weinig boodschappen geld wat eten per week: deel 2

Discussion in 'De lounge' started by Marnat, Mar 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,115
    1,801
    113
    Kraamverzorgende
    Hier weer de boodschappen binnen, natuurlijk wezen hamsteren :D Ik heb gehaald voor 60,06 (6 cent over budget);

    1,5 kg Granny smith appelen 3.49
    700 gr bio bananen 1.39
    1 kg witte druiven 1.99
    4 avocado's 1.98
    10 kg kruimige aardappen 4.49
    bakje bio champignons 1.79
    4 bio trostomaten 1.79
    500 gr bio witlof 2.49
    bakje bio tuinkers 0.99
    200 gr bio knoflook 1.98
    2 bio courgette's 2.38
    1 kg bio wortelen 1.69
    1 bio komkommer 1.29
    250 gr bio cherry tomaten 1.99
    400 gr bio sperziebonen 1.99
    2 zakken jonge bladsla 1.69
    bio runderchipolata 2.49
    2 bakjes pikante vega balletjes 2.49
    2 bakjes falafel 2.75
    blok 400 gr old amsterdam kaas 6.47
    2 pakjes taco schelpen 1.59
    40 rollen page toiletpapier 8.88



    Ons weekmenu daarbij;

    Di; Roti uit de slowcooker
    Woe; Volkoren pita met falafel en een salade van jonge bladsla, komkommer en cherrytomaatjes met een zelfgemaakte knoflookdressing
    Do; 'Pasta' van courgette en wortel, met tomatensaus en pikante vega balletjes
    Vrij; Witlof met oude kaas uit de oven, verse aardappelpuree en runderchipolata
    Zat; Bonenchili uit de slowcooker, geserveerd met tacoschelpen
    Zon; Left over dag!

    Een deel van de gehaalde voorraad kan de voorraad in, scheelt de komende weken weer qua boodschappen :)
     
  2. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    vandaag heel veel ingeslagen bij de c1000
     
  3. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,272
    6,801
    113
    Ja ik merk dat dus ook.

    De tip om bij boeren te kijken voor groente is wel en goede. Ik woon in Friesland dus er is vast wel een boer in de buurt :D
     
  4. aapje79

    aapje79 Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    1,712
    28
    48
    gelderland
    ik lees ook al een tijdje mee. wij moeten ook bezuinigen omdat mijn ww uitkering 3 sept stopt. ik heb vandaag de weekboodschappen gedaan bij de lidl en c1000. ik zal mijn lijstje eens plaatsen. kijken wat jullie ervan vinden. vind zelf dat ik het goed gedaan heb voor 4 personen.
    c1000
    2x cola light huismerk
    1x chocolademelk
    6x mona joki drink aardbei
    1x c1000 rode kool + appel (diepvries)
    1x big american pizza
    doperwten bonduelle
    doperwten/wortelen bonduelle
    pannekoekmix
    3x drinkyoghurt
    mona chocolademousse
    mona caramelpudding
    1 kg prei
    2x c1000 knakworst
    vlokken
    c1000 spaghetti
    c1000 macaroni
    aardappelschijfjes (diepvries)
    tijgerbruin
    vloer bruin sesam
    2 x c1000 tuc
    volkoren biscuit
    lollies
    melk biscuits
    hamburgers 2 stuks
    2x c1000 rijst
    stroopwafels
    remia sladressing
    6x taksi
    hygyenische reinigingsdoekjes
    2 euro emballage retour
    betalen:30.96

    lidl
    bananen
    paprikatrio
    champignons
    ovenfrites
    2x verse halfvolle melk
    2x chocoladevla
    magere yoghurt
    vanille yoghurt
    2x vanille vla
    boterhamworst
    ardennerworst
    ketjap manis
    nasi/bami kruidenmix
    macaroni/spaghetti kruidenmix
    eieren
    3x cola light
    2x chogetten
    3x afbakbroodjes
    3x chips
    1x borrelnootjes
    inlegkruisjes
    betalen:24.36
     
  5. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    #2225 Ons Kleintje, Aug 29, 2012
    Last edited by a moderator: Aug 29, 2012
    eerlijk?
    als je echt goedkoop wilt/ moet leven, wordt dan vegetarier.
    1 het is goedkoper
    2 het is makkelijker want het is zo klaar
    3 je kunt er niet snel ziek van worden want je kunt het niet perongeluk rauw eten en het bederft niet zo snel.
    4 het is goed in te vriezen
    5 at last but not least.. je bespaart er het leven van een dier mee.


