Jááá, nog maar 2 nachtjes!! Gisteren allebei naar de kapper geweest dus we staan er weer netjes op. Fijn om te horen dat ik niet de enige mama ben die zoveel foto's maakt. Stef gaat er ook altijd netjes voor zitten, die weet precies wat de bedoeling is, haha.
spannend! zo leuk die verjaardagen van die kleintjes. en de eerste is helemaal speciaal. Probeer er van te genieten
Haha heerlijk hè, lekker foto's maken van je kindje. Ik heb altijd gezegd dat ik niet zo'n "moeder" wordt... Nou, dat was een paar weken geleden! Nu ben ik precies hetzelfde haha Nu snap ik andere mama's pas, je eigen kind is zoooo leuk! Fijn dat jullie allebei weer goed geknipt zijn, staat toch leuker op de foto. Ooh morgen is het zover! Heel veel plezier op je mannetjes 1e verjaardag! Geniet ervan, ik ben heel benieuwd naar je verhaal van de week.
Thx meiden, gaat helemaal goed komen morgen! @ Anni; ik zei van de week nog tegen mijn schoonzus 'ik ben echt zo'n moeder die de hele dag over haar kind praat" . Maar ja, het is gewoon zo leuk om te zien hoe ze groeien en steeds nieuwe dingen leren. Ben gewoon elke dag weer trots op mijn ventje.
Thx meis! We hebben zondag echt een geweldige dag gehad!! Het weer was super en Stef heeft genoten van zijn feestje én van de taart. Hij heeft me toch zitten smullen. Hij begon er zelfs van te dansen, haha. En tussendoor iedere keer helemaal blij naar ons kijken zo van 'wow, is dit allemaal voor mij??' Cadeautjes uitpakken snapt ie nog niks van, hij ging steeds maar zitten duimen, maar hij heeft al veel met zijn nieuwe spulletjes gespeeld dus we izjn weer goed verwend. Jullie kereltje is ook al goed gegroeid zie ik? Gaat het allemaal goed? Nog volop aan het genieten?
Kippevel van je mooie verjaardag van Stef! Haha ik herken je verhaal van mezelf ik sta ook duimend op de film bij elk cadeautje haha!
Wat goed zeg!! Ja vaak zijn ze nog te klein voor het uitpakken, maar die blik bij al die speeltjes en taart... Onbetaalbaar Heerlijk dat het zo'n fijne dag was, dit blijft je toch bij als mama! Ons mannetje doet het uitstekend, ook 's nachts slaapt ie steeds beter! Ben echt een trotse mama, iedereen wil ik mijn kind showen haha @Ser: jij staat duimend op de film?? Hoe gaat het met je zwangerschap? Wanneer mag je voor de echo?
Haha, echt een mooie ervaring hè? Hoe is het verder met jou? En met jullie grote wonder en jullie mini-wonder? @ Anni; lekker showen hoor meis, doe ik ook. Ben ook zó trots, hihi. het is toch ook gewoon geweldig als je een gezond, tevreden kindje hebt wat het prima doet? Mag je zeker trots op zijn! Stef kan weer wat nieuws: vandaag pakte hij papa's mobiel, hield 'm bij z'n oor en begon te kletsen. Haha. Ik laat hem vaak naar opa en oma luisteren aan de telefoon, maar dan vindt hij het maar niks. Was echt de eerste keer dat hij dit zelf zo deed, zo grappig.
Ach wat schattig! Voor je het weet belt hij zelf met opa en oma Dus houd je telefoonrekening maar in de gaten hihi Hier groeit de kleine heel goed, ben zo trots! Hij drinkt goed, slaapt goed, en gaat steeds meer ontdekken. Zijn handjes vind ie reuze interessant, en in de box is hij al 3 keer van buik naar rug gerold! Het enige waar hij ontzettend last van heeft is buikkramp. En dat vind mama zo zielig... Hopelijk gaat dat niet heel lang duren, want hij heeft soms zo'n pijn! Genieten jullie ook zo van het lekkere weer en jullie kindje(s)? Hier gaan we elke dag wel even wandelen met de kleine man! Heerlijk
Ow, ik heb ook echt al wat afgewandeld het afgelopen jaar! Super gezellig en voor de kleine man hartstikke gezond. Ben vanochtend nog lekker een rondje wezen lopen. Ga altijd even naar de dijk bij een pony kijken die daar staat. Stef is helemaal weg van paardjes. Krampjes zijn ook echt heel sneu. Heb je er al wat tegen gehaald? Ik had toen druppels, Infacol, en die leken wel te helpen. Wat goed dat Evan al omrolt! Stef was ook vrij vroeg met van rug naar buik rollen, maar andersom duurde daarna weer een paar maanden.
Hey meiden wat een stilte hier! Hoe is het met iedereen? Hier alles goed, de krampjes worden steeds minder, infacol aan het afbouwen (nog bedankt voor de tip Bibi ) De nachten gaan ook steeds beter, vannacht om elf uur de laatste voeding, de volgende was half zes! Ik hoop wel dat het snel minder warm is, dit is me toch iets teveel van het goede... Fijn weekend meiden!
