Leuke foto's!! Je mag ze mij ook via mail sturen hoor. Dan zet ik ze gewoon op de site in apart 'onderwerp van de maand' mapje doen we in dec een leuke kerstfoto bijv. Kilo's: dieet ook niks voor mij. Ze maken t eten gewoon veels te lekker. En noway dat ik mn hele leven ga dieeten want daar ga ik ongelukkig van worden. Je leeft tenslotte maar 1x. Dan maar met wat extra kilotjes, als ik maar gelukkig ben toch
Whaha kylie ik blijf m geweldig vinden! Lady's slaap lekker. Hopen dat ik een nachtje normaal kan slapen.
o wat een leuke foto's! Mooie idd ook echt en grappige haha! afvallen/ kilo's, ik wil er toch echt nog wel 12 kwijt. Ben er nu in 2 maanden 6 kwijt dus verwacht/ hoop over half jaartje op mijn graag gewilde gewicht te zitten. We zullen zien, ik ga in ieder geval mijn best doen
Haha leuke/mooie foto's hoor!!! @kylie: naaktfoto's moet je maar niet doen denk ik Als hij er later achter komt dat je die op zp hebt gezet heb je helemaal de poppen aan t dansen @kilo's: Tsja nog steeds 6 denk ik.. Diëten lukt me toch niet.. Idd allemaal lekkere dingen.. M'n zusje en moeder zijn aan t Cambridgen.. Allebei al 20 kilo kwijt maar mij niet gezien hoor!! @ongi: ja 2 weken geleden.. Maar ik denk dat t net na t vloeien ook al was.. Toen was t vloeien gestopt en 2 dagen erna was t weer een beetje.. Dacht ik een paar weken geleden ineens aan of kan dat niet?? Nu weer aan de pil sinds mijn ongi afgelopen is.. (ik merkte trouwens wel dat een tampon inbrengen best zeer deed.. Je zou toch zeggen dat t gat alleen maar groter is geworden.. offfff de verloskundige heeft er toch een steekje bij gezet zoals mijn vriend grapte ) Nou ik ga nog even in m'n vijftig tinten lezen en dan lekker slapen.. Truste ladies!!
@ mooie baby's! Jullie hebben echt mooie baby's, leuk hoor die foto's. @leonie: thanks, ben ook helemaal verliefd op m'n meisie! Jij was idd ook veel te vroeg bevallen of niet?? @ fles ml. Iza drinkt nu ong 2 flessen 240 ml (!) 1x 200 ml en 2x 150 ml = 980 ml maar soms drinkt ze nog wel meer! We bieden haar 5x 240 ml aan maar ze hoeft niet alles op te drinken. Richtlijn is 150ml x het lichaamsgewicht in kilo's. @ kilo's afvallen. Ik was 19 kilo aangekomen en ben inmiddels 16 kilo kwijt (niet echt iets voor gedaan) maar nu nog die 3 kilo iig en ik wil er dan eig nog 5 meer af.. @ gekke foto? Zet iedereen een gekke foto hierop van je baby? Zal ik ff zoeken dan haha..
Tampon niet geprobeerd, en het 'iets anders' ook niet.. Maar nu we het er toch over hebben.. hoeveel weken na de bevalling hebben jullie weer sex gehad?
Hier nog maar even niet sexen. Ik vloei nog steeds (komt door curretage van paar weken terug). Ik hoop dat het snel stopt (en de menstruatie dan nig even op zich laat wachten. Volgens mij mag het weer als je niet meer vloeit, want dan is het van binnen genezen. Zo, ik heb 2 pcm in mijn mik. F slaapt. Ik ga zelf nog even in bed mijn glas leegdrinken en nog wat lezen en dan op naar de voeding van 04.00
Zo de fles van 180+6 zit erin gister liet ze de helft staan hopelijk slaapt ze er langer dan 4 uur op!! Hier nog 3 kilo afvallen maar dat komt dadelijk weer goed als ik aant werk ben voor de zwangerschap wad ik 10 kilo afgevallen deze zwangerschap 10 erbij ... " iets anders erin " na 6 weken na de bevalling. had ut ook echt gemist! Tijdens de zwangerschap moest ik er niet aan denken!
Mogge dames!! Hier alweer de eerste fles helaas L houdt er nogal van om te snoozen en de wekker minutenlang af te laten gaan dus de kleine werd ook alweer wakker.. :x Heb er maar niks van gezegd deze keer.. Geen zin in discussies op de vroege ochtend.. @iets anders erin: nog niet.. Wilde eerst m'n menstruatie afwachten zodat ik dan met de pil kon beginnen.. Moet wel zeggen dat ik er wel een beetje tegenop zie hoor aangezien tampons ook al zeer doen.. Tijdens de zwangerschap bijna geen seks gehad, L wilde/durfde niet Vond t zelf niet zo heel erg.. Soms maar Zo even weer n pamper verschonen en dan hopelijk snel weer even slapen..
*iets anders* ehh denk zo'n 8weken na bevalling. Weet niet meer precies. Vind t wel raar dat ik pas 1x ongi ben geweest en dat was maar 2 dagen heel licht. Das nu 7weken geleden bijna... Hubby zit al te stressen of ik niet weer zwanger ben en dat de sterilisatie vergeten is of niet gelukt
Wordt je nog wel ongi na sterilisatie? Volgens mij ismijn melk gewoon op. Net gekolfd.. 2 x 10 min. en ik heb krap 100 ml
Roozjuh hier ook pas 1x ongi hoor merk aan mijn lichaam dat de 1e ongi eraan zit te komen mijn broek trouwt volgende week en ik heb een witte broek aan ... Voel je al waar ik bang voor ben Lionne heeft F helemaal geen nachtvoeding gehad of heeft hubby dat gedaan?
Hier een goede nacht ik sliep om 00.00 en de middelste werd 2x wakker voor drinken wil eigenlijk een drink beker bij hem in bed leggen maar ik ben daar geen voorstander van! Dadelijk lekt dat ding hele bed nat Dadelijk gaat hij ermee spelen ofzo .. En ineens was het half 7 toen ik M hoorde hoe heerlijk f kunnen bij tanken