hadden een leuke namiddag en avond ,heb een grote fruitmand gekregen en van hun oudste zoon kledij voor onze jongste ,wat zijn we weer verwend.De vrouw die mee was is ongeveer halfweg zwanger. Zo en nu starten met de opkuis en dat is heel wat pfff en nu met men ongi bukken en die bilspuit gehad te hebben niet leuk.
Ik hoop het ook voor je. Ik was ook beide keren direct zwanger en stiekem hoop ik dat nu ook Fijn dat ze het naar haar zin had dat maakt het toch weer wat makkelijker voor jou niet? Ik heb er wel zin in dat ze kan gaan want thuis zijn is niets voor haar. Tenminste niet meer
Lov. ik had bij beide kinderen een hele vroege echo. rond de 4weken direct. ik vond dat de ultieme bevestiging! Ik voel me verder prima. Wat last van mijn borsten. en ik ben moe maar dat komt door het weer denk ik. en het voor mij bekenste kwaaltje:HONGER!!! ik reageer later uitgebreid. vind het niet zo makkelijk via mijn telefoon
elfya: welkom en leuk dat jullie ook voor een derde gaan. altijd spannend weer. lov: het kan beginnen hihihi. hoop dat het snel raak is. babbelbol: spannend hoor, flink klussen voor jullie leona: spannend hoor, weer dat wachten blijft moeilijk. ik duim voor je dat alles goed gaat. ik heb ook slechte ervaringen met vroege echo's, nooit iets te zien, als een mooie baarmoeder die klaar is voor een zwangerschap tja wat heb je er aan. ik mag volgende week woensdag voor een echo ben benieuwd hoe ver ik dan eigenlijk ben verder ben ik ziek, zwak en misselijk, ik heb veel last van steken in mijn liezen en het trekt aan de zijkanten van mijn buik. het is ook echt goed te zien al. zal eens kijken of ik een foto kan uploaden. en ja heel herkenbaar moe, moe, moe moe en nog meer moe. oh ja een vraag, zouden jullie het geslacht willen weten? ik wist het bij de eerste wel, bij de tweede wilde we het niet weten en nu wil ik het weer wel weten. alleen nog manlief overtuigen die wil het niet weten.
@ geslacht...beide keren wisten we het al..ben veeeeels te ongeduldig hahahahahaha en we vinden het wel handig. Zie ook nietje meerwaarde ervan in om te wachten...maar dat is natuurlijk onze mening. Ik vindt het altijd kamp als mensen wel kunnen wachten! Ik beste nieuwsgierig hahahahahaha