Jonge wannabe & soon to be mama's - Deel 3

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Isabel Olivia, 22 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ann87

    Ann87 Bekend lid

    12 aug 2012
    712
    0
    16
    Ik snap wat je bedoelt. In een bepaald liedje of bepaalde muziek kan ik me zo vinden. Het is dan net alsof dat liedje voor mij geschreven is ofzo, terwijl dat natuurlijk helemaal niet zo is. Maar het voelt op dat moment heel fijn om zo'n nummer te horen.

    Vervelend dat maatschappelijk werk voor jou niet echt helpt. Hoe lang heb je dat uiteindelijk gehad? Ik hoop voor je dat je er zelf mee kunt leren leven en het misschien op een gegeven moment (voor een groot deel) achter je kunt laten. Kun je er goed over praten met je vriend bijvoorbeeld? Of met vriendinnen?

    Fijn dat je met jouw moeder als 2 handen op 1 buik bent. Zo'n band lijkt me zo fijn! Maar dat zal met mijn moeder denk ik niet zo hecht worden. Ik ben blij met hoe we nu met elkaar omgaan en heb daar vrede mee.
     
  2. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    Hey meiden sorry dat t weekend zo weinig heb gereageerd maar zijn lekker druk bezig geweest hiero..

    Hilse, balen dat je niet tegen autorijden kan nu, hoop voor je dat t gauw weer beter gaat..

    Bloemm, t aftellen naar de echo kan al beginnen;)

    @9maandenbeurs, lijkt me echt super gezellig maarruh miss domme vraag.. waar en wanneer is dat?? Want lijkt me echt leuk of we dan zwanger zijn of niet..

    Ben bekaf, hier voor t huis tegelpad opnieuw ingelegd.. liggen nu grindtegels en willen dan binnenkort gras er bij leggen is de puinhoop hier voor t huis ook weer klaar:p
     
  3. Ann87

    Ann87 Bekend lid

    12 aug 2012
    712
    0
    16
    @Wonderwensje: Hier is er gewoon meteen een klik. Tenminste, zo voelt het voor mij. Echt heel fijn! Kan me goed voorstellen dat het soms ook lekker is om even niet over zwangerschappen en baby's te praten en lekker onzinnig over het weer of over het avondeten te kletsen inderdaad. Fijn dat hier alles kan! :)

    @Maxellera: Ik wacht je uitnodiging af! En meetings? Wordt dat op ZP gedaan? Leuk! Wel heel spannend lijkt me dat. Dan is het toch weer een heel stuk minder 'anoniem'. Snap je? Maar inderdaad, het kan voelen als een soort groepje vriendinnen, en dan zal een meeting al een stuk minder spannend zijn omdat je elkaar eigenlijk al wel 'kent'. Bij een meeting krijg je er dan alleen nog maar een gezicht en een stem bij. Meer eigenlijk niet. :)
     
  4. Luffy90

    Luffy90 Niet meer actief

    Bloemmm spannend morgen je eerste echo. Ben benieuwd of het er twee zijn:p Ik zou het liefst elke dag een echo willen hebben zo leuk vond ik het haha

    Isabel wat fijn dat je het naar je zin hebt!! En dat je goede gesprekken hebt gehad met je vriend altijd fijn !
     
  5. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    @ t missen van 1 ouder.. hier ook ervaring mee maar op n andere manier dan de meiden hier.. hier 2 jaar geleden me moeder verloren en daarvoor had ik wat minder contact met me vader en dat is nu weer helemaal goed.. maar hier juist geen contact meer met m'n zus door ruzies..
     
  6. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Op de FB pagina staat alle info :D. Ik zal even kijken of jullie zijn uitgenodigd voor het event :). Maar het is in ieder geval in februari en de bedoeling is volgens mij om in het weekend te gaan.
     
  7. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    Ok.. zal ik morgen wel op fb kijken nu eerlijk gezegd de puf niet meer voor, lig nu heerlijk gestrekt onder n plaid..
     
