Bevallen dames van de verlengde wachtbank deel 3!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door one of kind, 5 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sinja

    Sinja Fanatiek lid

    4 feb 2007
    1.910
    0
    36
    Utrecht/Gelderland
    Hier even ego want kom net uit ziekenhuis.gister heel duizelig wakker geworden met pijn in mijn buik. Geen harde buiken maar net of alles heel strak stond.
    Uiteindelijk voor de zekerheid toch maar gebeld. Hele dag op de verloskamers gelegen met regelmatige pijnlijke harde buiken. Was constant onzeker of ik naar Nijmegen moest worden overgeplaatst. Uiteindelijk bleef cervixlengte goed dus mocht ik blijven. Hele avond per 10 minuten gem. 5 harde buiken die al echt op weeeen begonnen te lijken. Vanochtend gynaecoloog weer geweest (die ken ik toevallig ook goed van mijn werk), ctg was op de harde buiken na goed, cervixlengte was stabiel dus mocht met bedrust naar huis! En vrijdag weer terug alles opmeten. Tenzij er iets verandert, dan moet ik direct weer worden opgenomen!
    Maar nu dus weer thuis in eigen bed:)
     
  2. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Ik had het al gelezen op fb. Heftig hoor. Nou, jij mag niet meer werken. En dat ze die baas van jou eens aanpakken. Doe maar rustig aan. Die twee kleintjes in jou buik zijn veel te kostbaar!
     
  3. Esser

    Esser Fanatiek lid

    29 jun 2006
    3.190
    4
    38
    Pedagoog
    N-Brabant
    Sinja, rustig aan hoor meid! Wel ff schrikken zeg. Fijn dat je weer lekker thuis bent. Let op jezelf en jullie kleintjes, die moeten echt nog wel lekker bij jou om de buik blijven hoor. ;)
     
  4. Esser

    Esser Fanatiek lid

    29 jun 2006
    3.190
    4
    38
    Pedagoog
    N-Brabant
    @ego: druk druk maar...... Alleen nog vandaag en morgen werken en dan vakantie.......!! Ga snel verder hier met de kindjes. :)
     
  5. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Esser, hier is het ook druk. Ben gisteren wer begonnen. Vandaag vrij. Alleen had ik gisteren een verjaardag,kids moesten mee. Dus het huis in een puinhoop achter gelaten. Dat moest vandaag dus allemaal recht gezt worden.

    De beide kids liggen nu in bed, rust.

    Heb trouwens nog een schema vraagje want rein is enorm aan rommelen sinds de 4e fles er af is. Dit is zijn schema, ongeveer.

    7:00 fles + boterham
    9:00 fruit
    9:30-10:30 slapen
    11:30 boterham
    12:00 fles
    12:30-15:00 slapen
    15:30 fles, of koekje met sap
    18:00 groentehap
    19:30 fles en naar bed.

    Alle flessen zijn 180+6. Alleen die van 12:00 drinkt hij slecht. Afhankelijk van hoeveel hij gedronken heeft geef ik hem wel of niet een fles om 15:30. Sap, water, thee drinkt hij heeeeeeel moeilijk. En bijvoorbeeld vandaag wou hij voor de boterham niet naar bed. Toeneemt hij alleen om 11:30 een fles gehad (die op ging) want de boterham was hij te moe voor.

    Heeft iemand suggesties?
     
  6. Nightelf79

    Nightelf79 Fanatiek lid

    31 dec 2008
    2.346
    0
    0
    Radiologisch laborant
    Ook hier druk met de kids. Ben gisteren ook weer begonnen met werken en het was ontzettend druk. Met al een krappe bezetting door de vakantie en dan ook nog eens 3 zieken was het echt rennen om alle patienten voor 17 uur de deur uit te hebben.

    Sinja: hoe is het nu met je?
     
  7. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Sinja heftig hoor doe maar rustig aan.

    Kleintje: sorry ik ben helemaal uit de schema's gek hoe snel je dat vergeet.

    Hier ook minder online maar komt ook door het mooie weer. Morgenavond komt mvm al, met Sara heb ik het pas na de 1e echo gedaan maar ik denk dat alle beetjes helpen met het pregnyl tekort. 14 sept hebben we de 1e echo nog even geduld dus.

    Esser fijne vakantie!
     
