@zonzon heb je er een foto van? spannend dus nog steeds! maar iig geen knalwitte test heb je bij de dokter een bloedtest laten doen? @Sammy spannend hoor.. en je NOD al over 3 dagen, je zou al best een testje kunnen proberen....... al is het natuurlijk ook slim om te wachten tot je echte NOD houd ons op de hoogte @ongi begint nu wel door te zetten hier volgens mij, wat meer bruinverlies en steken. Jammer! niet eens omdat ik zo teleurgesteld ben (ook wel natuurlijk, was fijn geweest als het zo snel raak was) maar ik voelde werkelijk allerlei dingen die ik aan een mogelijke zwangerschap koppelde. Stom lichaam!
@Ros; balen! Volgens mij lees ik wel vaker hier op het forum dat ons lichaam ons goed voor de gek kan houden! Volgende ronde hopelijk wel een knaltest! @Vlinderr; Stom dat je zo lang moet wachten ivm vakantie ziekenhuis! Hopelijk weer snel een eisprong en wie weet is die IUI niet eens meer nodig Mijn duimen draaien alvast! @Sammie; Nee ik kan je niet verder helpen, maar spannend! Ben benieuwd! Hier; Naar de dokter geweest, zij zag ook een streepje maar niet duidelijk en heeft mij dus bloed laten prikken. Was net voor half 5 in het ziekenhuis, dus morgen krijg ik uitslag! Viel bijna flauw bij het weglopen, haha ben zo'n held met naalden.. Ben benieuwd naar de uitslag. Hier nog even de test van vanochtend. Ik zie wel een streepje maar ik vind hem zo dichtbij de controlestreep staan? View attachment 268821
@Ros....Balen!! Ik denk dat de meeste vrouwen die graag zwanger willen worden op werkelijk alles gaan letten wat ze voelen....en natuurlijk gebeurd er ook veel in je lichaam. Misschien is het ook wel ingenesteld geweest, dus dan is het logisch dat je wat voelt, maar is hetweer vroegtijdig los gelaten. ach ja... zo kunnen we nog uren door speculeren.. Ben ik in ieder geval niet alleen in de volgende ronde.. Ik ga duimen dat het de volgende ronde wel gaat lukken!!!! @zonzon...ow, wat spannend! Ik zie idd ook een heeel licht streepje en ook dicht bij de controlelijn. Heb je nog een ander testje gepakt om te kijken of het daar ook zo te zien was? misschien dat de test iets anders is?? Ik hoop het voor je meis! (heb er wel een goed gevoel bij.. )
Het is inderdaad een heel licht lijntje maar in het echt is het duidelijker dan op de foto. In het echt zie ik hem van een afstand. Heb nog wel een test liggen maar ben bang omdat het niet met ochtend urine is dat je het nog minder ziet! En heb nog een clear blue digitaal liggen zonder indicator en die heeft meer HCG nodig schijnt.. Dus maar even wachten tot morgen, al zou ik graag nu nog een testje wagen
Hallo lieve meiden! Hier ben ik dan na mijn eerste werkdag. Poehpoeh, wennen hoor maar wel lekker! Ben nog niet ongesteld. Heb wel echt last van mijn buik en denk echt hele tijd van ah, nu is het er. Maar nee hoor nog niks Zit nu op dag 28...afgelopen 2maanden had ik cyclus van 27..daarvoor netjes 29. Dus ja wat is nou wijsheid... Ben zo bang om teleurgesteld te worden als ik test. En daarbij komt, ik heb alleen maar die predictor testen in huis. En daar lees ik zoveel negatieve verhalen over... Wat zouden jullie doen in mijn geval? Morgenvroeg testen met predictor of niet??? @ Vlinder, wat balen zeg dat ze in het ziekenhuis lekker vakantie houden.sjongejonge moet jij dan onder lijden Hoop toch dat er een wonder gebeurt!!! @zonzon, wat ontzettend spannend!!! Ben heel benieuwd naar de uitslag!!balen dat ik pas morgen avond kan kijken! @ ros, shit zeg Kom zo nog even koekeloeren of jullie er zijn, hihi!! Liefs
Ben je niet bang dat als je met predictor test en hij is positief dat je alsnog denkt pff.. is het nou zo? En hetzelfde met negatief? Dat zou ik heel erg hebben Maargoed je hebt ze toch liggen en bij sommige mensen werkt hij wel dus waarom niet.. Alhoewel.. ik heb makkelijk praten maar zelf doe ik het ook niet! Ik wil eigenlijk ook graag weten waar ik aan toe ben, heb zelfs nog een kv2v5 liggen maar durf het gewoon niet aan! Eng is dat heh, testen? Of hebben jullie dat niet?
Dat heb ik dus inderdaad heel erg met predictor. Heb ze gekregen maar das nog te duur als het niet werkt haha! En inderdaad, weet echt niet of ik de uitslag kan vertrouwrn. En vind het ook heel eng om te testen, net als jij! Heb nu ineens zulke buikkrampen dat ik denk ik nog geen eens hoef te testen. Bah wat frustrerend is dit he! heb jij ergens last van?
