ach, en wij zullen waarschijnlijk vooroordelen krijgen omdat we nog zo jong zijn! We hebben ook reacties gehad toen we gingen samenwonen,, dat was ook veeeeelste snel. Ik ben anders ontzettend gelukkig met mijn vriend (L)
Wij zijn niet verloofd of zo (dat wil meneer nog niet, hij wil niet trouwen zo snel maar wel een kindje ) Haha... Nee kregen allemaal alleen maar positieve reacties hier op ons samenwoon kaartje... iedereen is alleen maar steeds blij voor ons ... Dus het zit gewoon dikke prima!! Ik hoop dat ik snel zwanger mag worden .... Ja dat is idd een big issue... Als je maar gelukkig bent meid .. Als hij goed voor je is dan is het goed, dan maakt afkomst niets uit! xxx
hoi meiden vandaag had ik niet veel bij te lezen WATSKEBURT?? hier niet veel bijzonders wel een beetje misselijk vanochtend en me temp is al 4 dagen dezelfde, wil dat wat zeggen??? verder niet veel te vertellen, o ja ik heb last van gevoelige borsten en tepels maar alleen als ik mijn BH uit doe, niet als me BH aan is. ze jeuken ook :s nog niet eerder gehad. Beebie heb je al getest vandaag? en Lente wanneer ga jij testen! @ KEnsho spannend meis!! @ Naam van topic waarom eigelijk die knippende kippen? zijn er een paar kapsters ofso?? ik snap die niet zo haha.. groetjes
sorry sorry sorry dat ik gisteren ineens weg was! ik zou om 6 uur opgehaald worden door een vriendin maar ze was er al om kwart voor 6, dus ik heb er helemaal niet meer aan gedacht om nog even te zeggen dat ik weg ging. Maar mèèèèèn wat een leuke film was dat zeg! ik zou zo weer gaan daarna nog gezellig een drankje in de stad gedaan (of eigenlijk meerdere) en was pas om 02.10 weer thuis.. ik ga even bijlezen! Jade laat je weten hoe het bij de HA is gegaan?
Nou niet echt.. vriendlief moest er vanmorgen op tijd uit.. en om 07.25 was er een in de kamer naast me aan het gillen.. voel me erg moe dus denk dat ik vanmiddag ook maar even een middagdutje ga doen als mijn meissie op bed ligt!
Ik ben terug van de huisarts! Wat ik al dacht heeft de pijn niets te maken met een eventuele zwangerschap. Ik heb Ischias. Ik heb dus een beknelling in de zenuw die vanuit mijn ruggenmerg naar mijn tenen loopt, dit verzoorzaakt die hevige pijn. Volgens de HA kan ik gewoon 6-8 paracetamol per dag! slikken, ondanks een eventuele zwangerschap. Ik vind dit best wel naar . Hij zegt dat de pijn alleen maar weg gaat als ik dit doe, want door de pijn kan de spier sowieso niet ontspannen
wat vervelend Kun je geen fysio krijgen? 6-8 paracetamol tijdens een evt. zwangerschap? dit lijkt mij niet al te best als ik eerlijk ben!
Ik zit ook te denken of ik misschien even de fysio moet bellen. Dat kan tegenwoordig toch zonder verwijzing van de HA? Maar ik zit eerlijk gezegd niet te wachten op torenhoge rekeningen
Dat kan inderdaad zonder verwijzing, maar zij kunnen je denk ik ook wel vertellen of het vergoed wordt of niet.. weet niet of het eigen risico hier op van toepassing is.. anders even je zorgverzekeraar bellen?
heb je al getest Jade nu kan je al wel testen tog? mijn man heeft het ook en hij krijgt er spuiten voor en dat heeft wel geholpen maar het komt wel terug, veel rust houden zoiezo, ik dacht alwel dat je het had omdat het heel bekend klonk maar toen ik het las was je al bij de huisarts! Veel beterschap!
Je mag tijdens een zwangerschap prima PCM slikken. 1000mg om de 4-6 uur. Het moet een paar dagen duren voordat het werkt... Ik zal maar gewoon doen wat de dokter zegt. Je weet niet eens zeker of je zwanger bent. Zolang je het bij PCM houdt is het goed... Geen ibuprofen gaan slikken! Beterschap klinkt erg pijnlijk! xxx