  8. Traantje

    Traantje Bekend lid

    26 nov 2008
    785
    0
    0
    Oost-Gelderland
    @sinja: wat fijn dat je weer thuis bent! en nu echt niets meer doen! Ik weet er helaas alles van. Het is niet makkelijk, maar voor een erg goed doel.

    @zora: dat is idd al snel met de mvm, maar idd, alle beetjes helpen. Hoe voel je je?

    @elin: hoe is het met jou?

    @majo: hoe gaat het met M? En met jezelf?

    @hier druk met hand-mond-voetziekte, wat jelte en ik hebben. Erg vervelend en pijnlijk!
     
  9. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Traantje, Hier ook al een brief van de GGD gekregen dat twee kindjes in de groep van Mau het hebben. Alleen hebben we hier nog niks gemerkt.....
     
  10. Jewel83

    Jewel83 Fanatiek lid

    22 jan 2009
    1.847
    0
    36
    Sinja, fijn dat je weer thuis bent! Echt rustig aan doen nu en hopelijk blijft het nu wat rustig in je buik!

    Traantje, beterschap voor jou en je ventje! Hopelijk zijn jullie er snel van af.

    Zora, goed weer MVM! :) En vanaf week 6 kun je meedoen toch? Of ben ik in de war? Hoe voel je je trouwens?

    Kleintje, weer aan het werk dus, en bevalt het weer wat? Nog wat gehoord van je sollicitatie?
    En je schema is prima toch? Het is logisch dat hij smiddags na de boterham minder drinkt, die boterham vult natuurlijk ook :) L. drinkt de fles dan ook niet leeg. Je kunt hem eventueel een half uur/3kwartier na de boterham geven. En ander drinken komt nog wel. L. wou eerst ook niet maar ineens drinkt hij wel water. Heb gewoon steeds het aangeboden en met het warme weer dronk hij het ineens. Ik deed daarvoor ook nog wel eens een schepje melkpoeder in een fles met warm/lauw water (150cc ofzo) dan dronk hij het wel en zo kreeg hij tenminste wat vocht binnen. En anders geef je hem ipv een koekje wat fruit, zit ook vocht in en ook nog gezonder dan een koekje ;)

    Nightelf, dus meteen weer druk op het werk! Gaat alles goed verder? Goed hoor dat A. snachts ook al droog is! En E. doet het dus ook goed op je melk :D

    Hier zo meteen naar de tandarts. R. gaat ook mee.....ben zo benieuwd hoe dat gaat! We hebben hem al goed voorbereid maar als hij het niet in zijn hoofd heeft dan kan het nog flink lastig worden. Maar tot nu toe wil hij wel mee dus even afwachten hoe het daar gaat.

    Verder aan het genieten van de vakantie! R. slaapt nu ook wat langer uit dus dat is heerlijk en het weer is natuurlijk ook prachtig. Zaterdag naar Terschelling, al hebben ze het dan over niet zulk mooi weer.......nou ja we zullen we zien, we zitten in een huisje dus met regen vermaken we ons ook wel.
     
  11. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Ja is vanaf week 6 maar ze komt nu al langs voor de test en dan kan ik vanaf volgende week meedoen.
     
  12. Zoe1976

    Zoe1976 Fanatiek lid

    8 aug 2007
    1.059
    0
    0
    commercieel medewerkster
    Hello,

    Sinja, rustig aan jij...jeetje schrikken zeg. Het zijn al flinke binken volgens mij, maar ze moeten echt nog even lekker blijven zitten. Hoe gaat het nu met jullie?

    Zora, nog gefeliciteerd met je verjaardag, nou het mooiste kado heb je al, kan niets meer tegen op, nog wel leuke kado's gehad?

    Kleintje, goed bezig hoor met de SB. Lekker dat je zo gemotiveerd bent. En hoezo loop jij raar?? Komt vast wel goed met dat hardlopen, gewoon rustig aan beginnen.
    En een nieuwe baan misschien in het vooruitzicht, da's altijd leuk, weet je al meer?
    Pfff je schema....nou het is iig heel anders dan die van Sam. Die zit eigenlijk al helemaal op het schema van Mees. Hij wil gewoon geen melk meer. S morgens pers ik met veel afleiden en pijn en moeite er nog een klein flesje in, maar voor de rest wil hij gewoon echt niet. Gelukkig drinkt hij wel veel water en slappe sap.
    Gister naar het CB geweest. Sam weegt nu 8,9kilo en is 70cm. Hij gaat prima volgens zijn eigen lijntje (-1). Het is wel een kleintje hoor vergeleken met Mees. Maar die ging ook met 9 maanden veel minder snel groeien. De arts maakte er trouwens helemaal geen probleem van dat hij geen melk meer drinkt. Ze vond hem een pittig ventje...en dat is hij ook;)

