heb t gezien in Boulevard, schattig inderdaad. Maarre... ik denk weleens dat mijn dochter een overmaat aan roze kleertjes en spulletjes heeft, maar dít is pas roze! Roze maxicosi, roze dekentje, roze mutsje, roze kleertjes...
ik had mij rot gelachen al was ze 3 keer van voor tot achter open gescheurd...moet ze maar stoppen met dat respectloze gel*l.
Nou ja zeg wat een opmerking... Alleen maar omdat ze heb gezegd dat ze het zwanger zijn zat was? tja iedereen zit er wel eens doorheen toch? Dat jij toen een mk kreeg is heel vervelend maar dat weet ze toch niet en ze hoeft daar ook geen rekening mee te houden? En dat ze graag een meisje wilde? Nou dat is toch eerlijk als iemand voor zijn/haar voorkeur uitkomt?
Daar doelde ik inderdaad ook op Ik heb 3 weken met weeën en 2cm ontsluiting gelopen namelijk. Maar ik heb eigenlijk geen idee hoelang ze daadwerkelijk gerekend hebben, nooit naar gevraagd.
ik denk niet dat jij de hele serie gekeken hebt...over dat ze liever niet zwanger had kunnen worden, zat ze nu niet in de ellende. En breek mij de bek niet open over een voorkeur voor geslacht, dat vind ik al helemaal not done. iedereen zit er wel eens doorheen, maar als je op tv bent dien je je daar bewust van te zijn.
Heb je geen papieren meegekregen vanuit het ziekenhuis voor de kraamhulp? Daar stond het bij mij op (en kraamhulp heeft het in mijn kraamboek geschreven) Hoelang de bevalling duurde, hoelang mn vliezen gebroken waren, hoe lang de uitdrijving duurde etc...
ik vind het vooral schandalig dat Barbie gewoon hoogzwanger zonder helm of iets achterop een scooter gaat zitten met zowat haar handen los, en dat ze tijdens haar huwelijksfeest volgens iedereen gedronken had en ook haar manager ontkende het niet En vanavond staat ze hoogzwanger te hossen op het podium Tsja, misschien ligt het aan mij, kan zijn, maar ik vind dat allemaal maar raar.
Euh nee, niet dat ik weet? Sommige dingen was ik eigenlijk best benieuwd naar, maar niks op papier gezien.
Vanavond weer kijken! Ben erg benieuwd!! Hier overigens ook een lange bevalling van maandag ochtend tot vrijdag middag hahaha. Ik zou een moord doen voor 17 uur Wbt het rijden op een scooter mijn vlk zei dat ik dat ook gewoon nog mocht hoor rijden op een scooter.. Je mag toch ook rijden op een fiets? Net zo gevaarlijk hoor..
heb je de voorstukjes gezien? achterop een scooter zónder helm, en handen los en bestuurder als een gek sjeezen op dat ding lijkt me erg gevaarlijk als hoogzwangere. fietsen als hoogzwangere of achterop een scooter zitten zonder helm, met losse handen vind ik heel wat anders hoor. op een fiets rijd je geen 50,60 of harder en hoef je geen helm op
Ja ik heb de voorstukjes gezien. En dit ging om een snorscooter gaat niet harder als 30. En op een fiets hoef je ook niet hard te rijden hoor om dood gereden te worden kan ook door een ander gebeuren even als in een auto
ja duh, maar iedereen snapt dat het onverantwoorder is om hoogzwanger achterop een scooter te zitten met losse handen en zonder helm als dat je hoogzwanger achterop een fiets zit. maargoed, IK vind dat gewoon raar en not done
laten we eerst dat hele stukje even zien en dan weer even onze meningen geven...mocht hij als een idioot rijden ben ik het met je eens en vind ik hem ook een oetl*l Nog een half uur en dan lekker ergeren en irritaties opwekken haha!
Ze is (was) zwanger hoor niet gehandicapt ofzo!! Wat is er mis met hossen op een podium? En achterop een scooter zitten als je zwanger bent?! Snap het probleem niet zo!
Nou maar reden ze ook zo hard of leek het zo? Vond het zo nog wel mee vallen maar wie weet als we het hele stukje bekijken!? Nou we zien het zo!