Net miskraam gehad. Wanneer weer ongesteld?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door JAM1987, 29 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Fijn dat het bloeden in ieder geval gestopt is. Dan mag je ook weer klussen. Heb je al een zwangerschapstest gedaan om te zien of het HCG al uit je lichaam is? Dan weet je ook of je weer een eisprong kunt krijgen, ik ben meteen weer (na negatieve test) begonnen met ovulatietesten. Krijg je ook weer een beetje inzicht in je cyclus. Ik zelf vond dit erg fijn. Maar dat is voor iedereen anders.
    Lastig dat je partner zo gesloten is, hopelijk heb je genoeg mensen om je heen waar jij je ei kwijt kunt! Is belangrijk om over te praten, het is niet niks! Maakt niet uit dat je kindje nog zo klein was, het was JOUW kindje, en dat is er niet meer :(
    Dikke knuffel voor jou!
     
  2. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik denk dat ze bedoelen met vehoogd vruchtbaar, dat je lichaam nog een beetje in de zwanger modus staat. Misschien dat de innesteling beter/makkelijker gaat omdat het recentelijk nog hetzelfde heeft moeten doen. Ik denk niet dat je ei langer leeft. Maar dat is wat ik denk hoor, weer het niet zeker natuurlijk ;)

    Beeps, wat onzeker zeg!! :( heb je de VK gebeld? Misschien kunnen ze je geruststellen... Heb je veel bloedverlies? En krampen? Sterkte!!

    Bolleke, je bent waarschijnlijk nog te vroeg... Heb je een foto van je test? Duim voor je!

    Panter, dat meen je niet???? :$:$:$:$ wat kan ik daar boos om worden zeg!!!!! :x hoe reageer je daar dan op?
     
  3. Beeps

    Beeps Bekend lid

    15 dec 2009
    848
    0
    0
    Den Haag
    @zoe, ik heb vanmorgen gebeld, ze gaf aan dat het 2 kanten op kan, het kan zijn dat het niets betekend, maar zou ook kunnen dat het mis gaat. Ik heb veel verlies, ook slierten zeg maar.. maar geen krampen, en nog pijnlijke borsten maar veeel bloed..

    ze kan nog geen echo doen omdat er toch nog geen hartje zou kloppen, als het bloeden stopt kunnen we wel kijken of mijn baarmoeder leeg is..

    bedankt voor het meeleven..
     
  4. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Door de hormonen die nog in je lichaam zitten, en de zwangermodus doet je lichaam idd het truukje sneller weer na MK. De extra vruchtbaar termijn is wel een maand of 3 hoor.

    Hoe ik reageerde op diegene? Ik heb gezegt dat een gehandicapt kindje bij ons ook welkom zou zijn, en we treuren om het feit dat we na al die jaren steeds miskramen krijgen. Én dat zij makkelijk praten had met haar 3 voorspoedige zwangerschappen zonder ooit een miskraam.
    daarna heb ik haar nooit weer aangekeken tot op heden, en ben ook niet van plan om haar ooit weer aan te kijken haha.
     
  5. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Beeps, veel bloed klinkt niet goed....je lichaam probeert door het bloeden het vruchtje weg te spoelen lijkt het.
    Er is een kans dat het goed komt, maar bereid je voor op het ergste.
    Sterkte!!
     
  6. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Groot gelijk heb je!!! Hoe durven mensen zoiets te zeggen en überhaupt te denken!! Je hebt echt al heel wat achter de rug hè.... Ik heb respect voor je meis, ik weet niet of ik sterk genoeg zou zijn :).
    Ik duim met alle macht voor je!!

    Dat trucje, is dat echt 3 maanden of 3 cyclussen?
     
  7. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Beeps, ik ben er ook heel erg bang voor :( had graag wat anders gezegd, maar wat panter ook zegt.... Lijkt erg op een mk :(:(:(
    Bah, waarom nou weer!!!!! Het is gewoon niet eerlijk :x
    Sterkte meis!! En hopelijk zitten we er gigantisch naast!!!
     
  8. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    3 cyclussen bedoel ik dan hoor.

    Zoe, ik had ook nooit gedacht dit allemaal te doen en te kunnen. Maar gaandeweg verleg je steeds je grens wat verder. Opgeven is gewoon geen optie.
     
  9. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dat is ook zo, misschien maar goed ook dat je het van te voren niet wist. Opgeven is zeker geen optie, en de aanhouder wint!! Daar gaan we voor toch. Desondanks vind ik het heel knap van je! Mag best gezegd worden toch :). Er zijn zoveel mensen die na een "kleine" tegenslag hun boeltje erbij neer leggen...

