16 - 30 april 2013 Mama's!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Bloemmm, Aug 6, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amezen

    Amezen Fanatiek lid

    Aug 13, 2012
    1,421
    0
    0
    Haarlemmermeer
    Helaas geen goed nieuws hier..
    Sinds gisteren enorme pijn in buik, uitstralend naar mijn linkerbeen.
    Net toch maar even de vk gebeld en ik moet morgenochtend langskomen voor een echo. Naar aanleiding van de klachten en het telefoongesprek denkt ze aan een eventuele BBZ.. Schrikken dus en ben hard van mijn roze wolk afgedonderd.

    Natuurlijk weet ik morgen pas meer, maar 1 ding weet ik zeker en dat is dat er iets niet goed is. Zo veel pijn kan weinig goeds betekenen..

    Ik ga nu uit alle macht proberen de komende 24 uur een beetje door te komen en laat jullie morgen uiteraard weten of en wat er uit de echo komt.
     
  2. tumtum

    tumtum Bekend lid

    Mar 23, 2012
    904
    0
    0
    NULL
    NULL
    Owh Amezen, wat eng!!! Heel veel sterkte morgen. Ik hoop dat je tot die tijd iets van afleiding kunt vinden om de tijd door te kunnen komen. Ik duim voor je dat het iets anders is!
     
  3. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Oh nee Amezen :(

    Succes morgen meid!
     
  4. tumtum

    tumtum Bekend lid

    Mar 23, 2012
    904
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoe is het trouwens met Juul nu? verlies je nog bloed?
     
  5. Zora

    Zora VIP lid

    Jun 12, 2007
    11,369
    2
    36
    Heel veel sterkte!
     
  6. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Oh Amazen :( Wat balen!!
    Ik duim voor je morgen, dat er alsnog niets aan de hand is!
    Sterkte *Knuf*

    Idd, Juul? Hoe gaat het met je?
     
  7. Mone

    Mone Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    4,804
    0
    0
    Den Haag
    Amezen heel veel sterkte! En succes met het doorkomen van de komende uren tot de echo!
     
  8. Annekeruiter85

    Annekeruiter85 Fanatiek lid

    Aug 10, 2012
    1,165
    92
    48
    Amezen veel sterkte!!

    Moeders voor Moeders is net weg, helaas mag ik niet deelnemen. Heb, toen ik 3 dagen oud was, een bloedtransfusie gehad.. is dus blijkbaar een rede om niet deel te mogen nemen. Vind het erg jammer, maar kan er weinig aan doen.
    Wel de test gedaan en die was gelukkig positief:)

    Pff, denk dat onze poes vandaag/vannacht gaat bevallen.. ze is onrustig, miauwt veel en haar buik trekt.. spannende uren dus!
     
  9. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    Amezen, sterkte tot en met de echo! Hopelijk kunnen ze genoeg zien om je duidelijkheid te geven en is het tóch gewoon goed.

    Succes!

    Liefs,
    Frommel
     
  10. Femmelepem

    Femmelepem Fanatiek lid

    Aug 17, 2010
    3,351
    0
    0
    Pretecho'er
    Breda
    Hoi meiden, mag ik met jullie mee komen kletsen?

    We waren nog niet echt bezig voor een tweede. Eerste had heel erg lang geduurd en ik heb PCOS dus ik zou aan de clomid gaa. Had de clomid al in huis voor de volgende ronde.
    Maar ik was de laatste tijd weer misselijk en jeuk en pijn in mijn tepel. Sliep weer slecht. en heel veel pijn in mijn rug. Dus ik dacht zal snel een test doen, ben ik van het getwijfel af en kunnen we daarna door.
    En tot mijn grote schrik zag ik al gelijk een tweede streep opkomen. Nu 3 testen later begint het langzaam tot me door te dringen. Ik ben zwanger van een tweede.!!!!!
     