    Wij zijn al jaren vegetarisch!! (nou ja niet zo dat het een geloof is, mijn man wil geen vlees eten en ik doe mee omdat ik het gezelliger vind om gezamenlijk hetzelfde te eten)
    we eten elke dag nepvlees, en soms vis, heel soms kip (1 keer per 1 of 2 weken). Uiteindelijk is het veel goedkoper, namelijk meestal 1 euro per maaltijd voor 4 personen waaronder 1 kleuter en een peuter (mijn andere zoon eet wegens eetproblemen niet)
    we slaan groot in wanneer het nepvlees in de aanbieding is, altijd 1 vriezerlade vol.
    we halen zo nu en dan een zak diepvries-kipfile-stukken bij de aldi, omdat ik af en toe wat vlees wil eten. en we hebben zalmfile uit de diepvries van de AH, zodat we ook af en toe wat vis eten. Soms een blikje tonijn door de macaroni of door de spaghetty, is lekker hoor!
    verder veel groenten.
    heel soms een pakje vleeswaren voor mij en de kinderen (max 1 keer per maand), om ze te leren vlees te eten.
    :p
     
  6. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,240
    7,282
    113
    Female
    Brabant
    Ben wel benieuwd wat voor nepvlees jullie eten. Wij eten ook weinig vlees, maar ben wel benieuwd wat het lekkerst is en een beetje betaalbaar. Ik haal een gedeelte bij de Lidl, 200 gram voor 1.79 geloof ik (of was het nou 2.79, zal morgen even kijken), is erg lekker (kaasschelp en balletjes, heb ook nep gyros gekocht maar nog niet gegeten). Verder eten wij wel biologisch gehakt (meest diervriendelijk schijnt wat vlees betreft) en 1 keer in de 2 weken kip (duur!). En elke week wel een kaassoufflé. Maar soms ook wel eens knakworsten hoor (niet bio). En we eten altijd 1 keer per week ei.
     
  7. Annedore

    Annedore VIP lid

    Feb 17, 2010
    7,338
    836
    113
    Female
    Flevoland
    Wij eten ook weinig vlees en wat we eten bio. Alleen als mijn man alleen eet, dan koopt hij soms wel 'gewoon' vlees. Maar hij ontdekte laatst dat een bio tartaartje toch veeeeel lekkerder is, dus hij is binnenkort vast ook helemaal over op bio of vega :D

    Wij eten graag ei, de Valess producten vinden we erg lekker, de Maaslander kaasschnitzels vind ik erg lekker.
    Daarnaast eet ik graag falafel :)
     
  8. Die kaasschelpen zien er op het plaatje zoooo lekker uit, maar ik vond ze zo ontzettend smerig! Echt jammer! De paprika-kaas burgers van de AH vind ik wel heerlijk.. Maar die zijn ook vrij duur :(
     
  9. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,240
    7,282
    113
    Female
    Brabant
    Oh ik vind ze juist wel lekker, en mijn man en de kinderen ook :)
     
  10. MrsXL

    MrsXL Fanatiek lid

    Nov 19, 2009
    1,007
    0
    0
    Huismama.
    Alles wat ik dik heb gedrukt kan sowieso goedkoper.
    Ik heb voor heel veel dingen het rood/witte merk. Die zijn aanzienbaar goedkoper. Ook minder in kwaliteit af en toe, maar goed als je moet bezuinigen...

    Ik heb voor mezelf de regel dat ik eerst het rood/witte merk probeer, is dat niet te haggelen, dan gaan we naar de C1000 huismerk en als dat nog niet lekker is stappen we over op een A-merk.
     