Aller eerst sorry meiden ik heb jullie verwaarloosd. Maar ik ben zo druk (Welke mama niet) met dat klimmende en klauterende monstertje van ons. Sjonge ondeugend zijn heeft hij niet uitgevonden maar hij werkt wel mee om het te verbeteren. Zondag stond meneer heel triomfantelijk op tafel. Was hij zelf opgeklommen. En vanmorgen was hij de kleding kast aan het inklimmen en hing hij al aan mand 4 en zijn beentjes stonden op mand 2. En je zal toch zeggen van al dat rennen achter je kind aan wordt je monsterlijk slank. Maar helaas ik moet het tegen deel vertellen. Nog 6 weken en dan wordt hij één. Owh ik kan niet wachten..... @serendipty hoe gaat het nu met de zwangerschap? En wat wordt jullie huisje mooi zeg! @bibi wij willen foto's zien van die kleine man van jullie! En hadden jullie een mooie taart voor stef? @anni Jeetje wat gaat het snel. Evan is gewoon alweer 5 weken. Moet eerlijk bekennen toen ik last dat evan zich al kon omrollen schrok ik. Thijn kon dat ook al heel snel maar dat kwam omdat hij het Kiss Syndroom had. Maar de jouwe is gewoon lekker een snelle jelle! @laurise Hoe gaat het daar? Weer helemaal gewend aan alles nu je man weer terug is. Of is het erg wennen dat je nu zorg en dergelijk weer meot delen?
@t Anita wat leuk he dat ze alles gaan doen! louisa ook die klimt overal op en ze heeft 2 stapjes gelopen los staan kan ze wel heel goed. verder gaat het hier wel. had weer een nierontsteking achter de rug:x en er zit nog steeds een klein scheurtje bovenin mn vliezen dus verlies steeds wat vruchtwater:x:x dus moet me rustig houden, met de beeb gaat het wel goed het liep 2 weken voor op groei dus echt last ervan heeft het niet gelukkig, helaas kon de gyn nog niet zien wat het werd haha maar dat komt wel. mijn suikerwaardes zijn ook perfect dus hoef nog maar om de dag te prikken voor de suiker. ik blijf ook maar steeds verkouden pff heeft iemand nog tipss fruit eten doe ik genoeg hoe is het verder met iedereen?? liefsssss
Jeetje dat is ook niet fijn. Zo tobben met je gezondheid en dan twee kleine kinderen en zwanger! Wat helpt met verkoudheid is extra je handen wassen. Anders heb je kans dat je in het cirkeltje blijft hangen. Maar wat gaan ze aan je vliezen doen dan/?
@ Anita; die foto, leuk! Ik heb hier precies zo'n zelfde klim- en klautermonster: Bekijk bijlage 269559 Word er doodmoe van, pfff. Maar wel heel leuk om te zien hè, al die fratsen. Stef geeft nu ook een handje als je erom vraagt en hij zegt 'op' als hij zijn eten of drinken op heeft, zo leuk! En als ie iets lekker ziet is het 'mmmmmm', hahaha Dat zegt ie nogal vaak want hij vindt alles lekker geloof ik. Zal wel even een foto van de taart showen. Wat voor taart hebben jullie in gedachten? En al een cadeau gekocht? @ Nicole; het zit niet mee bij jou zeg, pfff. Gelukkig maar dat jullie beebje het zo goed doet! Tips tegen de verkoudheid heb ik niet helaas, je zou toch zeggen dat genoeg vitamientjes al zou moeten helpen...Doe rustig aan! @ Anni; Ow, zie dat je mijn tip hebt opgevolgd, leuk. Ben blij dat het bij Evan ook zo goed helpt! Hoe is het nu? Helemaal afgebouwd? Wat was het warm inderdaad hè. Had Even er veel last van? Stef gelukkig niet. We hebben lekker veel in het zwembad gelegen en ijsjes gegeten.
En onze stoere bink gisteren met papa in de mini-graver: Bekijk bijlage 269562 Zo, weer genoeg gespammed.
Hier ook een drukke mama! De dagen vliegen voorbij zo met mijn kleine mannetje! @anita: jeetje, Thijn wordt ook alweer groot zeg! Wat is dat jaar voorbij gevlogen! Zijn verjaardag ga ik niet vergeten, want mijn zusje is die dag ook jarig Evan heeft geen voorkeurhouding, dus het is gelukkig geen Kiss. Maar durf hem niet zomaar alleen te laten op de commode of op ons bed, veel te bang dat ie zich afzet en omrolt... @nicole: jeetje meid, het zit niet mee hè? Hoe gaat het nu met je? Louisa ook alweer een jaar, grote meid. Hoe was de verjaardag? Beetje kunnen genieten ondanks het warme weer? @serendipity: hoe is het met jou? Het gaat nu opschieten met je huisje zeg! En een mooie keuken heb je! @bibi: hihi wat een heerlijke foto's van Stef! Maar kan me voorstellen dat je soms de handen vol hebt aan dat kleine ventje! En wat een gave sprookjesboomtaart Hier van de week met een aantal tranen alle kleine maatjes ingepakt. Maat 50 is nu toch echt te krap... Vandaag met en zonder Evan op de weegschaal gestaan en dat scheelde toch 5,1 kilo Het baby-achtige is er nu helaas wel af... Maar de glimlachen die ik krijg maken zoveel goed
Hahah heel herkenbaar. Ik had het onderlaatst heel erg. In eens viel het kwartje dat mijn kleine mannetje een enorme reus aan het worden is. Alles werd te klein. Hij begon te lopen en ging zich gedragen als een 'echt' kind. Maar het grappige is dat ik nog kan herinneren dat ik met thijn naar het cb ging. Hij was toen 4 wk. Er lag een kindje van 4 mnd. Ik dacht mijn god wat een reus. Maar toen thijn 4 mnd was lag er een kindje van 4 wk. Toen dacht ik weer shit is thijn ook zo klein geweest! Zo grappig. Ik denk dat elke mama moeite heeft met hun groter wordende kroost.