  11. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    Feb 20, 2012
    9,071
    1,917
    113
    omgeving Rotterdam
    @femmelepem, gefeliciteerd! en welkom :)

    @amezen, oh nee meid :( maar als ik jou zo hoor ga ik me ook zorgen maken.....bij mij trekt de pijn constant door naar mn benen, en heb de hele hevige tot nu toe 3x 's nachts gehad....maar ik wacht nog maar even rustig af....in elk geval sterkte en succes met de komende uren doorkomen! laat je t morgen wel gelijk even weten???? ga voor je duimen dat er niks aan de hand is!!

    @anneke, ooooo ik zou echt heel giftig worden met zulke schoonouders....wat denken ze wel niet...dat je je in hebt kunnen houden, vind t echt knap hoor! petje af! en balen dat je niet mee mag doen met mvm....al snap ik niet wat een bloedtransfusie zoveel jaren geleden ermee te maken heeft??
    ben wel benieuwd of ik mee mag doen straks.....

    laat t jullie vanavond uiteraard weten als MvM weer weg is :)
     
  12. Moon83

    Moon83 Bekend lid

    Jul 2, 2011
    620
    0
    0
    Provincie Utrecht
    @Amezen: Jeetje, wat ngstig! Hopelijk zal de echo morgen goed nieuws laten zien, sterkte en succes!

    @Vertellen: Wij hebben het mijn schoonmoeder en haar vriend verteld, een paar collega's en vrienden die weten dat we 'bezig zijn', verder wil ik het tot zeker na de 1e echo geheim houden, wie weet zelfs tot 12 weken, maar of we dat redden...;)
    Heb ook geen zin in gedraai en gelieg, als iemand ernaar vraagt zal ik denk ik gewoon antwoord geven.

    @Eten en drinken: Cola light drink ik, maar wel minder dan voorheen, zit braaf aan het water...:D Waar ik wel moeite mee ga krijgen is biefstuk, en sushi...:( Dat vind ik allebei zóóó lekker, maar ja, tis voor een héél goed doel!:)

    @Katten: Wij hebben 2 katten van 4,5 jaar, ze komen nooit buiten. Mijn man zal regelmatig de kattenbak verschonen, maar soms ontkom ik er niet aan. Dan doe ik handschoenen aan en was mijn handen daarna, zal wel goed zijn toch?

    @Kleding: daar durf ik nog niet naar te kijken, laat staan voor te shoppen, wil toch wat meer zekerheid hebben voordat ik 'losga'..:D

    @Lijst: Ik ben 29, 1e kindje, Uitgerekend 25 april, 1e echo 31 augustus.

    Succes iedereen!
     
  13. Mone

    Mone Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    4,804
    0
    0
    Den Haag
    Zo pffff ik ben MOE! 4x per dag op en neer naar school, vandaag gelukkig niet, geen tijd voor een dutje en 2 oververmoeide kinderen, die ook aan de nieuwe situaie moeten wennen....huishouden en boodschappen niet vergeten....
     
  14. Mone

    Mone Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    4,804
    0
    0
    Den Haag
    @femmelepem, gefeliciteerd! en welkom!
     
  15. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    Jeetje zeg wat een afschuwelijk nieuws! Wat raar dat ze je pas morgen voor een echo willen hebben dan! Toen ze bij mij dachten aan een BBZ moest ik direct langskomen, en toen ze het niet goed konden zien op de echo werd ik direct opgenomen voor een hysteroscopie. Was geen BBZ maar toch, het geeft aan hoe link het kan zijn. Als je echt pijn blijft houden of het niet vertrouwd gewoon in het zkh langs gaan hoor!

    @ego, ik bloed nog steeds niet en weet heel goed dat een echo nu helemaal geen zin heeft, pas met 7 wk, en een hcg bepaling ook niet want dan gaat het om een toename van de waarde en heb ik ook pas over ongeveer 1,5 week uitsluitsel. Dus mok, ik moet gewoon wachten tot 4 september met een echo, en dan verwacht ik nog steeds dat het niet goed is, zoveel bloed als ik heb verloren is niet goed :x
     
  16. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    Meestal wel, als er dan niets knippert laten ze je vaak nog een weekje wachten maar het zou dan al wel moeten kloppen.
     