    Jewel, goed dat je het ff opschrijft van de tandarts, hier ligt ook al weken een kaartje om te bellen. Mees ook voor het eerst mee, ben benieuwd, die heeft echt van die belachelijk grote tandjes, maar het staat hem leuk.
    Veel plezier in Terschelling, wie weet valt het weer reuze mee. En je bent er lekker ff uit met je mannen, heerlijk. Gaan jullie met zn 4tjes?

    Vanmorgen naar het ZH geweest. Urine van afgelopen dagen ingeleverd en bloed geprikt en echo gehad. Kan nu elke moment gebeld worden over hoe of wat. Zelf heb ik het idee dat ik morgen mijn eisprong al heb. Vandaag ook de pregnyl opgehaald (hier hadden ze dus nog een klein voorraadje, goed doorpiesen Zora!!!)
    Vanavond hier najaarsfeesten op het dorp, heb een kaartje voor de feesttent (Xander en Gerard Joling komen) Ga het er nog ff flink van nemen, wie weet is het voorlopig weer de laatste keer.
    Laat nog wel even weten wanneer de tp is.

    Volgende week de LINDA shoot, ben zo benieuwd. Kreeg van de week een klein pakketje opgestuurd met een knalrode nagellak erin. En het verzoek om zelf alvast mijn nagels te lakken, want op de dag zou het vast niet lukken om 1000 nagels te lakken. Leuk kadootje, ik heb er zo'n zin in...

    FF een ander vraagje, zijn er hier meiden die na een tp gewoon door zijn gegaan met sporten (hardlopen bijv). Of hebben jullie ook 2 weekjes rustig aan gedaan??
    Het liefst zou ik doorgaan met lopen, maar bij de jongens heb ik na de tp toen ook rustig aan gedaan, iig niet gesport...Zit nu een beetje in mijn hoofd dat ik niet durf te sporten...8 sept is er hier een ladiesrun en daar zou ik het liefst aan meedoen...Pfff lastig gevoel volgen of gewoon verstand gebruiken en weten dat de embryo er niet uitgeschud kan worden....

    XX
     
  13. Zoe1976

    Zoe1976 Fanatiek lid

    8 aug 2007
    1.059
    0
    0
    commercieel medewerkster
    Hello,

    Sinja, rustig aan jij...jeetje schrikken zeg. Het zijn al flinke binken volgens mij, maar ze moeten echt nog even lekker blijven zitten. Hoe gaat het nu met jullie?

    Zora, nog gefeliciteerd met je verjaardag, nou het mooiste kado heb je al, kan niets meer tegen op, nog wel leuke kado's gehad?

    Kleintje, goed bezig hoor met de SB. Lekker dat je zo gemotiveerd bent. En hoezo loop jij raar?? Komt vast wel goed met dat hardlopen, gewoon rustig aan beginnen.
    En een nieuwe baan misschien in het vooruitzicht, da's altijd leuk, weet je al meer?
    Pfff je schema....nou het is iig heel anders dan die van Sam. Die zit eigenlijk al helemaal op het schema van Mees. Hij wil gewoon geen melk meer. S morgens pers ik met veel afleiden en pijn en moeite er nog een klein flesje in, maar voor de rest wil hij gewoon echt niet. Gelukkig drinkt hij wel veel water en slappe sap.
    Gister naar het CB geweest. Sam weegt nu 8,9kilo en is 70cm. Hij gaat prima volgens zijn eigen lijntje (-1). Het is wel een kleintje hoor vergeleken met Mees. Maar die ging ook met 9 maanden veel minder snel groeien. De arts maakte er trouwens helemaal geen probleem van dat hij geen melk meer drinkt. Ze vond hem een pittig ventje...en dat is hij ook;)

    Jewel, goed dat je het ff opschrijft van de tandarts, hier ligt ook al weken een kaartje om te bellen. Mees ook voor het eerst mee, ben benieuwd, die heeft echt van die belachelijk grote tandjes, maar het staat hem leuk.
    Veel plezier in Terschelling, wie weet valt het weer reuze mee. En je bent er lekker ff uit met je mannen, heerlijk. Gaan jullie met zn 4tjes?

