@ Joy, succes, ik zoek het niet om te gaan poetsen. @ Vivian, woow jaloers op jou airco, al is het op t werk haha. Ik heb vanaf 3 uur airco, heb een avonddienstje, maar was liever nu al aan het werk geweest, @ Pff jeetje zeg Minii, dit is inderdaad niet leuk meer. Ik zou het echt niet pikken als hij dingen naar me hoofd zou gooien. Ik snap best dat de irritaties hoog oplopen, je bent moe, je bent al een tijd aan het verbouwen en dan nog dit weer erbij. Maarja met schreeuwen en die smsjes los je niks op
PS: @ Minniii: is alleen maar wat ik zou doen in jouw situatie..... je moet natuurlijk gewoon doen wat je zelf wilt! In ieder geval van hier nog even een virtuele knuffel aan jou!!!! *Huggie!!*
@ Me: Goedemorgen harde 'klusser' Hihi!! Goede hoop deze ronde?? Ja.. lekker koel is het hier gelukkig.... goed vol te houden zo
Haha harde klusser ja.....Ik heb er nog geen idee. Moet toch haast wel zou je zeggen. Maar ik wil ook niet teveel hoop aan mezelf geven. Vorige maand dacht ik echt dat het raak was, en dan is het een super teleurstelling dat het weer niet is. Dus hopelijk kan ik nuchter erin blijven, en 2 weken rustig afwachten haha.
@ Viv... Ahh dankjewel mop.... Ja het is ook precies zo... Ik had dat gisteren ook niet moeten zeggen van "komt zeker door de drugs" Maar hij deed zo agressief met dat flesje naar me toe gooien.. hij gooie het ook echt mega hard... Het floepte er gewoon uit... gewoon uit kwaadheid.... Was ook zo boos dat ik mega huilde.... Ik heb niks meer terug gezonden vanmorgen... Alleen net... Ja wes je hebt gelijk, dat had ik niet moeten zeggen sorry.... ging uit boosheid.... Hebter allemaal geen zin meer in joh... En het wordt van kwaad tot erger... Wij hebben dat bijna nooit!! alleen in zo situatie als nu. Ik ben wel de verstandigste.... Alleen vind ik wel dat hij wel echt goed moet nadenken over wat hij doet alstie boos is.... This niet normaal zo doen om zo iets kleins...... En hij wint altijd dat weet hij want hij is koppig en kan volhouden en ik niet.... Dus hij hebt het idee volgens mijn datie toch alles kan doen en laten want ik ben alles zo weer vergeten. Rot periode zeg... bah!!!! Ben in staat om een winterslaap in te gaan. xxxxxxxx
@ me: Is ook de juiste instelling hoor! Jezelf niet gek gaan maken! Ik hoop dat 2 weken rustig afwachten gaat lukken, haha!! Altijd weer een kriem he?!! @ Minniii: Meid, komt helemaal goed..... jij bent gewoon de verstandigste van jullie.... is een betere "titel" als de koppigste toch?!!
Ja ik ben het met vivian eens. Je kan beter niet de koppige zijn, dan heb je er langer last van. Beter snel vergeten en goed maken. En bedankt voor het duimen.
Ja dat is uiteraard ook de versandigste beslissing.... Koppig zijn is echt vervelend hoor... Want nu zeg ik sorry, maar ik weet zeker dat hij morgen nog niet normaal doet.... En dat is het lastige eraan, want als ik dan probeer om weer normaal te doen en sorry zegt en hij blijft doorgaan dan is het heeeeeeel moeilijk om niet weer boos te worden omdat hij dan nog niet normaal doet hahahaha..... Snap je me? Ben benieuwd hoe dat vanavond nou weer gaat en hoelang die het vol gaat houden pffff moeilijke man!! This een schat maar dat is echt een walgelijke eigenschap.
Jezus als ik alles zo terug lees van de laaste weken ben ik wel een klaagpoes he meiden.... Sorry ervoor!!! Heb alleen maar negatieve dingen..... We zijn wel gek op elkaar hoor... ( hoop ik nog dan van zijn kant ) In goede en in slechte tijden toch?!?!? hahahaha hoop dat het snel weer normaal wordt. xxxxx
Hihihi drama all over the place Komt goed schatje *schuift een glaasje roosvicee naar je toe*. School ging vandaag voor mij niet door, dus ik ben blij. Mannetje is ook vrij, dus we gaan lekker samen naar natuurgebied in de buurt en lekker aan het water zitten/liggen en zwemmen. Fijne dag! xx
@ Minniii: Wij zijn toch juist een goede uitlaatklep!! Excuses zijn echt niet nodig hoor! @ Sher: Meis, hoe gaat het? Nog last van flauwtes? @ Char: Have fun!! Geniet er lekker van saampies!
@ Char... Hihihi dankjewel!!! Het glasj was lekker hahahaha... Have fun today!!! @ Viv... JA!!! ind vind het wel heel handig hier je hart luchten.... Lucht op en het streelt je woede. Ik net weer heel dom me whatsupp verwijderd hahaha is het ineend betaald geworden en raad het eens.... Wij hebben geen creditcard!. Gelukkig wilde me vriendin me helpen....
@ Minniii: Hahaha!! Is weer iets voor jou he?!! Hier ondanks de airco toch wel warm... in m'n spijkerbroek..... Had gisteren wel een korte broek aan, maar zonder buikstuk..... dus zat toch wel te strak..... en op m'n werk kan ik niet in een korte broek gaan zitten.... wel in een rokje.... maar die heb ik niet meer passend.... dus.... wat een verhaal he?!! Hahaha!! Vind het gewoon zonde om zomerdingen te kopen als ik straks in de winter hoogzwanger ben Oh... en raad eens..... ik voel (denk ik) de baby!!! Jeej!!! Vanaf afgelopen zaterdag denk ik echt zeker te weten dat ik de baby voelde
minniiiiiii, girl! whatsupp take it easy! komt wel goed mop, kusssiieee viv, jeeejjj baby gevoeld! toppie! charise, veel plezier! minnii, geen whatsapp meer nu???
wat zijn jullie stil zeg ik heb het eten op staan, mannetje komt zo thuis en die kleine had nog geen honger om half 6 tot strakjes!
Nou Joy, het is inderdaad stilletjes hier! En ik had nog wel zo'n leuk nieuws (voelen van die kleine!!). Lekker gegeten trouwens? Ik zie geen banner meer bij je.... maar wanneer is NOD? Was dat nou ook de 22e?
Vivian, wat gaaf dat je de kleine hebt gevoelt!! Super zeg... Enne ja wij waren lekker weg dus daarom was het stil van mijn kant. En we zijn lekker uit eten geweest bij de wok, dus was erg leuk! Nu ga ik zo douchen en mijn bedje in. Morgen moet ik weer om 07.15 uur op werk zijn. Bah, echt geen zin, maar ja wat moet dat moet he?! Dames van de ovulatietesten.. Hoe deden jullie dat als je moest werken? Gewoon op je werk zo'n ding doen of pas na het werk? Twijfel even of ik gewoon dagje moet overslaan (verwacht nu nog niets hoor) of dat ik het op werk doe of daarna. Nouja denk dat ik het morgen over sla, maar dit weekend moet ik weer overdag werken, en dan is het wel meer kans dat ik richting evt. eisprong ga. Dus ben wel benieuwd naar reacties. Fijne avond meiden! Xx
banner even weggehaald, maak van de week wel weer een nieuwe ja de 22e dus denk donderdag testen charise, werkse morgen en slaap lekker voor nu!