  17. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    Feb 20, 2012
    9,071
    1,917
    113
    omgeving Rotterdam
    @moon, volgens mij ging t niet alleen om de handen wassen maar ook het inademen, zou t echt zelf niet meer doen hoor! doet je vriend het maar een keertje extra uit zn werk, die heeft dat vast voor je over! :)

    @mone, moeeee, ken het! :D hier wel een kort middagdutje gedaan vandaag, duurde wel 3kwartier, maar was toch ff verfrissend...en om nou te zeggen ik heb daarvoor zo veel gedaan hihi ;) maar succes ermee! en vanavond vroeg naar bed dan ;)

    @juul, ze kunnen wel de vorm van t vruchtzakje zien? kunnen ze toch ook aan zien of t goed zit of niet?? lijkt me helemaal niks als je nu nog 2 weken in onzekerheid zit......knuf!

    @hier, nou moeeeeeee dus...na t dutje wel even de keuken geboend, en huis opgeruimd hebben samen al op t gemakkie gedaan eigenlijk hele dag door :) en ml heeft de wc geboend en t huis van onder tot boven gestofzuigd :)
    en nu ben ik weer op en wederom in staat tot een dutje ;) maar ga t maar niet doen :) plof zo wel weer op de bank, lekker kop thee erbij :)
     
  18. Mone

    Mone Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    4,804
    0
    0
    Den Haag
    @babyfotograaf, bij mijn mk ook een echo gehad, konden ze nog niets van zeggen, moest 1 week later terugkomen, of de bloeding moest doorzetten...

    @hartje, bij sommige is het hartje al met 6 wkn te zien, bij mij niet...maar met 7 wkn wel! (maar met de echo kun je nog teruggezet worden, of vooruit...)
     
  19. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    ♥ ZWANGERSCHAPSLIJST ♥

    12 april
    - Minnie22 (26 jaar) Derde Kindje, (Jongen/Meisje)

    14 april
    - Pookie66 (35 jaar) Tweede Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)

    16 april
    - Bloemmm (23 jaar) Tweede kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Mamamooimeisje (28 jaar) Tweede kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Babyfotograaf (24 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Fleurop (26 jaar) Tweede Kindje, (Verrassing)
    - Zara75 (36 jaar) Eerste kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Annekeruiter85 (27 jaar) Eerste kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)

    17 april
    - Monica076 (35 jaar) Tweede Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Isaa (?? jaar) Tweede Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)

    18 april
    - Moon81 (30 jaar) Tweede Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Tinusjeikke (27 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Geranium32 (32 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)

    19 april
    - Sonjaa (32 jaar) Tweede Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Unexpectedmom (33 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)

    20 april
    - Clientje (28 jaar) Tweede kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Peeter (30 jaar), tweede kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing

    21 april
    - Mone (35 jaar) Derde Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Loes1990 (21 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Janneke1904 (?? jaar) Tweede kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Amezen (32 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje)
    - Wondertje1985 (26 jaar), Tweede Kindje (Verrassing)
    - Minimeee (29 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Woerdie (32 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)


    22 april
    - Tiraa (?? jaar) Eerste kindje?? (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Frommel (28 jaar), Tweede Kindje (Jongen/Meisje/Verrassing)

    23 april
    -Juul23, (?? jaar), Derde kindje, (Jongen, Meisje, Verrassing)
    -TumTum, (30 jaar) Eerste kindje, (Jongen, Meisje, Verrassing)

    24 april
    - Sammieshiba (27 jaar), 1e Kindje, (jongen, Meisje, Verrassing)

    25 april
    - Zora (29 jaar), 2e kindje, (Jongen, Meisje, Verrassing)
    - Loch88 (24 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Moon83 (29 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)

    26 april
    - Skatje (28 jaar) Derde Kindje, (Jongen/Meisje)
    - Suzetje (?? jaar) Eerste?? Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)

    27 april
    - Missiemaartje (25 jaar) Tweede Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)
    - Ukkie87 (25 jaar) Eerste Kindje, (Jongen/Meisje)

    29 april
    - Butterfly12 (?? jaar) Tweede Kindje, (Jongen/Meisje/Verrassing)