  11. Mystery

    Mystery VIP lid

    Jul 21, 2007
    10,361
    0
    0
    Volgens mij waren al die dik gedrukte producten nu bij de c1000 1 euro ... dus echt veel goedkoper zal t niet zijn
     
  12. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    de ah heeft vaak aanbiedingen van zijn nepvlees, en dan is het 2 halen 1 betalen. dan heb je voor 1,80 2 pakjes.
    dan koop ik er bijvoorbeeld 30-50 pakjes van.:D we hebben 2 vriezers.
    ook zijn nu de (sate- en gewoon) balletjes van Tivalli van AH in de aanbieding voor 1 euro.
    Hiervan heb ik nu 5 pakjes in de vriezer en 4 pakjes in de koelkast bijvoorbeeld. Ik serveer die wel apart van de spaghetty/ macaroni, anders worden ze zacht.
    Vanavond eten we nasi met sate-balletjes en sate. (ik hou ook hierbij alles gescheiden (nasi, satesaus en balletjes)anders smaakt het niet)

    verder eten we vaak een hamburger van Tivalli, groentenburger, er is ook gehakt, en er zijn tofustukjes. Allemaal heel lekker, mits goed bereid.
     
  13. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    #2233 Ons Kleintje, Aug 30, 2012
    Last edited by a moderator: Aug 30, 2012
    ben ik gedeeltelijk met je eens.
    Macaroni kost bij de Alberthein van euroshopper bijvoorbeeld voor 2 keer zoveel maar 70 ct,
    macaroni 1 kg zak euroshopper 60 ct ofzo,
    euroshopper colalight is 35 ct ofzo.
    wortels en doperwten euroshopper 60 ct


    de pizza is wel een koopje. die heeft mijn man ook meegenomen :p

    knakworst eten we niet, volgens mij niet duur.
    jokidrink koop ik wel eens bij de lidl 70 ct oid voor een literpak.

    ik maak wel eens zelf pudding, bereid met houdbare melk van euroshopper. monapudding koop ik zelden, 1 euro is ook nog wel duur voor een toetje (vind ik)


    wij besteden ongeveer 50-60 euro per week aan boodschappen, voor een gezin van 5 personen, waarvan 1 van 1 jaar oud niet eet en die krijgt speciale voeding (die telt dus niet met voeding, wel met luiers, ik had liever meer uitgegeven en dat hij wel zou eten)
    1 van de tweeling die met de pot mee eet, en die 600 ml koemelk (die houdbare van euroshopper) drinkt,
    1 van 3,5 jaar die met de pot mee eet en geen luiers meer draagt,
    en onszelf.

    ohja tip voor iedereen, action heeft regelmatig babypotjes (12+ avondeten meestal) in de aanbieding voor 35 ct, bij het babyschap.
    dat soort dingen sla ik groot in, het komt wel op.
    ik laat de oudste niet echt mee eten met pizza bijvoorbeeld, hij krijgt er dan een potje bij en een stukje pizza. we eten elke week 1 keer pizza.

    meestal kook ik voor 2 keer aardappels, eerste keer gekookt, 2de keer door de Aardappel Anders of opgebakken. de dag erna macaroni/ spaghetty. vaak blijft er nog wat over en dat bewaren we voor de volgende dag. dan hebben de kinderen wat meer keuze uit wat ze willen eten.

    neusspray voor de kinderen maak ik zelf.
    bewaar een glazen potje met pipetje (als je die hebt tenminste, ik heb ze via de apotheek). 250 ml gekookt water en 1 afgestreken theelepel zout.
    potje en pipetje uitkoken in een pan, 5 minuten. dan het mengsel zout en water doorelkaar, laten afkoelen. Is ongeveer 1 week houdbaar.
    Scheelt mij 3 x 2 euro per maand = 6 euro, want ze moeten allemaal hun eigen neusspray/ druppels hebben en die moeten elke maand worden vervangen.

    en mijn eigen wasmiddel. Maakt echt goed schoon, echt leuk.

    grote kostenpost is bij ons de roosvice, vind ik zelf.
    ik geef de kinderen ook vaak water, maar toch blijft die roosvice snel gaan. ik denk dat we wel 3 flessen van 500 ml per week opmaken= 3 euro per week, is 12-15 euro per maand. verder drinken we geen vruchtensapjes ed.
    iemand een tip? Theedrinken doen ze niet.
     
  14. aapje79

    aapje79 Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    1,712
    28
    48
    gelderland

    Dat dikgedrukte zijn de aanbiedingen van de euroweken.
     
  15. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    #2235 kippiekip, Aug 30, 2012
    Last edited by a moderator: Aug 30, 2012
    Net weer even de weekboodschappen gehaald, was 76.32 euro kwijt voor 4 personen. Ze hebben nu weer XL weken bij de Lidl dus heb je grotere verpakkingen.