  8. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Meiden ik ga nu even op jullie reageren :D Wil alleen kwijt dat ik nog steeds zooooo verliefd ben op mijn vriend na 7 jaar haha voel me echt net een verliefde puber
     
  9. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw
    Beetje late reactie maar wij hebben ook een ragdoll. Echt superleuke en ook mooie katten. Die van ons houd alleen niet zo knuffelen maar ze wil wel altijd bij je zijn. Zou er zo nog 10 nemen haha alleen wel veel haren ja dat weet je als je een kat neemt. Onze Lola is super:)
     
  10. Luffy90

    Luffy90 Niet meer actief

    Wat vervelend dat je geen vader in je leven hebt. Wat zijn 2 ouders toch eigenlijk belangrijk he. Ik heb ook een tijdje geen contact gehad met mijn vader, nu een tijd weer wel. Zolang we niet over vroeger praten gaat het redelijk, maar echt een vader figuur is hij ook nooit geweest. Ik heb het eerlijk gezegd nooit gemist had genoeg aan mijn moeder ook al waren ze nog bij elkaar. Maar toen mijn moeder overleed werd mij wel heel erg duidelijk dat het wel heel fijn was geweest als ik een leuke vader had gehad. Ik heb dat ook heel erg met het verlangen naar een fijn gezinnetje. Weet zeker dat mijn vriend een super vader zal zijn.

    Onvoorstelbaar he hoe iemand zijn eigen vlees en bloed zo kan laten vallen. Maarja ik hoop dat je het snel een plekje kan geven, en dat je in de toekomst heeerlijk kunt genieten van jou kinderen en alles aan jou kinderen kunt geven die jou vader jou nooit heeft gegeven!
     
  11. Ann87

    Ann87 Bekend lid

    12 aug 2012
    712
    0
    16
    Wat heeeerlijk!!! Dat kan lekker voelen he! Soms hebben we dat gewoon nodig: een vakantie samen of een weekendje echt alleen samen zijn. En goede gesprekken! Kan me heel goed voorstellen dat dat heel speciaal voelde. Wij hebben dat ook nog regelmatig, en ook na ruim 7,5 jaar voel ik me nog elke dag verliefd, hihi! Geniet er lekker van!
     
  12. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    @Luffy; Ja ik wou soms dat ik verloskundige was haha. kon ik elke dag een kijkje nemen!
    @Ann; Ga zo ook eens je blog lezen!
    @Isa; Achhhhhhhh! Zo lief! :D
     
  13. Luffy90

    Luffy90 Niet meer actief

    Haha super fijn meid!! Geniet er lekker van:D
     
  14. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Wat grappig al die Ragdolls hier! Ik ken persoonlijk niemand die er een heeft en nu dus al 3 meiden in dit groepje die er een of meer hebben! Wat leuk :D, kunnen we bijna een apart Ragdoll clubje maken, haha ;).

    Isa, wat schattig van je :D! Ik voel ook wel hetzelfde maar ben nog lang niet 7 jaar bij mijn vriend, dus hoop dat ik het dan nog heb! Wat leuk voor je meid :D. Zet al die liefde maar om in een lief kindje dan krijg je het leukste babytje ooit :D.
     
  15. fleurtjeuh

    fleurtjeuh Actief lid

    15 feb 2012
    456
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pff wat doet het soms zo'n zeer om nog niet bezig te kunnen voor een kindje, of om nog niet zwanger te zijn :(

    Gisteravond was mn buik enorm aan het borrelen, en mn vriend ging voor de grap tegen mn buik praten, en elke keer ging mn buik dan borrelen.
    En ik moest zo lachen, omdat het zo grappig was. Maar tergelijker tijd moest ik zo hard huilen, omdat ik zo graag wil dat er echt iets is waar hij dan tegen praat...
    Ik wil gewoon zo graag dat gevoel hebben dat er iets in me zit dat kan groeien tot zo iets moois... En dat mn kindje dan schopt en mn vriend legt zn hand op mn buik om het ook te voelen...
    Ik verlang daar gewoon zo erg naar dat het zeer doet...
     
  16. Yasminn

    Yasminn Fanatiek lid

    27 jun 2012
    1.121
    0
    36
    @ bloem, spannend morgen hoor! Kan je eindelijk je baby zien en horen. @ is, Verliefdheid is leukk! Lekker vlinders in je buik. :)). Net gebak gegeten mijn schoonzus is echt zwanger! Ben heel erg blij voor haar! Het is ook echt een verassing voor hun. Ben blij en ene kant wou ik ook kunnen vertellen dat ik zwanger ben.Ik heb steekjes in mijn buik :'S. Dus denk dat ik ongi word. Vandaag is dag 30, heb ik dan nu ineens een Cylus van 30 dagen
    Ben echt verward!
     
  17. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Jammmie :D Haha waarom moest ik dit lezen?! Nu heb ik er trek in

    Bekijk bijlage 270196

    Heerlijk!

    Ja :D Vind het ook zo fijn! Weet zeker dat je er met vriendinnen inderdaad er wel over kan praten maar toch op een andere manier.. behalve als ze zelf ook bezig zijn met zwanger worden natuurlijk. Dus nogmaals heel leuk dat we elkaar zo gevonden hebben hier!

    Ja, ik raad je echt aan het te volgen tegelijk met Amerika :D Dan verveel je je nooit haha. Kijk je ook andere series?

