Hier weer de boodschappen binnen, natuurlijk wezen hamsteren Ik heb gehaald voor 60,06 (6 cent over budget); 1,5 kg Granny smith appelen 3.49 700 gr bio bananen 1.39 1 kg witte druiven 1.99 4 avocado's 1.98 10 kg kruimige aardappen 4.49 bakje bio champignons 1.79 4 bio trostomaten 1.79 500 gr bio witlof 2.49 bakje bio tuinkers 0.99 200 gr bio knoflook 1.98 2 bio courgette's 2.38 1 kg bio wortelen 1.69 1 bio komkommer 1.29 250 gr bio cherry tomaten 1.99 400 gr bio sperziebonen 1.99 2 zakken jonge bladsla 1.69 bio runderchipolata 2.49 2 bakjes pikante vega balletjes 2.49 2 bakjes falafel 2.75 blok 400 gr old amsterdam kaas 6.47 2 pakjes taco schelpen 1.59 40 rollen page toiletpapier 8.88 Ons weekmenu daarbij; Di; Roti uit de slowcooker Woe; Volkoren pita met falafel en een salade van jonge bladsla, komkommer en cherrytomaatjes met een zelfgemaakte knoflookdressing Do; 'Pasta' van courgette en wortel, met tomatensaus en pikante vega balletjes Vrij; Witlof met oude kaas uit de oven, verse aardappelpuree en runderchipolata Zat; Bonenchili uit de slowcooker, geserveerd met tacoschelpen Zon; Left over dag! Een deel van de gehaalde voorraad kan de voorraad in, scheelt de komende weken weer qua boodschappen
Ja ik merk dat dus ook. De tip om bij boeren te kijken voor groente is wel en goede. Ik woon in Friesland dus er is vast wel een boer in de buurt
ik lees ook al een tijdje mee. wij moeten ook bezuinigen omdat mijn ww uitkering 3 sept stopt. ik heb vandaag de weekboodschappen gedaan bij de lidl en c1000. ik zal mijn lijstje eens plaatsen. kijken wat jullie ervan vinden. vind zelf dat ik het goed gedaan heb voor 4 personen. c1000 2x cola light huismerk 1x chocolademelk 6x mona joki drink aardbei 1x c1000 rode kool + appel (diepvries) 1x big american pizza doperwten bonduelle doperwten/wortelen bonduelle pannekoekmix 3x drinkyoghurt mona chocolademousse mona caramelpudding 1 kg prei 2x c1000 knakworst vlokken c1000 spaghetti c1000 macaroni aardappelschijfjes (diepvries) tijgerbruin vloer bruin sesam 2 x c1000 tuc volkoren biscuit lollies melk biscuits hamburgers 2 stuks 2x c1000 rijst stroopwafels remia sladressing 6x taksi hygyenische reinigingsdoekjes 2 euro emballage retour betalen:30.96 lidl bananen paprikatrio champignons ovenfrites 2x verse halfvolle melk 2x chocoladevla magere yoghurt vanille yoghurt 2x vanille vla boterhamworst ardennerworst ketjap manis nasi/bami kruidenmix macaroni/spaghetti kruidenmix eieren 3x cola light 2x chogetten 3x afbakbroodjes 3x chips 1x borrelnootjes inlegkruisjes betalen:24.36
eerlijk? als je echt goedkoop wilt/ moet leven, wordt dan vegetarier. 1 het is goedkoper 2 het is makkelijker want het is zo klaar 3 je kunt er niet snel ziek van worden want je kunt het niet perongeluk rauw eten en het bederft niet zo snel. 4 het is goed in te vriezen 5 at last but not least.. je bespaart er het leven van een dier mee. Wij zijn al jaren vegetarisch!! (nou ja niet zo dat het een geloof is, mijn man wil geen vlees eten en ik doe mee omdat ik het gezelliger vind om gezamenlijk hetzelfde te eten) we eten elke dag nepvlees, en soms vis, heel soms kip (1 keer per 1 of 2 weken). Uiteindelijk is het veel goedkoper, namelijk meestal 1 euro per maaltijd voor 4 personen waaronder 1 kleuter en een peuter (mijn andere zoon eet wegens eetproblemen niet) we slaan groot in wanneer het nepvlees in de aanbieding is, altijd 1 vriezerlade vol. we halen zo nu en dan een zak diepvries-kipfile-stukken bij de aldi, omdat ik af en toe wat vlees wil eten. en we hebben zalmfile uit de diepvries van de AH, zodat we ook af en toe wat vis eten. Soms een blikje tonijn door de macaroni of door de spaghetty, is lekker hoor! verder veel groenten. heel soms een pakje vleeswaren voor mij en de kinderen (max 1 keer per maand), om ze te leren vlees te eten.