    Vanmorgen naar het ZH geweest. Urine van afgelopen dagen ingeleverd en bloed geprikt en echo gehad. Kan nu elke moment gebeld worden over hoe of wat. Zelf heb ik het idee dat ik morgen mijn eisprong al heb. Vandaag ook de pregnyl opgehaald (hier hadden ze dus nog een klein voorraadje, goed doorpiesen Zora!!!)
    Vanavond hier najaarsfeesten op het dorp, heb een kaartje voor de feesttent (Xander en Gerard Joling komen) Ga het er nog ff flink van nemen, wie weet is het voorlopig weer de laatste keer.
    Laat nog wel even weten wanneer de tp is.

    Volgende week de LINDA shoot, ben zo benieuwd. Kreeg van de week een klein pakketje opgestuurd met een knalrode nagellak erin. En het verzoek om zelf alvast mijn nagels te lakken, want op de dag zou het vast niet lukken om 1000 nagels te lakken. Leuk kadootje, ik heb er zo'n zin in...

    FF een ander vraagje, zijn er hier meiden die na een tp gewoon door zijn gegaan met sporten (hardlopen bijv). Of hebben jullie ook 2 weekjes rustig aan gedaan??
    Het liefst zou ik doorgaan met lopen, maar bij de jongens heb ik na de tp toen ook rustig aan gedaan, iig niet gesport...Zit nu een beetje in mijn hoofd dat ik niet durf te sporten...8 sept is er hier een ladiesrun en daar zou ik het liefst aan meedoen...Pfff lastig gevoel volgen of gewoon verstand gebruiken en weten dat de embryo er niet uitgeschud kan worden....

    Oja traantje wat hebben jullie nou te pakken??? Echt nog nooit van handjes en voetjes ziekte gehoord....

    XX
     
  14. Zoe1976

    Zoe1976 Fanatiek lid

    8 aug 2007
    1.059
    0
    0
    commercieel medewerkster
    Hoe krijg ik dat nou weer voor elkaar...lekker dubbel....
     
  15. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Traantje: Beterschap gewenst voor jou en J. Lijkt me niet prettig!

    Jewel: Fijne vakantie!

    Zoe: Ik ben goed verwend met bonnen en geld en leuke tuindecoratie. Van mannetje had ik tijdje terug al een zonnebril gehad en een ring. Heb gister van een deel van het geld een mooie armband en ring gekocht bij de juwelier. En van een deel vd bonnen een cd en het 9 maanden boek van Pauline Oud. Die heb ik bij Sara ook bijgehouden. Vond het wel een beetje eng om m al te kopen, maar kon me toch niet inhouden.

    Spannend, al gebeld? Hier na de TP gewoon doorgesport (paardrijden). Wel wat rustiger aangedaan omdat mijn buik nog wat gevoelig was vd punctie maar daar heb jij natuurlijk geen last van met cryo. Leuk zeg de Linda shoot en het kleine presentje.
     
  16. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Hee dames, ik kom ook weer ns langswaaien. Wacht even totdat alle foto's van Sophie en Daan zijn gekopieerd naar mn externe harde schijfje. Daarna zet ik ze op de laptop en kan ik beginnen aan de fotoalbums. Fotoalbum van Sophie van 1-2 jr oud (lekker laat ik weet het :)) en de eerste 6 mnd van Daan :D

    Zora, hier spuit 11...alsnog gefeliciteerd met je verjaardag! Hopelijk niet teveel last gehad van je gezondheid? Goed hoor, weer piesen voor MvM! Ik beken, 2e keer niet gedaan want zat middenin verbouwing. En dan al die urinekannen bij die bouwvakkers, brrrrrrrrrr, nee geen zin in!

