Hallo dames, Ik vind het leuk om te horen of mijn pendels kloppen Dit zijn die uitslagen vanaf vorig jaar tot nu die ik door gekregen heb (maar vele hebben helaas ook niks laten weten) De pendel uitslagen: Juist: 45 Onjuiste: 32 Deels juist: 8 Alvast bedankt Ps: let op als ik een kwartaal genoemd heb dan kan het ook een andere maand zijn, ik benoem bijna altijd een kwartaal en zetten de waarschijnlijke maand erbij. Dus zeg ik waarschijnlijk juli dan kan het ook nog augustus of september zijn dit omdat de pendel vaak niet geheel duidelijk is over de precieze maand.
Helaas is die van mij niet uitgekomen. Je had mij gependeld op 2e kwartaal van 2012, maar ik ben nog steeds niet zwanger...
Eerlijk gezegd hoop ik niet dat jouw pendel maand uitkomt en ik eerder zw ben haha. Maar het geslacht staat volgens de pendel al vast geloof ik haha, zie mn handtekening Maar ik laat zeker even weten of het uitgekomen is of niet!!
Ik hoop dat je het bij mij juist hebt! 10 september is mijn nod, maar ga deze keer niet gelijk testen, dit doe ik nu pas als ik een week overtijd ben.
Ik heb veel Pendels voor de maand september, ben benieuwd of ze gelijk hebben, over ongeveer 2 wkn weet ik heb, en krijgen de pendelaars een pb van mij. Liefs
Kikkert (met foto) - Jongen - 4de kwartaal wss December 2012 Het was dus augustus 2012, dus dat klopte niet. En wat het geslacht is laat ik nog weten!
Hallo. Ik had vorig jaar een pendel gekregen van jou... En bij mij was deze correct... 2e kwartaal 2013... En effectief eind juni een positieve test Bedankt Groetjes
Kikkert je had augustus bij mij doorgegeven. Maar omdat je het in je begin stukje heb over kwartaal kan het dan dus ook zijn dat het nog september is? Vraag het me namelijk af omdat er in pb alleen augustus stond
Ja dat kan meid, ik vergeet soms het kwartaal erbij te zetten sorry. Ik pendel altijd zo. Eerst op jaar Dan op kwartaal Dan op eventuele maand En dan op geslacht
Bij mij had je ook enkel dec/jan staan ... dat wil dus zeggen dat bij mij zowel 4de kwartaal 2012 als 1ste kwartaal 2013 kan ?
hoi kikkert, Even laten weten dat je pendel (mss gelukkig? ) niet klopt. Je had januari 2013 van een meisje gezegd. Ik ben sinds een 2 tal weekjes zwanger . Pendel je nog? Voor het geslacht enz? Of blijft dat een meisje?