Ben wel benieuwd wat voor nepvlees jullie eten. Wij eten ook weinig vlees, maar ben wel benieuwd wat het lekkerst is en een beetje betaalbaar. Ik haal een gedeelte bij de Lidl, 200 gram voor 1.79 geloof ik (of was het nou 2.79, zal morgen even kijken), is erg lekker (kaasschelp en balletjes, heb ook nep gyros gekocht maar nog niet gegeten). Verder eten wij wel biologisch gehakt (meest diervriendelijk schijnt wat vlees betreft) en 1 keer in de 2 weken kip (duur!). En elke week wel een kaassoufflé. Maar soms ook wel eens knakworsten hoor (niet bio). En we eten altijd 1 keer per week ei.
Wij eten ook weinig vlees en wat we eten bio. Alleen als mijn man alleen eet, dan koopt hij soms wel 'gewoon' vlees. Maar hij ontdekte laatst dat een bio tartaartje toch veeeeel lekkerder is, dus hij is binnenkort vast ook helemaal over op bio of vega Wij eten graag ei, de Valess producten vinden we erg lekker, de Maaslander kaasschnitzels vind ik erg lekker. Daarnaast eet ik graag falafel
Die kaasschelpen zien er op het plaatje zoooo lekker uit, maar ik vond ze zo ontzettend smerig! Echt jammer! De paprika-kaas burgers van de AH vind ik wel heerlijk.. Maar die zijn ook vrij duur
Alles wat ik dik heb gedrukt kan sowieso goedkoper. Ik heb voor heel veel dingen het rood/witte merk. Die zijn aanzienbaar goedkoper. Ook minder in kwaliteit af en toe, maar goed als je moet bezuinigen... Ik heb voor mezelf de regel dat ik eerst het rood/witte merk probeer, is dat niet te haggelen, dan gaan we naar de C1000 huismerk en als dat nog niet lekker is stappen we over op een A-merk.
Volgens mij waren al die dik gedrukte producten nu bij de c1000 1 euro ... dus echt veel goedkoper zal t niet zijn
de ah heeft vaak aanbiedingen van zijn nepvlees, en dan is het 2 halen 1 betalen. dan heb je voor 1,80 2 pakjes. dan koop ik er bijvoorbeeld 30-50 pakjes van. we hebben 2 vriezers. ook zijn nu de (sate- en gewoon) balletjes van Tivalli van AH in de aanbieding voor 1 euro. Hiervan heb ik nu 5 pakjes in de vriezer en 4 pakjes in de koelkast bijvoorbeeld. Ik serveer die wel apart van de spaghetty/ macaroni, anders worden ze zacht. Vanavond eten we nasi met sate-balletjes en sate. (ik hou ook hierbij alles gescheiden (nasi, satesaus en balletjes)anders smaakt het niet) verder eten we vaak een hamburger van Tivalli, groentenburger, er is ook gehakt, en er zijn tofustukjes. Allemaal heel lekker, mits goed bereid.
ben ik gedeeltelijk met je eens. Macaroni kost bij de Alberthein van euroshopper bijvoorbeeld voor 2 keer zoveel maar 70 ct, macaroni 1 kg zak euroshopper 60 ct ofzo, euroshopper colalight is 35 ct ofzo. wortels en doperwten euroshopper 60 ct de pizza is wel een koopje. die heeft mijn man ook meegenomen knakworst eten we niet, volgens mij niet duur. jokidrink koop ik wel eens bij de lidl 70 ct oid voor een literpak. ik maak wel eens zelf pudding, bereid met houdbare melk van euroshopper. monapudding koop ik zelden, 1 euro is ook nog wel duur voor een toetje (vind ik) wij besteden ongeveer 50-60 euro per week aan boodschappen, voor een gezin van 5 personen, waarvan 1 van 1 jaar oud niet eet en die krijgt speciale voeding (die telt dus niet met voeding, wel met luiers, ik had liever meer uitgegeven en dat hij wel zou eten) 1 van de tweeling die met de pot mee eet, en die 600 ml koemelk (die houdbare van euroshopper) drinkt, 1 van 3,5 jaar die met de pot mee eet en geen luiers meer draagt, en onszelf. ohja tip voor iedereen, action heeft regelmatig babypotjes (12+ avondeten meestal) in de aanbieding voor 35 ct, bij het babyschap. dat soort dingen sla ik groot in, het komt wel op. ik laat de oudste niet echt mee eten met pizza bijvoorbeeld, hij krijgt er dan een potje bij en een stukje pizza. we eten elke week 1 keer pizza. meestal kook ik voor 2 keer aardappels, eerste keer gekookt, 2de keer door de Aardappel Anders of opgebakken. de dag erna macaroni/ spaghetty. vaak blijft er nog wat over en dat bewaren we voor de volgende dag. dan hebben de kinderen wat meer keuze uit wat ze willen eten. neusspray voor de kinderen maak ik zelf. bewaar een glazen potje met pipetje (als je die hebt tenminste, ik heb ze via de apotheek). 250 ml gekookt water en 1 afgestreken theelepel zout. potje en pipetje uitkoken in een pan, 5 minuten. dan het mengsel zout en water doorelkaar, laten afkoelen. Is ongeveer 1 week houdbaar. Scheelt mij 3 x 2 euro per maand = 6 euro, want ze moeten allemaal hun eigen neusspray/ druppels hebben en die moeten elke maand worden vervangen. en mijn eigen wasmiddel. Maakt echt goed schoon, echt leuk. grote kostenpost is bij ons de roosvice, vind ik zelf. ik geef de kinderen ook vaak water, maar toch blijft die roosvice snel gaan. ik denk dat we wel 3 flessen van 500 ml per week opmaken= 3 euro per week, is 12-15 euro per maand. verder drinken we geen vruchtensapjes ed. iemand een tip? Theedrinken doen ze niet.
