Nou dames, er is vandaag een hoop gebeurt.... Vanmiddag om 13:00 uur naar het ziekenhuis gereden. Samen met mijn vader. Manlief zit in Bergen Duitsland (bij Hanover) voor werk. Zusje zit in Spanje en moeders had de babe ook al een keer gezien. Dus dit keer kon mijn vader zijn eerste klein kind zien. Om 14:00 uur lopen we samen het kantoor van de gyno binnen. Ik vertel dat ik last heb van vocht vasthouden en dat ik afgelopen zondag de slijmprop ben verloren en daarna last heb van lekkage. 'Tja, het zal wel urine zijn, want het is gelig en het ruikt niet zoet', zeg ik. Wij naar de babe gekeken. Ze lag met haar mondje te bewegen. Echt prachtig om haar weer te zien. Vruchtwater zat mooi om haar heen. So far so good. Aan het einde van het gesprek geeft de gyno aan toch een varentest te willen doen. Wist ik veel wat dat inhield. Ze wou zeker weten dat het geen vruchtwater is wat ik lek. Zelf vond ik het een beetje overdreven, het leek immers niet op vruchtwater (in hoeverre ik weet hoe het eruit ziet en ruikt) Ik samen met mijn vader naar de verloskamers gelopen. Daar willen ze mij aan de CTG leggen. Ik zeg dat dat volgens mij niet de bedoeling is en dat er alleen een varentest gedaan moet worden. Toch willen ze mij persé aan de CTG. Mijn vader gaat naar beneden en wacht in de hal tot ik klaar ben. De zuster komt en probeert wat vocht op te vangen tussen mijn benen. Het was niet veel maar volgens haar genoeg. Ze geeft aan dat ze dit aan de arts moet geven die het onder de microscoop bekijkt. Een 20 minuten later komt de arts met de zuster de kamer oplopen. Ik vond het vreemd dat ze met zijn 2en kwamen, maar goed. De arts zegt dat het duidelijk vruchtwater is!!!! Omdat ik hier waarschijnlijk vanaf afgelopen zondag (sinds het verliezen van de slijmprop) met kapotte vliezen loop, gaan ze met spoed een plan van aanpak maken. 30 minuten later komt ze weer terug met een boekje in de handen. Ik lees op de voorkant 'Inleiden in het ziekenhuis'. Tja, en dan krijg ik allemaal uitleg. Wat gaat er gebeuren, hoe gaan ze dat doen, wat kan ik verwachten e.d. Ik word ingeleid omdat er nu een grote kans is op infectiegevaar. Kortom; morgenvroeg om 7:15 uur moet ik in het ziekenhuis zijn en worden de weeën opgewekt. Meteen manlief gebeld, die is nu onderweg naar huis. Boodschappen gedaan, natuurlijk beschuit met muisjes gehaal en lekkere dingen voor morgen in het z'huis. Het is allemaal heel snel gegaan nu. Hopelijk gaat de bevalling morgen ook zo snel. Een heel verhaal maar nu zijn jullie op de hoogte Nu ga ik stoffen, zuigen, opruimen e.d. Heb in één keer nog zoveeeeeeel te doen!!
@isamama: ja dat is dus mn grootste angst. bevallen met aambeien!! wat betreft indalen, kan nog komen, zou me niet te druk maken! (wou dat die van mij nog ff gwacht had, ieder uur plassen pffff) 4 weken?! das wel heeel lang! @jeuk: hier af en toe mn buik, voor de rest geen last @Jonon: wauw meis heftig! wil je heeeel veel succes wensen! en hoop uiteraard op een verslagje inclusief foto
Zo jonon, spannend allemaal!!! Heel veel succes, en hopelijk verloopt het allemaal soepeltjes... Kan me voorstellen dat je nog veel wilt doen maar denk er ook aan om pauzes te nemen en even een momentje voor jezelf en je kindje in je buik te pakken... heeel snel zul je je buik weer voor jouw alleen hebben... Hopelijk is je mannetje snel thuis, kan me voorstellen dat dat wel een stuk prettiger voelt met hem aan je zijde... liefs!
Hai! Ben nieuw bij dit topic, 26sept uitgerekend. En weer es wakker vanaf een uur of 5. Pffff, herkent iemand dit? Heb dat echt vaak, ik ben dan echt klaarwakker en kom met geen mogelijkheid meer in slaap (heb natuurlijk al van alles geprobeerd, warme melk, tv kijken, lezen ). Nou ja, zal er allemaal wel bij horen.
Hoi Allemaal, (even een kort bericht vanuit het ziekenhuis) Bedankt voor jullie reacties. Onze zoon is afgelopen woensdag geboren!!! Via een keizersnede uiteindelijk. Hij heet Jurre, en is 47 cm en 5 pond. Ik ben al sinds maandag opgenomen in het ziekenhuis en lig er nu nog. Ons mannetje doet het goed, maar ligt nog wel apart onder strengere controle. We hopen dat hij vandaag bij ons op de kamer mag komen. Verdere details komen een andere x. Liefs een gelukkige mama en papa van Jurre!! @ jonon....heel veel sterkte en succes gewenst! @ alle andere dames..zet hem op..de laatste lootjes
Mirmin: welkom! En gefeliciteerd! Het slapen.. Jaa heel herkenbaar! Je doet er niks tegen. Washburn: wauw shewolf! Gefeliciteerd!!! Hopelijk is jullie ventje snel bij jullie op de kamer. Spannend! 1e is al bevallen, 2e komt eraan. Dit doet me beseffen dat het voor ons allemaal dichtbij is
Shewolf gefeliciteerd! Leuke naam ook! Jonon heel veel succes vandaag! Wat een verhaal! Welkom mirmin, op de valreep Ik ben ook vaak vroeg wakker hoor, nog even volhouden. Ik vind t zo spannend, en de papa to ben zo mogelijk nog spannender. Ik wil mn mannetje ook wel leren kennen nu haha.
