Ben jij economisch zelfstandig?

Discussie in 'De lounge' gestart door Juul75, 27 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Ben jij economisch zelfstandig?

  1. Ja, ik verdien meer dan EUR 834 netto per maand

  2. Nee, ik verdien minder dan EUR 834 per maand

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    Nee sorry hoor jij bent altijd zo vreselijk.....weet niet eens een woord ervoor te verzinnen...het lijkt wel alsof je niet realiseerd dat mensen er niet voor kiezen om werkloos te zijn ziek geen werk kunnen krijgen IN DEZE TIJDEN....

    zie vaak posten van jou voorbij komen waarbij ik echt op me handen moet zitten maar helaas lukt dat niet altijd...

    Ik zeg eerlijk wij hebben het gewoon goed....maar helaas is het niet bij iedereen zo en waarom zouden ze zich rot voelen om onmacht of overmacht....soms kan het niet anders....
     
  2. Agter

    Agter Fanatiek lid

    3 mei 2012
    2.266
    0
    0
    In een huis
    Dat begrijp ik heel goed, dat het niet altijd een keuze is.
    Verders ga ik niet op je persoonlijke aanval in. Als je iets specifieks tegen mij wil zeggen, dan doe je dat maar per pb.
    Laten we het gewoon ontopic houden.
     
  3. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Ik denk dat dit alleen maar rot voelt als het geen keuze is.
    Opzich doe ik wel wat op een dag dus heb niet echt tijd om me rot te voelen.
     
  4. zilvervosje

    zilvervosje Fanatiek lid

    30 jul 2009
    3.133
    3
    38
    docent
    Midden van Nederland
    Ik ben - zeer bewust - economisch zelfstandig. Ik heb een fulltime baan (4x9) waar lekker in verdien. Dat helpt mij, ik weet dat als mijn man ooit iets overkomt, als we uit elkaar gaan of als hij zonder werk komt te zitten, we het in principe (in een ander huis) kunnen redden. Het lijkt me enorm rot als je ongewenst niet economisch zelfstandig bent.
     
  5. Nope, huismoedertje... :) haha!
     
  6. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Hier niet economisch zelfstandig. Ik vind het ook totaal geen probleem.
     
  7. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Hihi moest even lachen..
    Zo noem ik mezelf ook altijd!
     
  8. Sanne1985

    Sanne1985 Niet meer actief

    Uhm, nee.. Als het een bewuste keuze is, voelt dat zeker niet rot. Op andere gebieden is mijn vriend afhankelijk van mij, ik heb ook niet het idee dat hij dat als vervelend ervaart.

    Ik denk dat je in een relatie altijd wel een beetje afhankelijk van de ander bent, op wat voor manier dan ook.
     
  9. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Ben blij dat de twee antwoorden zo concreet zijn, want zonder die exacte bedragen, zou ik het niet weten. Maar ja, ik ben dus wel economisch zelfstandig.
     
  10. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Nee ik denk het niet. Ik heb nu geen officieel inkomen, maar stufi, omdat ik studeer. Maar als ik daarmee klaar ben zal ik zeker wel onafhankelijk kunnen zijn.
     
  11. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Volgens de norm ben ik economisch zelfstandig. Ik verdien meer dan € 834,- netto per maand. Ik werk 18 uur. Maar ik kan met mijn parttime baan toch echt ons koophuis en andere lasten niet bekostigen als het inkomen van mijn man wegvalt. Dus tsja uiteindelijk ben ik wel 'afhankelijk' van het inkomen van mijn man.

    Edit: Overigens hebben we wel goede regelingen/verzekeringen voor als mijn man (of mij) iets overkomt. En een spaarpotje voor als mijn man zijn baan zou kwijtraken.
     
  12. Lad

    Lad Fanatiek lid

    15 jun 2006
    1.755
    1
    0
    Yes! en wil dat graag ook blijven!
     
  13. Amare

    Amare Niet meer actief

    Ja, hier ook!
     
  14. Chillin

    Chillin VIP lid

    22 mrt 2007
    68.541
    899
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    Met mantelzorg en vertaalwerk verdien ik rond de 600 euro per maand.Misschien met meer vertaalopdrachten dat ik dan wel 834 euro zou halen,of volgend jaar,als ik als doktersassistent aan de slag kan.
     
  15. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Ja :) Gelukkig wel weer :)
     
  16. Nicky Lohs

    Nicky Lohs Actief lid

    20 mei 2012
    470
    0
    0
    Helaas, ik zou wel willen maar dat lukt me niet. Er zijn maanden dat ik er ver boven zit, er zijn ook maanden dat ik weinig tot niets verdien. Het werk in mijn sector is er gewoon niet in deze regio en solliciteren op andere banen is tot nu toe zonder resultaat.
     
  17. Chicken1975

    Chicken1975 VIP lid

    26 feb 2009
    6.291
    0
    0
    Eigenaar administratie-/belastingadvieskantoor
    Omgeving Rotjeknor
    Yep!
     
  18. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Hij moest een keer komen: de kansloze paginalange discussie.

    Antwoord op de vraag:

    Nee.
     
  19. miis

    miis VIP lid

    8 mei 2012
    5.229
    1
    0
    afhankelijk van een "ander"???

    mijn levenspartner die samen met mij een gezin heeft gemaakt, iets dat je met zorg en liefde doet en bepaalde idealen.

    investering heet zoiets, niet afhankelijk zijn van iemand...

    je investeert tijd en creeert naar voor jullie een ideaal leven voor je kinderen. Wij vinden het ideaal om 1 ouder voltijds bij de kinderen te hebben de eerste 4 jaar van hun leventje, werken kan altijd nog, leven in luxe kan altijd nog. Buiten dat mijn man verdient zo goed dat we al in luxe leven.
    Ja WIJ...ik dus ook, tja voor DIT geld heb ik niet voor ene baas gewerkt nee, maar ik doe de andere kant van het verhaal Kinderen krijgen en opvoeden. Wanneer ik weer ga werken en we 3 x per jaar op vakantie gaan, ga ik toch ook niet zeggen..hey joh je vreet nu van MIJN verdiende geld :$

    dus nee voel mij zeker niet rot, ben juist heeeeel blij, dat mijn kinderen een mama hebben die er voltijds is/kan/ en wil zijn.
     
  20. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Maar hij was gelukkig ook al weer ten einde ;)
     

Deel Deze Pagina