Hoi allemaal, Hoewel de situatie misschien niet positief is, vind ik het heel fijn om te lezen dat jullie allemaal in hetzelfde schuitje zitten. Ik wil graag zaterdag gaan testen en aangezien ik eigenlijk nu pas een goede Iui heb gehad ben ik me bewust van wat er in mijn lijf gebeurt. En juist nu zijn er allemaal kenmerken die duiden op een zwangerschap. Ik word er helemaal gek van, zo spannend. Ik wilde dus even laten weten dat ik met jullie meeleef. Succes! Liefs C
@chakie, wat spannend hoop voor je op goed nieuws! Meiden, ik heb net een ovulatietest gedaan (weet het is geen zwangerschapstest) en wat denk je meteen 2 vette strepen. wat denken jullie? Krijg nu spontaan nog meer buikpijn.... HELP!!!
Volgens mij zag ik net bij het plassen de eerste zweem rood voorbij komen. Jammer, maar ik denk dat mijn ongesteldheid door gaat breken!
Oeh wat spannend! Wat kunnen de dagen dan lang duren heh! Mijn duimen draaien ook voor jou! Succes!!!
@butterfly...wauw, dat klinkt positief hoor. Ovu testen reageren namelijk ook op HCG in veel gevallen... ooooow wat spannend!!!! Morgen gauw naar kv en testen halen!!!!! ik zou denk ik eerst testen met die kv testen, aangezien die gewoon heel betrouwbaar zijn. Ow meis, ik hoop het zo voor je! @Zonzon... het kan ook innesteling zijn hoor!! Ik heb het ook gehad.. voor de NOD en daarna ook nog. Het kan nog..morgen maar de bloeduitslag afwachten. @Chakie...jij ook heel veel succes met wachten.. pfff die vervelende wachtweken. Ik hoop voor je dat de IUI gelukt is, en dan bedoel ik natuurlijk een posi resultaat!! Heb je al vaak IUI gehad dan? @Hier... de eerste spuit is weer gezet.. ik heb de hele teleurstelling van de vorige ronde weer achter me gelaten en kan er weer tegenaan..op naar een nieuwe ronde, joehoe! hopen op meer geluk! Ik ga woensdag naar de opnames van the Voice.. nog nooit zoiets meegemaakt, lijkt me wel een keer leuk!
dankjewel, en ook Zonzon ik ben me er heel erg van bewust dat als je zwanger wilt worden en je op alles wat je voelt gaat letten dat je dan van alles gaat voelen e.d. ik had gewoon bepaalde symptomen die ik nooit heb behalve toen ik zwanger was... tja.. mijn lichaam en de manier waarop het op hormonen reageert lijkt erg veranderd sinds mijn bevalling, het kan ook gewoon nasleep van de eisprong of PMS zijn geweest..
@butterfly hm interessant, dat van die ovutest.. ik zou gewoon een zwangerschapstest doen meid! ik snap dat je niet teleurgesteld wilt worden maar misschien maakt het je wel heel erg blij! ik duim voor je! @Zonzon hopelijk geen bloeding die doorzet! en het streepje op zo'n test is soms aan de linkerkant wat donkerder dan de rest van de streep, daardoor kan het een dun streepje zijn die net wat meer naar links zit (als je heel goed tuurt, is hij dan wel breder? of als je het tegen het licht houdt?) ik duim voor je, meid! ongi heeft hier nog steeds niet doorgezet dus technisch gezien is er nog hoop maar ik ga maar nergens maar vanuit deze maand..
@Ros... ja, vreemd he? hoe een lichaam dan soms kan reageren! Ik heb mezelf voorgenomen om deze ronde nog minder te letten op alles wat ik voel en ook pas later te testen dan ik nu heb gedaan. Niks is frustrerender dan altijd negatief testen. Ik ga proberen in de wachtweken heeeeel veel afleiding te zoeken, mss dat het helpt??
Oke, dat is nog ff spannend dan. Ik zal nog ff heeeeel flink duimen voor je dat het alsnog raak is meis!!!!
Thx lieve meiden! Net toch maar die early gebruikt. Negatief... Wel tig x geplast.vanavond.... Heb nog.wel.een.gewone predictor thuis liggen.denk dat ik m morgen toch doe... Kan dus niet maar het kruidvat ivm werk. Whaaaa, wat killing is dit.zeg
Aj aj aj...... niet te veel uitdoen op die ene test hoor. ik zweer bij die van kv, maar idd killing dat je ze niet kunt halen nu en dus niet écht kunt testen én je dus niet weer waar je aan toe bent. Uit je werk ff gaan, of is dat lastig?? Ik hoop het zooooo voor je!!!
@butterfly oh bah, nog steeds in onzekerheid dus.. @Vlinderr heel raar ja, hoe het lichaam werkt.. voelt echt alsof ik mijn lichaam niet meer ken, zo! ben na mijn bevalling ook pas 2x ongesteld geweest (heb bijna een jaar borstvoeding gegeven en toen bleef het weg) dus heb nog helemaal geen beeld wat nu normaal is en wat niet.. ben benieuwd wanneer mijn ongi doorbreekt, denk al dagen; nu komt het maar dan komt er niks.. en Vlinderr veel afleiding zoeken is altijd goed idd