Ooooh, wat wordt het hier allemaal spannend!!! Eerst en vooral, Shewolf, gefeliciteerd met jullie zoontje! Hopelijk mag hij vandaag inderdaad bij jou op de kamer! Hoe voel je je voor de rest? En dan...Jonon! Wat een verhaal, meid! Dan ga je voor een controle, dan ga je terug naar huis met plots nog een heeeeeeeeeeele hoop werk voor de boeg . Ik kan me voorstellen hoe je je moet gevoeld hebben . En nu lig je daar op dit moment...ik denk aan jou hoor! Hopelijk verloopt vandaag, 1 september, vlotjes en kan je snel iets laten horen! Trouwens, ik wilde jullie toch nog even jaloers maken. Dat slapen, dat gaat bij mij eigenlijk nog heel goed! Bij mijn dochter was dit echt een ramp op het einde, nu word ik alleen wakker als ik omdraai. Hopelijk blijft dit zo, maar ik zal er maar niet te veel op hopen . Groetjes en genieten hoor, van die buikjes, Isamama
Nog even een vraagje tussendoor... Hoe ver durven jullie nog weg te gaan? Morgen een uitje van het werk van mijn vriend dus dan naar t strand, uurtje rijden gok ik,mdat durf ik (nu) nog wel maar daarna... Wat doen jullie nog zoal de laatste weken?
shewolf: GEFELICITEERD!!! Kom lekker bij van alles en ik hoop dat je je ondanks keizersnede e.d. toch goed voelt. Ja, en natuurlijk hoop ik ook voor jullie dat Jurre snel bij je op de kamer mag... lijkt me niks anders.. @itsmemarrie: yep, herkenbaar.. bij mij is het 'kip op het nest' hormoon ook in werking gezet geworden... groetjes allemaal...
Ik ga waar ik wil hoor, zo snel gaat zo'n bevalling meestal toch niet . Een uurtje rijden lijkt me helemaal geen probleem, heb ik vandaag ook nog gedaan hoor (alleen dan nog). Maar echt op het laatst (ik vind niet dat ik daar al ben met m'n 36 weken en een half ) dan heb je daar ook allemaal geen zin meer in...
@Shewolf; van harte gefeliciteerd met je zoon! Geniet ervan! Inmiddels ben ook ik niet meer zwanger. Onze prachtige dochter is vandaag om 15:31 uur geboren! Ze weegt 2690 gram en is 48 cm lang. En wat is ze mooiiii Om 8:00 uur hebben ze mijn vliezen gebroken. Meteen had ik 3 cm ontsluiting. Aangesloten op het infuus en weeënopwekkers. Om 8:41 uur had ik de eerste voelbare wee. Om 12:00 uur zat ik nog op 3 cm ontsluiting :x. Om 12:30 uur gevraagd om een ruggenprik. De weeën volgden elkaar zo snel op dat ik tussendoor geen tijd had om op kracht te komen. Om 14:00 uur had ik 4 á 5 cm ontsluiting. Om 14:30 uur had ik 7 cm en daarna ging het rap. De eerste perswee diende zich om 15:00 aan en om 15:31 uur is onze dochter geboren. Al met al een rappe bevalling. Nu nog 2 dagen in het ziekenhuis blijven en dan lekker naar huis. Ik ga nu lekker rusten!
Jonon: Super! Gefeliciteerd en geniet lekker van jullie meisje!!! @afstand: ik ga eind van aankomende week nog 1.5 uur rijden alleen.. naar mn ouders dan wel. maar dit zal laatste keer zijn denk ik.
@Jonon: gefeliciteerd met jullie baby girl! Ik moest eerlijk gezegd even slikken toen ik las "ondertussen ben ook ik niet meer zwanger"... Ik ben een echte emo-kip aan het worden de laatste dagen (voor de laatste keer steek ik alles nog eens op de hormonen) en de gedachte aan het einde van de zwangerschap...snif! Hoewel ik ook echt wel naar ons kleintje begin te verlangen hoor. Vrouwen , wie begrijpt ze! Leuk trouwens dat je bevalling zo vlot verlopen is. Nu lekker genieten! Groetjes, Isamama
@jonon: GEFELICITEERD!!! super om te lezen dat alles go9ed is verlopen, geniet ze, maar dat komt denk ik wel goed...
Ff stressmomentje: Heb vandaag te horen gekregen dat mn mams 5 oktober geopereerd gaat worden. Haar baarmoeder moet worden verwijderd. Ik ben zelf 27 sept uitgerekend en wil mijn moeder zo vreselijk graag bij de bevalling hebben! Hoop zoo dat ons meisje er eerder is Pfff weet echt niet wat ik moet.. Kan vragen of ze t uit wil stellen, maar ze heeft er echt last van en ten tweede ligt ze anders op haar verjaardag in t ziekenhuis. (Stel tis een week later).