    Kleintje, vakantie alweer voorbij :( Ook (te) snel gegaan he!!
    Tav je schema, lijkt me nix mis mee eigenlijk! Daan drinkt dan wel nog een fles melk weg na 2 boterhammen!! Dus dat probleem heb ik dan weer niet, wel dat hij eigenlijk weinig anders drinkt, tenzij het uit zn zuigfles is (en dat wil ik dan weer niet). For the record, Daan's schema:
    07.00 uur: papfles (180/6 met granen pap)
    10.00 uur: fruit
    slapen
    12.30 uur: 2 boterhammen, gevolgd door fles 180/6
    spelen
    slapen
    16.00 uur: koekje proberen (snapt ie nog niet zo goed), gevolgd door fruit en drinken proberen, meestal water uit tuitbeker (werkt nog het beste)
    19.00 uur: warme hap, gevolgd door toetje 100 gram
    20.00 uur: slapen
    In totaal gaat er zo'n 200 gram fruit in en 200 gram warme hap. Vanavond gaat ie voor het eerst echt met ons mee eten dus ben benieuwd!! Oh en vers fruit eet ie nog zelfs meer dan 200 gram, hij is er echt dol op!!! :D

    Jewel, spannend een date bij de tandarts! Ben benieuwd hoe R het vindt! Sophie vond het maar nix, en dat is dan nog bij dr eigen moeder!!! ;) En lekker hoor, weekendje naar Terschelling! Is gewoon fijn om er even uit te zijn toch?

    Nightelf, ook alweer vakantie voorbij :( En is A nog steeds droog 's nachts? Denk niet dat Sophie er al aan toe is, hoe fijn ik dat ook zou vinden! Dan zijn het ineens van die grote meiden he!

    Esser, bijna vakantieeeee!!! Oh wat zal dat fijn zeg, lekker family time!!

    Traantje, spreek je natuurlijk veel op whatsapp maar ook hier beterschap voor jullie! Het mag nu wel ns klaar zijn bij jullie!!!

    Lelie, bijna gipsbroekje eraf bij S he?! Oh aftellen!!!

    Sinja, ik moet eerlijk zeggen dat, ondanks de eerste schrik van je fb berichtje, het me ook weer niet verbaast. Je hebt echt teveel van je lichaam gevraagd en je leidinggevende zeker!! Helaas moet je daar nu voor 'boeten' maar alles voor de 2 boys dus dat gaat zeker lukken!! Houd ze nog maar lekker bij je, dat is nog even het beste! Ben benieuwd naar je controle vrijdag.

    Zoe, jeetje alweer bijna tp!! :$ Tav sporten na tp, ik heb elke keer gesport in de ww. Bij Sophie op dag 1, 2, 5, 6, 9 na tp gevolleybald en gehockeyed, bij Daan op dag 3, 7, 10 gehockeyed (toen volleybalde ik niet meer). Zoals je ziet, totaal geen invloed op de tp gehad. Die ukkies zitten als een soort sandwich in je bm he!! Dus no worries! En spannend je Linda shoot!!! Ben erg benieuwd!

    Majo, gelukkig heb ik je al gesmst en antwoord gekregen dus ik weet hoe het met jullie gaat. Zelf mag je het hier updaten, a la Majo's ;)

    @hier: alles ok. Wel mega moe want Daan komt nog steeds 's nachts. Heb zelfs bijna dagelijks hoofdpijn van de moeheid! Vanavond weer mn eerste hockey training, heb daar zoooooooooo naar uit gekeken!! Hopelijk vind ik weer wat motivatie om te sporten want die is echt weg. Komt ook door de moeheid denk ik.
    Verder bericht gehad van mn accountant met concept jaarrekening van 2011 en Suusman en ik krijgen heel wat centjes terug van de belasting volgens zijn berekeningen. Gaat echt over vele duizenden euro's!! Komt omdat ik door de zwangerschap minder heb verdiend maar wel evenveel belasting heb betaald als een normaal jaar.
    Ook hebben we besloten om de vouwwagen in te ruilen voor een caravan. We komen vaak kapot aan na de heenreis en dan moeten we nog dat ding uitvouwen en inrichten. Caravan is dan toch wat makkelijker. We rijden wel langzamer maar dan doen we het in 2 dagen, ook prima!! Kan nu mooi gekocht worden van dat belastinggeld ipv onze spaarrekening. Moet nog wel even mn BE rijbewijs halen, Suusman ook trouwens, maar die planning staat voor halverwege september, of desnoods oktober, afh wanneer ik oppas heb voor de kindjes.
    Ook druk met bedenken hoe te doen voor mn vader's pensioen enzo. Word ook nog veel geregel dus tja, druk druk druk!