    ♥ AFSPRAKEN, CONTROLE & ECHO'S ♥

    Geranium32: 21 augustus - Moeders voor Moeders
    Babyfotograaf: 22 augustus - Moeders voor Moeders
    Pookie66: 23 augustus - Eerste echo!
    Minnie22: 23 augustus - Moeders voor Moeders
    Skatje: 24 augustus - Moeders voor Moeders
    Monica076: 27 augustus - Eerste echo!
    Loes1990: 27 augustus - Verwijsbrief halen + Bloed prikken
    Zara75: 27 augustus - Eerste echo!
    Minnie22: 30 augustus - Eerste echo!
    Annekeruiter85: 30 augustus - Eerste echo!
    Bloemmm: 31 augustus - Intake Verloskundige
    Moon83: 31 augustus - Eerste echo!
    Sonjaa: 4 september - Intake Verloskundige
    Frommel: 4 september - Eerste Echo!
    Babyfotograaf: 5 september - Intake Verloskundige en eerste echo!
    Mone: 6 september - Afspraak Gyn
    Moon81: 6 september - Intake Verloskundige
    Clientje: 6 september - Eerste echo!
    Wondertje1985: Eerste Echo!
    Ukkie87 7 september - Eerste echo!
    Clientje: 9 september - Intake Verloskundige
    Peeter: 10 september - Eesrte Echo!
    Loes1990: 10 september - Intake Verloskundige
    Fleurop: 11 september - Eerste echo!
    Woerdie: 11 september - Intake Verloskundige en Eerste echo!
    Loch88: 11 september - Intake Verloskundige
    Peeter: 12 september - Intake Verloskundige
    Geranium32: 12 september - Intake Verloskundige
    Moon81: 12 september - Eerste echo!
    Zora: 14 september - Eerste echo!
    Bloemmm: 17 September - Eerste echo!
    Annekeruiter85: 17 September - Intake Verloskundige
    Wondertje1985: 17 september- Intake verloskundige
    Skatje: 18 september - Eerste echo!
    Missiemaartje: 18 september - Intake Gynaecoloog
    Amezen: 19 september - Eerste echo en intake
    Monica076: 21 september - Tweede echo
    Loes1990: 21 september - Eerste echo
    Skatje: 28 september - Intake Verloskundige
    Geranium32: 10 Oktober - Controle Verloskundige

    ----------------------------------------------------------------

    ♥ BEVALLEN ♥

    -
    -
    -
    -
    ----------------------------------------------------------------
    Graag in kleur als er iets veranderd moet worden aan de lijst!
     
  20. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    Heb weer ff terug gelezen tot de vorige lijst en de nieuwe dames/afspraken erbij gezet.

    Oh en gefeliciteerd voor de nieuwe dames ;)

    TumTum, hoe is het bij de gyn gegaan?

    Isaa, hoe ging je echo?

    Amezen, hoe gaat het nu met de pijn. Heb zelf ook veel last van uitstraling in m'n benen, maar niet in die mate dat ik aan een bbz denk. Hoop echt voor je dat het erbij hoort! Al blijft het dan toch vervelend.

    Juul, denk dat je het zelf het beste aanvoelt, al hoop ik natuurlijk voor je dat het alsnog goed zit! Sterkte!

    Annekeruiter85, wat vervelend van je schoonouders! Ik heb het bij m'n vorige zwangerschap gehad; na de eerste echo hebben we het o.a. mn moeder verteld met de vraag of ze het nog ff geheim kon houden. Was nog niet de deur uit en ze had m'n tante (de grootste roddelaar van de familie) gebeld. Ben ik nogsteeds erg boos over en ook nooit een excuus voor gehad. Het is bij mij toen alsnog mis gegaan. Heb toen ook compleet geen steun aan m'n moeder gehad na de miskraam. Het draaide allemaal om haar. Daarom nu besloten het niet te vertellen aan haar. Van mij part mag ze de laatste zijn die het weet. Wel erg jammer..

    Alles goed met de andere dames?
     

Share This Page