Net weer even de weekboodschappen gehaald, was 76.32 euro kwijt voor 4 personen. Ze hebben nu weer XL weken bij de Lidl dus heb je grotere verpakkingen. We hebben gekocht : 1kg Bananen 1.15 Bloemkool 1.09 500 gr krieltjes met schil 1.99 500 gr Sperziebonen 0.85 1 Kg prei 1.15 2 x komkommer 0.70 500gr andijvie 0.99 Maaltijdsalade Kip 2.79 Creme fraishe 0.37 Kaas ( beleg ) 2.19 Berliner ( beleg ) 0.55 Ontbijtspek ( beleg ) 0.69 Soepgroenten 0.52 Kruidenkaas 0.59 Filet American 1.39 Pakjes Yogi Aardbei 1.39 '' Perzik 1.39 2 pakken melk 0.90 Mini pakjes cornflakes ( 8 stuks ) 1.99 2 x koffielmelk cupjes 0.98 2 x pak koffiepads 5.18 4 x bifi worstjes 0.98 800gram Cornflakes 1.59 Woksaus 1.19 Pannenkoekenmix 0.79 Smeerkaas ( beleg ) 0.83 Spaghetti 0.49 3 x pakje slagroom 1.56 6 kleine blikjes Smeerworst 1.69 Runder bouillon 0.85 6 kleine flesjes cola 1.79 Multifruit 1.39 Sinasappelsap 1.29 Multivitamine drank 0.99 30 pakjes sinaasappelsap 4.47 Dubbeldrank 0.69 ACE drink ( soort dubbeldrank ) 0.99 Tortilla chips 0.99 Tortilla Wraps 1.19 Ontbijtkoekrepen 0.95 Garfield koekjes 1.29 Toiletpapier 20 rollen 4.99 2 x Schoonmaakdoekjes 3.98 Maandverband 1.15 2 x 500 gr kipfilet 6.78 Slavinken 2.29 Gehakt 2.29 Nou heb ik toch weer netjes gedaan al zeg ik het zelf Het is eigenlijk bijvullen wat ik heb gedaan want heb hier nog een pot krootjes staan, pot doperwten en peentjes, witte bonen in tomaten saus en in de diepvries spinazie. Luiers haal ik morgen bij de Aldi, kost daar 11 euro en dat zijn er 72, die koop ik dus niet wekelijks.
Ow ja nog een tip, weet niet of iedereen zo'n winkel heeft maar wij hebben hier een shop en die heet voordeelshop, niet de euroshopper want daar word je ook genaaid waar je bij staat maar goed, ik haal daar dus bijvoorbeeld 3 flessen shampoo ( van Nivea ) voor 5 euro, of deodorant 3 flessen voor 5 euro van Dove of Spa. Kost natuurlijk geen drol.
Bij de Appie, Hamsterweken!!E45,- korting gehad vandaag!! Druiven, slavinken, Tivallballetjes, maaltijdpakket lasagnette, chrystal clear, appelsientje, milk and fruit, aardappels, sultana, shampoo, broden, sla...... euhm, vast nog meer maar kom dr niet op! Ik kan niet afwachten tot de folder voor vlgd week komt, hamstereeeeen
best netjes maar je hebt alleen maar bananen, eten jullie geen fruit? appels, peren, sinaasappels, druive, aardbeien, dadels, perzikken, nectarines, ik haal minimaal wel 5 soorten een grote hoeveelheid van per week. of haal je die bij de markt dan ergens? is dat goedkoper? ik was pas op de markt en daar was het duurder en zag er niet zo mooi uit eigenlijk.. Ik zal eens een paar weken bijhouden wat ik haal (vaak werk ik deels vanuit voorraad dus hoef maar delen te halen maar toch even kijken want het moet gewoon toch nog wat goedkoper kunnen, voor de sport!