    Anyway, mn kopie is klaar dus ik ga aan de fotoalbums werken!! Lees wel steeds bij maar neem niet altijd de tijd om te reageren. :):(
     
  17. Majo

    Majo Fanatiek lid

    30 jan 2009
    2.522
    0
    0
    Haai haai zwaai zwaai!!

    Ben ik ook weer eens om het hoekje koekeloeren :). Was wel even geleden, 8 dgn zag ik!! Maar gelukkig niet heeel veel hoeven teruglezen, rustig hier...scheelt weer :)

    Allereerst natuurlijk:

    Zora!! JOEHOE!!! Wat een ONWIJS goed nieuws meid!! Zó super voor je/jullie!! Van harte gefeliciteerd meid!! :) :). Straks zijn het er gewoon ook nog stiekem 2, hahaha ;).

    Loessie, S.iem ook al aan het plassen op de wc af en toe :). Stoere vent!!

    Nightelf, alweer aan het werk?? Tjee...de tijd vliegt echt! Meeting mag wat mij betreft wel bij jou hoor ;). Lekker dichtbij!!

    Elin, aan het genieten van jullie vakantie :). En waar blijft die nieuwe banner nou toch?? Wordt nu écht wel tijd hoor!!

    Pat, zwaai zwaai onderin! Ook lekker vakantie las ik. Was het leuk op de camping?

    Traantje, jij en J. ziek?? :( Balen zeg!! Maar aan andere kant liever nu dan over 1,5 week als je vakantie hebt ;). Hopelijk knappen jullie heel gauw weer op!!

    Sinja, dat was schrikken zeg...zomaar ineens in het zkh opgenomen! Maar gelukkig weer thuis :). Lukt het bedrsut/bankrust houden een beetje met een kleine peuter erbij in huis? Lijkt mij lastig! Op naar vrijdag, hopelijk alles nog steeds goed want ze moeten echt wel even blijven zitten nog hoor! Wel goed dat je moest stoppen met werken v/d gyn! Vond het van je leidinggevende echt zó achterlijk hoe ze met je omging! Werk komt wel weer tzt hoor!

    Kleintje, ook alweer aan het werk. En wat ga je goed met SB zeg!! Knap hoor!! Huiskamer leuk gepimpt? En wat zag ik nou voor foto op FB voorbij komen gauw, iets met een sinaasappel? ;) Knap dat M. ook met potje en zonder luier aan oefenen is :).

    Jewel, ook lekker vakantie. best nog wel wat meiden die laat vakantie hebben! Zaterdag lekker naar Terschelling...leuk hoor!! Welk plaatsje/huisje zitten jullie? Wij ook meerdere keren geweest, superleuk/mooi eiland :). Veel plezier alvast!!

    Jessy, hoe is het met jullie? Nog steeds lekker druk?

    Esser, misschien overheen gelezen, maar wanneer beginnen jullie nu ook alweer voor een 3e?? Nu ook ergens toch?

    Zoë, wat heerlijk toch dat je zo dicht bij het strand woont :). M.ees dus ook voor eerst in zee gezwommen :). En de smaak dus te pakken!! Vond ie de golven nog eng? Of niet? M. vorig jaar in Turkije wel, rende hard weg toen er een golf aankwam. Eenmaal door de branding heen was het ook prima, hahaha. En jij staat dus ook op moment van TP..... ben benieuwd..... straks samen positesten? Lijkt mij een goede deal!! En volgende week dus dé shoot!! Ben benieuwd...ga 'm zeker kopen die Linda :).

    Ingrid, hoe is het eigenlijk met jou? Ook lang niet hier geweest toch? Of heb ik daar (ook) overheen gelezen?

    Suus, hoe is het bij jullie? Zwaai zwaai onderin :)

    @Hier, afgelopen week enorm druk geweest met afronden draaiboek kinderspelweek! En met die hitte afgelopen week dus continu achter laptop thuis :(. Vr, za, zo avonddiensten gehad en M.aud werd ook nog eens ziek. Verder donderdag en zaterdag naar DD gecrosst voor FM wat me ook bijna een hele dag kost. Was zaterdag dus helemaal balen want kon daarna direct door naar werk. 8 uur deur uit naar DD en 23.50 uur weer thuis na werk :(. 's Nachts halve nacht met M. opgelopen en volegnde middag/avond weer werken....pfffff.....waren vermoeiende dagen zeg met 3-4 uurtjes per nacht :(. Maar goed...maandag bij HA geweest en kuurtje AB gekregen voor d'r en flixotide en ventolin pufjes. Beetje neusspray nog erbij en flink smeren met luuf en ze knapt nu weer ietsjes op gelukkig :).

