Ik heb deze ook voor mn meisje en nou weet ik wel dat ze klein is maar heb jij echt maat 80 voor een kindje van 6 maand? Jasje valt groot hoor. Lot is bijna 3 en heeft dus ook de maat 80. Nu nog hard op zoek naar een blauw jasje voor dr, maar zie niks leuks...
De jassen van Noppies vallen altijd heel groot en wijd. Ik heb de blauwe versie van deze vorige week gepast maar hier echt veels te wijd (in een maat kleiner dan ze normaal draagt)
Kleertjes van noppies valt bij mijn meissie altijd vrij klein. Maar moet zeggen heb het jasje inmiddels in de winkel gepast en hij blijkt idd erg ruim. Ik heb dus toch maar een 68 besteld. Ik kan altijd nog een grotere in de uitverkoop halen.
Ik ben ook klaar voor het najaar en de winter! Tussenjasjes: een donkerblauwe trenchcoat van Tommy Hilfiger, een bontjasje van Bakkaboe en een borgvest van Z8 http://i1148.photobucket.com/albums/o561/StephanieMekke/e42a1e0f.jpg En twee echte winterjasjes van SD le chic http://i1148.photobucket.com/albums/o561/StephanieMekke/da8b7616.jpg en http://i1148.photobucket.com/albums/o561/StephanieMekke/e411e923.jpg Mutsjes en sjaaltjes van Z8 en SD le chic http://i1148.photobucket.com/albums/o561/StephanieMekke/7ef9b300.jpg
Die bruine wou ik ook bestellen vanmiddag! Maar ik twijfel ik kan er geen leuke sjaal en muts bij vinden! Zodra ik die heb gevonden wil ik bestellen.
Hihi moet een beetje glimlachen, mijn zoontje krijgt ook een 'dure' en goedkopere jas. De duurste hier is rond de 20 euro van C&A en de goedkope zal er eentje van de Zeeman worden en die kosten meestal iets minder dan 10 euro Vind ik een prima prijs voor een jas. Wij verdienen goed en hebben het zeker niet slecht, maar 100 euro geef ik voor mezelf ook niet uit aan een jas Uiteraard moet ieder dit voor zich weten hoor, maar ik zat dit te lezen en kon het niet laten er even op te reageren
Winterjas Beth Pink - marine - Aanbiedingen Ik zag hem al eerder voorbij komen, maar ook mijn meisje loopt deze winter in de z8 jas Heb ook echt heel erg leuke jassen hier gezien zeg!
Ben benieuwd of mijn plaatjes te zien zijn haha?! Mijn wensenlijst was leeg net Ik heb al een blauwe jas van de H&M kan geen plaatje vinden staat niet online. Ik twijfel of deze of verder zoeken, 2 jassen met een baby van nog geen 1 lijkt mij in iedere geval wel handig. Deze lijkt mij ook wel weer leuk maar dan voor erbij en meer als tussen jas want het is een vest volgens de site.