    Ziet er echt super gezellig uit en klinkt ook leuk:D Beetje meer sfeer dan een gewone pathé bioscoop denk ik zo..

    Haha, oh jee! Toch wel een beetje aandoenlijk :p Helemaal gek op haar mama!

    Welkom!! Gezellig dat je hier ook mee komt kletsen :D

    Als ik voor mezelf spreek mist de "klik" er in het andere topic met die meiden die daar kletsen, daarom dat ik ook een nieuw topic geopend heb destijds :p

    Nogmaals welkom! Spannend dat je binnenkort ook gaat beginnen!

    Ik zag inderdaad zoiets voorbij komen op FB haha :D Goede hoor! Denk dat ze het nu nooit zullen vermoeden!
     
  18. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ah nee he Isa, dat doe je een zwangere vrouw toch niet aan!!!!!
    *Gelukkig werkt Manlief op schiphol, dus die moet maar even voor me kijken of hij het daar ergens kan vinden*
     
  19. Isabel Olivia

    Isabel Olivia Niet meer actief

    Corry, ik zie dat je nog niet op de lijst staat! Als ik je kan toevoegen moet je het me even laten weten :)

    Wauw wat super zeg! Heerlijk dat je zo geniet van de vakantie. Hier ook lekker genieten :D Niks moet, heerlijk zonnetje.. wat wil je nog meer?! Maar wauw dat apenbos klinkt echt bijzonder!

    Super veel plezier verder, klinkt geweldig! Geniet ze ;)


    Wat super leuk zeg :D Haha, een model baby dus hihi. Ook leuk dat je lekker hebt opgepast!

    Kinderdagverblijf.. nee, zal hier niet gebeuren denk ik. Hooguit 1 dag misschien.


    Bijna :D Ik ga morgen even kijken of ik online kan komen om te kijken of je hier iets hebt gepost. Ga mijn best doen!!


    Daar kan ik me alleen maar bij aansluiten! De sfeer en de meiden hier, is echt super gezellig en gewoon fijn dat je hier altijd even je ei kwijt kan en er altijd een luisterend oor is. Maar je natuurlijk ook gewoon toch een soort band opbouwt met elkaar, en dat je toch op afstand maar ook weer heel dichtbij het mooist mee mag maken uit iemand haar leven (zwanger worden, zwanger zijn, kindje krijgen)

    Graag gedaan lieverd, is helemaal de waarheid allemaal :D

    Ah toch wat meer slaap nodig nu. Is ook wel logisch, er is zoveel aan de gang in je lichaam nu. Gewoon lekker uitrusten hoor! Knuffel


    Dankjewel lieverd!!! Heel lief van je.


    Ik ga straks even kijken als ik nog wat tijd over heb! Wat lief van jou zeg!

    Moet zeggen dat ik wel het gevoel heb dat je hier helemaal op je plekje zit en perfect in deze groep past!


    Heerlijk ja :D Geeft zo'n goed gevoel. Even een extra boost vol liefde haha, heeft ieder mens wel nodig zo nu en dan!

    Jij hebt ook een lange relatie dus! Leuk! Wanneer is jullie 'jubileum'? ;)


    Wat lieeeeeef :D Haha dankjewel lieve Max! Weet zeker dat jij bij die 7+ jaar ook een heerlijk gevoel zal hebben en dan ook al een kindje (of 2 haha)

    Hé lieve meid, las hier dat je ook zo'n vervelende cyclus hebt vol twijfels :( bah wat balen!

    Ik hoop dat je heel snel duidelijkheid hebt! Trouwens, als je vandaag ongesteld wordt (op dag 30 dus) heb je een 29 daagse cyclus, want dan is vandaag dag 1 van je nieuwe cyclus. Beetje ingewikkeld allemaal soms haha.

    Maar mocht je naar de volgende ronde gaan dan hoop ik dat we samen mei mama's to be mogen worden :D haha
     
  20. Yasminn

    Yasminn Fanatiek lid

    27 jun 2012
    1.121
    0
    36
    Ik begrijp heel goed wat je bedoelt!!! Wij hebben ook vaak van die momenten. Dat we fantaseren en ml tegen me buik praat. Ooit komt onze tijd hopelijk ook. En dan Kunnen we ook genieten! Het is niet leuk dat wachten. Had het me anders voorgesteld. Probeer me hoofd nuchter te houden. Dat lukt niet altijd helemaal. Ik begrijp zo goed wat jr bedoelt en hoe je jr voelt. Voel me hetzelfde! nieuwe ronde nieuwe kansen:))
     

Deel Deze Pagina