Weer gewoon genaaid via MP..

Discussion in 'De lounge' started by MamaPeetje, Aug 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. luckybird

    luckybird Fanatiek lid

    Sep 2, 2009
    1,274
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik zou wel je beklag doen hoor, dit is echt absurd!! Anders komen ze er weer veel te gemakkelijk mee weg. Zeg gewoon dat je vanavond de spullen terug komt brengen en je geld komt halen omdat het niet zo goed als nieuw is.
     
  2. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

  3. flipflop

    flipflop Fanatiek lid

    Dec 4, 2010
    3,266
    1,030
    113
    Zuid-Holland
    ben je al terug gegaan?? k zou echt gelijk teruggaan, je weet waar ze woont :)
     
  4. Meijtje

    Meijtje VIP lid

    Nov 24, 2011
    5,086
    187
    63
    Oh wat erg! Ik zou terug gaan samen met mijn man.
    Die is iets meer van dat soort dingen dan dat ik ben hihi.
    En aangeven bij marktplaats. Aangeven waarvoor je betaald hebt en dat die verkoper aangemerkt wordt als niet te vertrouwen.

    Zwaar balen hoor, dat doe je toch niet!! Dat is nog eens verdienen over een rug van een ander.... :(
     
  5. MamaPeetje

    MamaPeetje Niet meer actief

    Yep ben al terug gegaan :)
     
  6. Meijtje

    Meijtje VIP lid

    Nov 24, 2011
    5,086
    187
    63
    En het geld terug gekregen??
     
  7. MamaVanGilani

    MamaVanGilani Niet meer actief

    En vond ze t gek dat je terug kwam?;)
     
  8. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    3,916
    2,293
    113
  9. tulip

    tulip Niet meer actief

    nou vind beide vestjes te schandalig voor woorden eerlijk gezegd...
     
  10. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Gelukkig heb jij je geld terug gekregen!
     
  11. Juul84

    Juul84 Niet meer actief

    Ongelofelijk toch dat mensen het zo spelen...

    Verkoop zelf ook weleens wat via mp en moet ook eerlijk zeggen dat sommige dingen in je gedachten er mooier uitzagen dan in werkelijkheid. Maar als ik dan het pakket ga klaarmaken, kijk ik alles nog even na en als ik dan een vlek zie of bijvoorbeeld veel pilletjes/pluisjes, dan meld ik dat altijd even aan de koper en dan vraag ik wat ze willen; iets anders ervoor in de plaats, minder geld overmaken of het kledingstuk alsnog. Vind dat niet meer dan normaal.

    Maar gelukkig dat je je geld terug gekregen hebt!
     
  12. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    Ik heb het ook weleens gehad. Kledingpakket van ruim E40,- en kon meer dan de helft weggooien. Wel geprobeerd om mn geld terug te krijgen e.d. maar ik werd gewoon asociaal behandeld en heb er niks meer van terug gezien. Kreeg ook een antwoord van 'tis 2e hands dus je moet niet te veel verwachten' :$ Terwijl op mp stond dat het in goed staat was maar het in werkelijkheid hartstikke versleten en vies was :( Ik heb daarna ook niks meer via mp gekocht.
     
  13. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Zooo :( meen je niet zeg. Ik zou terug gaan!
     
  14. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    Oct 27, 2009
    4,545
    732
    113
    Ga hier eens kijken of ze die hebben :D Nu moet ik eerst eens aan een nieuwe wasmachine (mijn droom een super goede miele!) en dan ga ik echt op mijn was letten. Dat ding wat ik nu heb wast voor geen meter!!!
     
  15. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    Dec 25, 2008
    5,486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Dit doet mijn moeder ook, maar dan smeert ze het eerst nog in met groene zeep!:D!

    Heb nog niet gelezen hoe het af is gelopen, ga ik zo doen. Maar ik snap ook niet dat mensen dat doen.
    Ik heb nu ook aardig wat kleertjes op mp staan, voor een meisje maat 56. Alles wat ik daarop zet is schoon.

    Heb er nu ook een setje op staan van Lief! Er staat bij: gebruikt.
    Krijg ik nog een mailtje of je kunt zien dat het gedragen is...tja...dat lijkt me dan wel, anders stond er wel: zo goed als nieuw...

    Ik ben daar gewoon eerlijk in, want heb een hekel aan boze mailtjes!
     
  16. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Wat fijn meis lees net je update!
     
  17. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,737
    7,507
    113
    Female
    Even offtopic maar, er zijn er genoeg niet het niet zo breed hebbrn. En niet iedereen wil hun kinderen alleen in wibra, zeemsnkleding rond hebben lopen.
    Wibra en zeeman enz hebben soms leuke en goedkope dingen maar het is niet echt goede kwaliteit. In vergelijking met echte merken is het eigenlijk troep.
    (Ja, ik koop ook wel eens bij zerman , pas nog een zomerjasje gescoord voor 1,50).
    Ik koop regelmatig merkkleertjes van bijv lief lifestyle of nijntje van marktplaats. Zo goed als niuewe shirtjes die bijna 20 euro nieuw hebben gekost en nu voo 4 of 5 euro. Gisteren nog een supersetje gekocht voor 10 euro. Nieuw in de winkel bijna 30. Nou weet ik nirt wat jij goedkoop vind maar ik heb geen 20 euro voor een shirtje over dat maar kort gedragen wordt hoor. Kleine dame heeft nu zo n 25 broekjes in de kast liggen waarvan veel merk voor 2 a 3 euro per stuk. Normaal 13 a 14 euro per stuk.
    Wassen, strijkbout erover tegen evt bacterien en klaar. Sterker nog, bijna alles komt hier van markplaats af. Ik was bijv voor 300 euro helemaal klaar. Ik kan het echt wel betalen maar vindt 600 euro voor een wandekwagen of slaapkamer een beetje zonde van het geld. Daar kan in ik veeeeeele andere leuke dingen mee doen met kindlief
     
  18. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Whahaha sjeem die kots vlek :$ :D Ik zou het nog niet hebben bewaard voor mijzelf zo iets gooi ik meteen weg! Haha laat staan om het te verkopen jakkiej :p
     
  19. anniek

    anniek VIP lid

    Feb 5, 2006
    8,512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    goed dat je bent terug gegaan!

    Ik ben ook niet altijd mp fan hoor pff
    Vorig jaar zomer kost ik een mickey mouse pyama, mijn zoon is gek van mickey mouse en kon er in de winkel geen vinden! Stond bij: zo goed als nieuw. Weet niet meer wat ik ervoor betaald heb maar schrok me rot toen ik de envelop opendeed, wat een zooi! pfffff
    Evenals 2 dora shirt die me dochter al te klein waren omdat ze mega klein uitvielen wat niet in de advertentie vermeld stond. Daarbij waren ze ook nog te goor voor woorden!
    bah.... sommige mensen zijn echt oneerlijk hoor brrr
     
  20. Babke

    Babke VIP lid

    Oct 24, 2011
    5,895
    4
    0
    Roosendaal
    Voor twee dingen die nieuw 100,- waren en slechts een paar keer gedragen vind ik 5,- toch echt een belachelijke bieding hoor. Dan stop ik het liever in de zak van Max. Komt misschien ook wel, omdat ik het nog heel leuk vind. Wacht het nog even af, maar anders bewaar ik het nog maar. Misschien gaat het wel weer passen :D
     

Share This Page