wat haal je dan want alleen voor vlees voor ons gezin ben ik al 15 euro kwijt en fruit en groene ook 15 euro of eten jullie dat niet? (of heel weinig)
2 volwassenen 1 dreumes 1 kat Gemiddeld rond de 100 euro per week. Hier zit alles bij in zoals Pampers, kattenvoer (35 euro per zak) en dingen als wasmiddel, shampoo en vaatwastabletten enzo.
Voor de weekboodschappen op een dag rond de 50 euro altijd en dan nog wat losse dingetjes op andere dagen in de buurtsuper, varierend van 10-20 euro los.
Tegenwoordig rond de 100 euro. Heeft te maken met andere manier van eten, we proberen tegenwoordig te eten volgens de caveman methode en dat is duurder. Denk aan producten zoals veel kipfilet en zalm, dat tikt ook aan, net als de superfoods zoals chiazaadjes en Gojibessen. Groet joyce
Rond de 120, incl. sigaretten. Soms wat meer omdat er een aanbieding wasverzachter is ofzo, en dan sla ik meteen een paar flessen in. Maar dat scheelt dan de volgende keer weer. 2 volwassenen en 1 (soms 2, ben stiefmama ) kids. Moet er wel bij zeggen dat schoonmoeder soms benzine voor ons betaalt omdat wij altijd boodschappen voor haar halen.
+/- 125 euro. 2 volwassenen en 2 kindjes. 1 nog vol in de luiers en babyvoeding. Hij is bijna 1 dus hij mag binnen kort over naar gewone melk. We drinken en roken niet. Gaat straks de btw nog eens omhoog
Gemiddeld 125 per week exclusief luiers, waspoeder,vaatwastabletten en drogisterijartikelen 125 puur aan eten en drinken voor ons 3tjes. Roken en drinken doen we niet Die extra dingen zoals luiers en wasmiddel enzo koop ik vaak 1x per 3 maanden in een grote voorraad ( ik ben een hamster ) Zo heb ik bijv altijd standaard 4 grote tonnen wasmiddel in huis, 6 jumbopakken luiers, 6 wasverzachters, 4 dozen vaatwastabletten, stuk of 10 shampoos/douchegels Als ik merk dat die in de aanbieding zijn bij bijv kruidvat dan hamster ik dat in en koop er dan meteen heel veel zodat ik dat niet wekelijks hoef bij de boodschappen
Zo'n 90 euro per week excl. Rookwaren, douche/bad spullen en pampers ed. Dit is voor 2 volwassenen en ons zoontje van 2.
We gaven altijd rond de 40 euro per week uit toen we het niet breed hadden, maar nu zitten we toch snel rond de 100+ euro
In Nederland was dat rond de EUR 250,- per week ongeveer. Twee volwassenen, twee kinderen. Exclusief luiers en drogisterijartikelen trouwens.
hier ook haha ik heb wel 15 ( uit mijn hoofd) flessen wasmiddel en veel wasverzachter en dikke voorraad pampers en voorraadje douchegel en schoonmaakspul en heel veel dreft afwastabletten
Heb net uit zitten rekenen wat we aan boodschappen hebben uitgegeven afgelopen maand en dat was 696 euro, echt veel teveel dus!! Daar gaat dus even iets aan veranderen!