    Tussendoor ook gister nog maar even de follikelpunctie in DD laten doen ;). Was bijna geneigd 'm voorbij te laten gaan omdat M. zó ziek was. Maar Moeder en stiefvader konden gelukkig komen. En 't is dat we 'm zelf moeten betalen, een betaalde poging had ik w.s. zelf afgebroken anders. Was nog wel even spannend gisteren, bij punctie 12 eicellen gevonden maar manlief had geen levende zaadcellen :(. Moest dus per direct nóg een keer. Vervolgens daar 5 kwartier zitten wachten op uitslag daarvan. Uiteindelijk tóch levend zaad gevonden, maar hoeveel.....? Zou vanmorgen tussen 9.30 en 12.00 gebeld worden over bevruchtingen.... wachten wachten wachten....géén telefoon. Om 13.45 uur zelf maar eens gebeld... 11 eicellen zijn gepuncteerd met zaad en er zijn 6 bevruchtingen die allen in de embryoscoop zitten:). Normaal gesproken zou dan zondag TP zijn, maar is kliniek gesloten. Wordt dus zaterdag of maandag. Horen we vrijdag voor 13 uur. Ben benieuwd..... vorige keren altijd 8 eicellen, 3 bevruchtingen, 1 die doordeelde (of uiteindelijk alsnog stopte) en gtpt was. Nu dubbele tnt van alles dus nu weer eens een keer meer die doordelen? Dan worden er sowieso 2 getpt. We wachten het rustig af.... nu eerst druk met M.aud en rustig aandoen na punctie. (lopen beiden nu al hele dag in pyjama ;)). Morgen spullen pakken kinderspelweek (op camping) en hopen dat M. genoeg opknapt om er vrijdag heen te gaan :).
     
  18. Majo

    Majo Fanatiek lid

    30 jan 2009
    2.522
    0
    0
    Zie dat je net voor mij een rea hebt gedaan Suus :). Das een fijne meevaller zeg van duizende euries :). Leuk voor de caravan dan idd!! Balen dat D. nog steeds 's nachts wakker wordt :(. Hopelijk slaapt ie gauw door en jullie dus ook! Hoe gaan jullie het doen dan als je vader met pensioen is straks? Ga je meer werken? Of komt er een andere tandarts bij in de praktijk? Anders w.s. patiëneen teveel voor jou alleen? Enne...die foto-albums valt nog best mee hoor.... van M. hebben we er nog geen één vanaf haar geboorte klaar :( * schaam schaam*. Wel sinds paar wkn die van vakantie vorig jaar in Turkije en daar staat zij natuurlijk voornamelijk op alle foto's :). Na kinderspelweek gaan we er eens even echt goed voor zitten :). Heb gewoon teveel foto's waar ik zó moeilijk een keuze uit kan maken!! Wat is trouwens de update à la Majo volgens jou dan? Hihi...ben ik wel nieuwsgierig naar ;). (w.s. eieieieindeloooooos laaaaaang??? ;).
     
  19. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Susan: druk druk druk dus. lekker zeg die centjes vd belasting en leuk een caravan. Hier wel BE rijbewijs maar gebruik m nooit, maar is wel handig als ik een keer met paardje op stap moet. Bedankt voor felicitatie, beter laat dan nooit toch?

    Majo: Bedankt! En jij laat ons wel in spaning zitten zeg, was zo benieuwd hoe het met je ging. Punctie dus al achter de rug en wat goed 12 eicellen!!!!! En 6 bevruchtingen. Duimen dus voor goed doordelen. Spannend. Hectisch weekje achter de rug dus? Nu weer wat rustiger aan doen als het lukt hoor. Meid ik duim voor je, zou super zijn om samen zwanger te zijn.
     
  20. Majo

    Majo Fanatiek lid

    30 jan 2009
    2.522
    0
    0
    Zora, ja, sorry voor het lange wachten....maar was even echt niet met ZP (of laat staan spuiten etc bezig, vergat het paar keer bijna, deed het er echt even bij.....ook nog eigenlijk niet echt idee dat we weer middenin een poging zitten....). Lief van je :). Ik wil best dat gouden randje worden hoor ;):)
     

Deel Deze Pagina