@saha: wow meid... Wss het ero een nornale menstruatie Die je gehad hebt? K żal er als k jou was nog 1 doen..!!
Nou wel bloed maar geen stolsels of nja heel weinig ook geen buik of rugpijn... Nu nog steeds bruine zooi... Ga niet meer plassen en straks nog 1 doen
@Ligakoekjuh Hahaha weet je nu al dat je 30 september op rood gaat??? Het is de bedoeling dat als je op de lijst wil dat je alleen jouw gegevens geeft zodat Lavina de lijst bij kan werken. In ieder geval veel succes!
Hahaha kan gebeuren hoor! Ik kon het ook niet laten om te reageren... En je kunt hier wel met je nieuwe nod op de lijst!
@ Saja87 Ook van mij voorzichtig gefeliciteerd, ben benieuwd naar je volgende test. Vond het al zo vreemd dat je zo lang zulke positieve ovulatietesten had hahaha
Woooooow wat een verhaal!!! Je geeft ons hoop!! Vertel ff hoe dit kan?? Ben je dan al 6 weken?? Voel je anders? Hoe lang was je ongi? Heb je toen Nog getest op nod?
Nou ik dacht ongesteld te zijn geworden kan me ook niet herinneren dat dit minder of anders was eigenlijk. Had alleen amper buik en rugpijn. Ik had ovutesten besteld en deed er voor de grap 1 op CD6. En ben toen door blijven testen om dat deze al positief was.. En op een paar na bleven al mijn testen positief. Ik had alle testen in het testen topic gezet en toen zei iemand doe een zwangerschapstest en ik had er 4 dus dacht ach kan geen kwaad hij is negatief dat weet ik zeker.. Ik deed hem en gelijk verschenen er 2 strepen! In shock dus!!! Ik geb geen flauw idee hoever ik ben of wat dan ook. Het enige wat ik al een paar dagen heb is maagzuur maar goed dat is niks geks eigenlijk heb ik soms wel eens... En nu weet ik nog steeds niet wat ik moet geloven hahahaha