    Oké, zit nu in de derde ronde na mijn mk.... Wie weet.... ;)

    Sorry JAM, we gaan een beetje off topic, sorry. :)
     
  10. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Thanks Zoe, das aardig van je :)
     
  11. MYxKISSES

    MYxKISSES Actief lid

    10 aug 2012
    200
    0
    0
    ik heb op 1 juli een miskraam gehad op 7 weken :(
    mijn cyclus is het zefde gebleven
    hij duurde 46 dagen en 46 dagen na mijn miskraam heb ik ze dan ook gekregen.
    mijn gynaecoloog rade me aan om 1 mensturuatie over te slaan omdat ze anders niet goed kunnen zien hoe ver je al bent moest je terug zwanger zijn. wij hebben er niet echt naar geluisterd en toch geprobeerd maar met geen succes :(
    luister gewoon naar je lichaam , als jij je er klaar voor voelt komt het wel ! :)

    meid ik wens je veel sterke toe !

    liefs sara
     
  12. 83linda

    83linda Actief lid

    29 aug 2012
    418
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi,

    ik heb op 12 augustus een miskraam gehad met 5,6 weken. De bloeding heeft zo'n 3 dagen geduurd en daarna nog een klein beetje.Na 5 dagen nergens meer last van(alleen van mijn eigen ik). Mijn verloskundige zegt dat meestal als het vroeg misgaat in de zwangerschap je lichaam haar cyclus snel weer terug heeft. Je mag dan ook meteen weer gaan proberen zwanger te worden.Alleen de termijnbepaling wordt dan moelijker mocht je meteen de eerste ronde weer zwanger zijn(wat wij nu hopen,nod = 9 sept als mijn cyclus zich heeft herpakt). Ik hoop voor ons allemaal dat we snel een gezonde zwangerschap mogen hebben.
    Ze zijn zooo welkom
     
  13. JAM1987

    JAM1987 Actief lid

    1 nov 2011
    339
    0
    0
    NULL
    NULL
    @zoe1: Nee ik heb nog geen zwangerschapstest gedaan. Ik heb vrijdag afspraak in het z'huis voor bloed prikken en controle echo. Met bloed prikken wordt dan mijn HCG bekeken, dus verwacht daar dan meer duidelijkheid over. Het is idd wel lastig dat mijn partner zo gesloten is over zijn eigen gevoelens en emoties, maar gelukkig kan hij wel heel goed luisteren en kan ik goed mijn ei kwijt bij hem.

    @beeps en panter: Veel succes!! Beeps ik hoop dat het goed blijft gaan.

    @MYxKISSES: Wat balen van je miskraam, maar wel fijn dat je cyclus hetzelfde is gebleven. Veel succes!!

    @83linda: Wat balen van je miskraam:( Lukt het om het een plekje te geven? Hopelijk heeft je cyclus zich weer herpakt. Veel succes!!
     
  14. Beeps

    Beeps Bekend lid

    15 dec 2009
    848
    0
    0
    Den Haag
    goedemorgen dames, wat een ongezellige topic eigenlijk.. maar super fijn hoor, jullie zijn lief en ik haal uit die lieve berichtjes echt wel steun!

    ik bloed nog steeds hevig, dus ik ga er vanuit dat het over is.. ik krijg vandaag mijn bestelde tshirtje binnen 'ik word grote broer' .. zucht.. die kan dus ergens onderin een la...

    Meiden heel veel succes met opnieuw zwanger raken.. hopelijk kunnen we er dan wel onbevangen van genieten, ik ben zo bang dat ik volgende keer blijf hangen in wat me nu is overkomen.. maar ja eerst maar opnieuw zwanger worden!

    sterkte meiden, tis niet makkelijk ook al is het zo ieniemienie..
     
  15. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Beeps, jeetje meis..... Wat klote zeg! :( heel veel sterkte!!!
     
  16. Bolleke86

    Bolleke86 Lid

    29 aug 2012
    26
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey hopelijk hebben jullie allemaal mensen waarmee jullie erover kunnen praten want de opmerkingen die je soms krijgt, vooral die ene van dat gehandicapt kindje is erover.... En wat ik net las in een van de reacties is volledig zo: het is en blijft een kindje, veel mensen zien dat helaas anders.

    Bloedverlies is niet goed eh, had dit ook enorm bij mijn mk :( dus ik hoop dat het goed komt bij jullie.....
     
  17. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Heel veel sterkte meid!!.. gun jezelf ook een beetje verwerkingsrust.. :(
     
  18. Beeps

    Beeps Bekend lid

    15 dec 2009
    848
    0
    0
    Den Haag
    Ik durf ook nog niet met verwerken te beginnen, want ik heb nog een sprankje hoop. Ik lees dat de zwangerschapssymptomen gelijk weg zijn bij een miskraam. Ik heb nog steeds onwijs gespannen borsten, wordt alleen maar erger, en bloedverlies is nog steeds zonder buikpijn of krampen.

    Ik heb nog een klein beetje hoop dat er iets anders bloed, een cyste ofzo (nooit gehad, maar je gaat raar denken) of wellicht is er 1 van een tweeling over? heb tweelingen in de familie, en mijn nicht is 1 van haar tweeling verloren toen ze 18 weken zwanger was..

    ik weet anders die borsten niet te verklaren en de geen-buikpijn

    krom he, je hoopt gewoon zo dat je allerlei scenario's gaat bedenken..
     
  19. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Meis, dat is helemaal niet krom! Natuurlijk blijf je hoop houden. Ik hoop met heel mijn hart dat het onschuldig is!!!!
    Ik heb een MA gehad en heb tot 2 dagen na de echo (waaruit bleek dat het hartje al een week was gestopt met kloppen) moeten overgeven van de hormonen...
    Volgens mij is het bij een mk anders, maar dat durf ik niet met zekerheid te zeggen. Mijn duimen draaien!!!
     
  20. Beeps

    Beeps Bekend lid

    15 dec 2009
    848
    0
    0
    Den Haag
    wat is dan het verschil tussen ma en mk?

    maar wat gek, want ik lees veel dat meiden direct, of zelfs vlak voor de miskraam geen symptomen meer hadden.
     

Deel Deze Pagina