Hoi hoi, Ik ben vanaf vandaag weer begonnen met WW online. Dit heb ik 1,5 jaar geleden ook gedaan. Maar mijn gewicht is verandert en ik weet niet hoe ik mijn propoints waarde opnieuw moet laten berekenen. Jullie? Heb wel mijn gewicht kunnen aanpassen, maar niet mijn punten.... Heb net mijn ontbijt ingevuld en ik mag nog maar 14 punten voor de hele dag (Oeps!!) Moet er echt weer in komen!! Ik mag trouwens maar 26 punten, volgens mijn oude (veel lagere) gewicht (Best weinig). Wie kan me helpen hierbij? Ik ben trouwens Nikkie, 32 jaar en kom uit Brabant. Ben 1.63 cm en weeg nu 64,3 kg. Mijn streefgewicht is 55 kg. Liefs Nikkie
Ja maar heb maar 30 punten. Vind het zo lastig. Nu heb ik zojuist 3 knäckebröd volkeren 1 met jam, 1 met aardbeien en 1 met gekookt eitje.. En een bakje kruidenthee. Is 7 puntjes. Is toch groot genoeg?
Je heb ook nog 49 extra weekpunten kan je vandaag nog wat mee compenseren. Maar als je het online doet en je vult alles netjes in dan rekent hij toch vanzelf je nieuwe propoints uit? Veel succes Nikkie en welkom
Hoi Cupcake, dank je! Dat is het gekke. Ik vulde mijn gewichten opnieuw in en toen gaf hij aan dat WW mijn punten al had vastgesteld op 26....Ik zie nergens waar ik het opnieuw kan laten berekenen... Ik moet de site echt weer opnieuw bestuderen. Weet het echt niet meer.... xx
Maar dat kan hoor dat je 26 punten mag. Dat is volgens mij het laagste aantal punten. Ik mag er nu 30 dus dat scheelt niet veel en ik weeg 85 kilo nu. Wat voor aantal punten had je verwacht dan?
Wie heeft er ook 26 punten op een dag? Wil je dan een voorbeeld van een dagmenu hier neer zetten? Ik weet niet hoe ik maar 26 punten moet eten......Ik heb al voorbeelden ingevuld, maar kom er elke keer ver over heen..... Als je 30 minuten doet crosstrainen, welke activiteit kruis je dan aan? Fitness intensiteit hoog?? xxx
ik hbe ook 26 punten mijn menu van gister..: ontbijt: shake (weight care, ben lui in de ochtend) lunch: 2 donkerbruine boterhammen met margarine en 30+kaas diner: 100 gr. pasta met 100 gr. groente en 100 gram gehakt(ongeveer niet precies gewogen. met eetlepel olijfolie tussendoor: time out biscuits met chocolade, en nog wat fruit. ik had twee punten over.
vandaag: ontbijt: 2 craccotte met smeerkaas. 3 pnt lunch: 2 volkoren beschuit met 30+ kaas en vruchtenhagel met opkikker. 6 pnt diner: soep(recept WW 1 punten per portie) met eventueel half pistoletje erbij. 2 pnt (neem 2 porties) tussendoor: 2 volkoren biscuit en fruit. 2 pnt. vandaag heb ik bewust avondeten met weinig punten gezocht, zodat ik wat lekkers kan, tis tenslotte zaterdag. dus biertje met iets lekkers erbij succes!!
Hier 32 punten dus kan je niet helpen, meid. Ik denk dat ik ook op 26 puntne uit kom voor mijn maaltijden. Ik houd elke keer rond de 8 a 9 punten over voor tussendoortjes! Mikado stokjes, OOOOOOOOOOOOOOOOoh heerlijk!!!! Hahaha...ik heb ze dus gekocht en het is echt een lekker tussendoortje, even en knabbeltje en iets zoets!
ze hadden ze bij de c1000 niet, mr vriendje meot zo toch nog cola halen, dus kan die wel ff speuren voor me....
Dat is niet de bedoeling je mag best 2-3 punten gebruiken voor savonds maar voor dit soort dingen zijn je weekpunten je moet wel normaal blijven eten en dit is aan de lage kant alleen zodat je dan savonds extra punten kan nemen.
van mij vrijdag want na het weekend ben ik altijd zwaarder hihi Ik ontbijt nu met roggebrood en moet zeggen dat vult lekker zeg, anders vollerkoren dat vult ook lekker. En ik probeer zonder suiker te beginnen nu alleen maar hartig zeg maar als ontbijt, suiker pas na 12 uur dat werkt ook wel aardig.
mja denk dat ik goed gevuld ben van 2 koppen soep, zit tenslotte veel groente in, daarom zijn het zo weinig punten...
ja maar je hebt ook andere voedingstoffen nodig zo denk ik niet dat je aan je vakjes bent gewoon in de fitformule (genoeg zuivel, vet e.d.) je hebt meer nodig, eiwitten, vetten, iets met een beetje koolhydraten (daarmee verbrand je vet) op de eerste plaats gaat het om goed eten daarna pas extra's als je het allebei kan en je hebt wat punten over kan je die zo besteden voor een keertje maar zolang het niet structureel is anders kom je voedingstoffen tekort zeg maar.
Ik weet niet of ik het helemaal met je eens ben, Triskele. Ik doe het zelf niet snel. Maar Weight Watchers gaat er toch vooral om dat je leert om met je punten om te gaan? Dus dat je keuzes leer maken? In principe zijn dit keuzes maken, minder veel eten om s'avonds gewoon een biertje te kunnen drinken
Ik ben inmiddels op gewicht, maar ik mocht ook maar 26 points. Ik deed tussen de middag vaak een hele grote bak rauwkost, op cracottes met bij smeerkaas (eru heeft nu ook 15+) Rauwkost bijv: komkommer, tomaat, ui, paprika, peper zout azijn en een beetje balsamico creme. Dan heb je toch weinig points en het vult als een dolle. Of een prei, paprika, tauge en chilisaus even wokken, ook erg lekker en weinig points. Ik deed dus heel veel met groenten en fruit. En ik heb denk ik de eerste 8 weken bijna niet gesnoept, dan. Na die 8 weken kwam ik erachter dat die mini brosjes ook bijna geen points zijn. Daar nam ik er af en toe 1 van en die liet ik dan heel langzaam smelten op mijn tong, voor mij werkte dat prima. Voor de zaterdagavonden deed ik vaak komkommer, wortel en paprika ik lange reepjes snijden en dan dippen in de bbq saus van de AH, was een tip van iemand, je hebt dan toch iets lekkers (althans dat vind ik) en het zijn bijna geen points, iig beter dan chips, die knallen er echt in.... Ik vond het goed te doen 26 points.... Succes
wij eten vanavond een broodje gestoomde makreel...maar nu kan ik alleen gerookte makreel vinden?? is er iemand anders toevallig die gestoomde markeel kan vinden?