Weet iemand trouwens hoe dat zit met schoenen en schoolgaande kinderen? Moeten ze zelf hun schoenen aan en uit kunnen doen op de kleuterschool? Wil voor mijn zoontje ook nieuwe gaan kopen, maar ik vind veterschoenen het aller leukst.
die zijn gaaaaaaaaaaf *he bah zeg* die passen leuk bij ninni vi die heeft oranje accenten in de kleding!
@tukker jurkje nms (maar dat wist je al) @shannen leuk setje! @mmv2m die laarsjes zien er leuk uit! Maar ik weet niet of suède zo handig is..
@mm2vm: er staat wel een 12 op de achterkant Ik heb het groene en roze jurkje en blauwe rokje besteld maar wil nog veel meer hihi
Jingels, nee ik heb nog geen foto. Kleurtje staat haar wel heel gaaf, warm. Die kleur laarsjes is wel onwijs gaaf. Ik ga binnenkort naar die winkel toe, want ik heb wel meer mooie modellen gezien daar, die ik hier nog niet in de winkels heb gezien . Mmv2m, ik vind ze ook duur hoor, die uggs, maar ze stonden hier wel al op het lijstje. vind ze zoooo leuk! Mariomama, dat is zeker handig! Ik vraag ook weleens laarzen voor kerst, leuk cadeau juist!
Kwaliteit is ook wel erg mooi hoor, maar eigenlijk vind ik 50 euro voor een simpel jurkje best veel. Br@nd doe ik meestal ook een paar dingen die ik echt wil hebben waar ik de volle mep voor betaal, en de rest in de sale.
Lob, ik zie ook teveel leuke laarsjes! Wil nu een paar kopen, heb de uggs al, en dan in de sale nog een paar. Ze loopt nog maar een maand, dus moet daar wel rekening mee houden met de modellen die ik kan kopen.
Vast weer meelezers, want ik heb net na het eten zitten kijken voor blauwe in maat 26 voor J. Toen waren ze er nog
He bah wil ook ninni vi.. weet iemand hoe het valt? J draagt nu 86 of 86/92.. als 104 zo valt als bengh 98/104 dan zal ze het wel passen
Op de site zelf Ninni Vi | Kinderkleding merk | Dutch Design en op Kinderkleding vind je online bij Woods l Bakerbridge Scotch Bengh kun je pre-orderen.
@ninni vi Nou vast weer meelezers want wat ik graag nog wilde hebben is alweer weg @duur of goedkoop: ninni vi is niet te krijgen in de sale dus tja....
@Ninni vi...heb begrepen dat het in ieder geval lang uitvalt in tegenstelling tot de zomer. Misschien weten de andere dames hoe het van de zomer viel. Ik heb geinformeerd en voor mijn dametje zou het te groot zijn...was alleen geinteresseerd in de rokjes en die zouden te lang zijn voor haar.