    We hebben gekocht :

    1kg Bananen 1.15
    Bloemkool 1.09
    500 gr krieltjes met schil 1.99
    500 gr Sperziebonen 0.85
    1 Kg prei 1.15
    2 x komkommer 0.70
    500gr andijvie 0.99
    Maaltijdsalade Kip 2.79
    Creme fraishe 0.37
    Kaas ( beleg ) 2.19
    Berliner ( beleg ) 0.55
    Ontbijtspek ( beleg ) 0.69
    Soepgroenten 0.52
    Kruidenkaas 0.59
    Filet American 1.39
    Pakjes Yogi Aardbei 1.39
    '' Perzik 1.39
    2 pakken melk 0.90
    Mini pakjes cornflakes ( 8 stuks ) 1.99
    2 x koffielmelk cupjes 0.98
    2 x pak koffiepads 5.18
    4 x bifi worstjes 0.98
    800gram Cornflakes 1.59
    Woksaus 1.19
    Pannenkoekenmix 0.79
    Smeerkaas ( beleg ) 0.83
    Spaghetti 0.49
    3 x pakje slagroom 1.56
    6 kleine blikjes Smeerworst 1.69
    Runder bouillon 0.85
    6 kleine flesjes cola 1.79
    Multifruit 1.39
    Sinasappelsap 1.29
    Multivitamine drank 0.99
    30 pakjes sinaasappelsap 4.47
    Dubbeldrank 0.69
    ACE drink ( soort dubbeldrank ) 0.99
    Tortilla chips 0.99
    Tortilla Wraps 1.19
    Ontbijtkoekrepen 0.95
    Garfield koekjes 1.29
    Toiletpapier 20 rollen 4.99
    2 x Schoonmaakdoekjes 3.98
    Maandverband 1.15
    2 x 500 gr kipfilet 6.78
    Slavinken 2.29
    Gehakt 2.29


    Nou heb ik toch weer netjes gedaan al zeg ik het zelf :D

    Het is eigenlijk bijvullen wat ik heb gedaan want heb hier nog een pot krootjes staan, pot doperwten en peentjes, witte bonen in tomaten saus en in de diepvries spinazie. Luiers haal ik morgen bij de Aldi, kost daar 11 euro en dat zijn er 72, die koop ik dus niet wekelijks.
     
  16. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Ow ja nog een tip, weet niet of iedereen zo'n winkel heeft maar wij hebben hier een shop en die heet voordeelshop, niet de euroshopper want daar word je ook genaaid waar je bij staat maar goed, ik haal daar dus bijvoorbeeld 3 flessen shampoo ( van Nivea ) voor 5 euro, of deodorant 3 flessen voor 5 euro van Dove of Spa. Kost natuurlijk geen drol.
     
  17. Annedore

    Annedore VIP lid

    Feb 17, 2010
    7,338
    836
    113
    Female
    Flevoland
    Die tip had ik laatst ook gegeven:)
    Superwinkel!!!
    Op = op voordeelshop.
     
  18. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Ow ja zo heet die de op = op voordeelshop ... IDEAAL ! :D
     
  19. knor

    knor Fanatiek lid

    Mar 4, 2007
    2,392
    0
    0
    Groningen
    Bij de Appie, Hamsterweken!!E45,- korting gehad vandaag!!

    Druiven, slavinken, Tivallballetjes, maaltijdpakket lasagnette, chrystal clear, appelsientje, milk and fruit, aardappels, sultana, shampoo, broden, sla...... euhm, vast nog meer maar kom dr niet op! Ik kan niet afwachten tot de folder voor vlgd week komt, hamstereeeeen
     
  20. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    best netjes maar je hebt alleen maar bananen, eten jullie geen fruit? appels, peren, sinaasappels, druive, aardbeien, dadels, perzikken, nectarines, ik haal minimaal wel 5 soorten een grote hoeveelheid van per week. of haal je die bij de markt dan ergens? is dat goedkoper? ik was pas op de markt en daar was het duurder en zag er niet zo mooi uit eigenlijk..


    Ik zal eens een paar weken bijhouden wat ik haal (vaak werk ik deels vanuit voorraad dus hoef maar delen te halen maar toch even kijken want het moet gewoon toch nog wat goedkoper kunnen, voor de sport!
     

Share This Page