Lieve meiden, Mijn cyclus is de afgelopen 2maanden 27 dagen. Zit nu op dag 28 . Dacht net laat ik eens een ovu test gebruiken. Meteen 2 dikke strepen..weet dat dit geen zwangerschapstest is maar toch... Heb nl alleen predictor zwangerschapstesten in huis maar durf deze door alle negstieve verhalen niet te doen... Wat denken julkie???
Pffff moeilijk inderdaad. Ik heb ook vals negatief getest met die klote predictor!! MAAR ik zou hem toch doen tegen beter weten in hahahaha Ik zou dus ook niet kunnen wachten en de test doen. Wel vervolgens morgen vroeg meteen naarhet kruidvat rennen hahaha Succes en Let my know!!
Ik heb 1,5 week geleden op mijn nod een ovutest gedaan omdat ik zoveel slijm had. En die was niet helemaal posi, maar wel een flinke streep. Ik vermoed dat ik een laat ei had, want de volgende ochtend was de zwtest negatief. Iemand van mijn maandcluppie is 6 weken zwanger en deed voor de grap ook een ovutest en die was positief. Kan alle kanten op denk ik. Maar als je zwanger bent kun je positief ovu testen dus.
Nee, maar ik zou toch de predictor gebruiken en inderdaad morgenvroeg direct de kruidvat testen halen!
Had ovutesten van babyboomshop voor mijn mk en die gaf geen 2de streep terwijl de zwangerschapteste de streepjes eraf knalde! Helaas een mk! Nu had ik testen van babyboom shop en probeerde het weer met mijn laatste ovutest nadat ik wist zwanger te zijn. Deze gaf wel duidelijk een 2de streep Dus JAAA het kan. Doen die test! Als hij een lichte streep geeft (predictor) dan kan het of positief of vals positief zijn. Is hij super duidelijk dan ben je gewoon zwanger!! Wel ff foto showen hier he
Thx meiden, Net toch maar de predictor early gebruikt. Negatief Moet er wel bij zeggen dat ik vanavond al.tig keer geplast heb Man, wat frustrerend..... Kan morgen ook niet naar het kruidvat ivm.werk. Heb nog wel een gewone predictor thuis liggen... Ahhhh wat killing dit...
Het beruchte wachtbankje! Ik zit op de verlengde inmiddels.. Al 3 weken Ik hoop voor je dat de kruidvat duidelijker is en positief uiteraard.
Kan het niet een uitschieter zijn dat het je ei is? is dit 3de ronde na stoppen pil? heb je een foto van je ovutest?
Zou kunnen inderdaad... in de maand na de bevalling heb ik ovu testjes gebruikt en die bleven allemaal dik positief omdat er nog zoveel hcg in mijn lichaam zat. En een ovutestje kan ook op hcg reageren (had ze van sensitest) dus maar ff mee gestopt en na 7 weken was eindelijk het hcg uit mijn lichaam... na 8 weken ongesteld geworden en gebruik nu cb digital ovutesten. Heerlijk! Predictor early; Predictor UGLY! gebruik die dingen NOOIT meer. Zelf mijn man testte er positief mee.. vreselijk. ik sweer bij kv2v5! en morgenochtend gewoon je normale predictor proberen met ochtendurine. Ben benieuwd!!
Ehm...zijn al bijna 3.5jaar bezig ben vorig jaar 2mnd aan de pil geweest Hoe zet ik een via mijn mobiel hierop?!
Dat lukt mij ook niet.. moet via comp maar zou het niet door die gekke pil kunnen komen, dat het even van slag is allemaal?? je zou toch denken negatieve zw test en een knal ovutest dat het een LH piek is ben benieuwd naar die ovutest
Hihi, sorry maar krijg de.foto er alleen op als mijn profiel foto! Willen jullie eens kijken?! Die duidelijke is uiteraard de.ovu test
Heb je i-phone? Dan kun je de app "picup" downloaden en dan kun je wel foto's plaatsen door de foto eerst via het programma te uploaden en daarna de link in het venster (paperclip) te uploaden!