taboe doorbreken

Discussion in 'De lounge' started by lennylenn, Sep 1, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Hahaha wow ik las even: "die uk van mij zit elke dag 17 a18 uur voor de tv omdat wij nog lam zijn van de vorige dag. Gelukkig is dat niet het geval
     
  2. megamom

    megamom Actief lid

    May 26, 2010
    360
    0
    0
    onderwijs
    Zuid-Holland
    Ik werk in het onderwijs en als ik vakantie gaan m'n kinderen gewoon naar de opvang (2xper week). Zij vinden het daar super en ik kom toe aan klusjes die blijven liggen...foto's inplakken enzo...;)
     
  3. butterfly83

    butterfly83 Fanatiek lid

    Feb 14, 2008
    2,047
    46
    48
    friesland
    Oke, komt ie:


    *Op vrije dagen mogen de kindjes eerder naar benenden om tv te kijken, wij kruipen dan nog lekker even een uurtje tegen elkaar aan!
    * als onze jongste 's middags slaapt haal of breng ik mijn oudste zoon wel eens naar school (5 min)
    * Onze kinderen eten practisch geen groente, aangezien ik ze niet kan vast binden om het er in te proppen ben ik maar gestopt met proberen
    *Ze krijgen wel eens een snoepje/chips omdat ik er zelf zin in heb

    Voor nu was dat het wel zo ongeveer!
    Je kan het jezelf ontzettend moeilijk maken door het perfecte gezin te zijn maar het leeft een stuk makkelijker als je gewoon een beetje leeft...
     
  4. Lexxie

    Lexxie Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    1,666
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heb stiekem mijn dochter ook wel eens een zoethoudertje gegeven zodat ik lekker kon bellen met een vriendin... Hmm! Slechte mama die ik ben!
     
  5. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Oja, die van mij eet ook amper groente. Alleen boontjes, dus we eten 1x per week boontjes. En ik probeer het wel, maar ik ga niet forceren.
     
  6. mau

    mau Actief lid

    Nov 2, 2008
    397
    0
    0
    Hier ook een meest " foute" moeder!

    Pyjamadag, Heerlijk, dochter loves it!

    Tussen ons in slapen en dan niet alleen s' ochtends maar gewoon de hele nacht! Super gezellie, en als we wakker zijn spookje spelen met de dekens

    Ontbijt en lunch voor de tv..... So what!

    Ja mijn dochter krijgt wel eens een glas cola, borrelnootjes, koffieschuim:$:$:p. Moet je altijd nee zeggen dan.....

    Als ze der middagslaapje overslaat, maar het toch niet red en in slaap valt rond een uur of 5 dan gaat ze niet om 8 uur naar bed maar als wij naar bed gaan!:p. Gezellig samen keuvelen en op papa wachten, want die werkt in de horeca en is dan altijd blij verrast en vind het geweldig

    Mijn huis is een speelpaleis, speelgoed overal, heerlijk! Erg wordt in geleeft! Dus sla dus wel eens een dagje over met stofzuigen!! Nee ben geen viezerik, in tegendeel! Maar quality time met kids vind ik belangrijker dan die 10 kruimels op de grond

    En ja zo zal ik naar ieders mening nog wel veel meer fout doen, maar daar heb ik SCHIJT aan! It's our way, and works for us!

    Wat betreft je kids naar de opvang en wat voor jezelf gaan doen? Good for you! Je bent 24/7 papa en mama maar je bent ook nog man/vrouw/vriend/vriendin dus je relatie moet je af en toe ook even up spicen:p, en natuurlijk de ME-TIME, kind happy, partner happy, maar je moet ook ff wat voor jezelf hebben vind ik, hoeft niet elke week te zijn maar zeker 1x in de 2 maanden!!
     
  7. adi

    adi Niet meer actief

    Erg he? En helemaal omdat alle buitenlanders die luie donders zijn die niet willen werken en op onze zak teren.
    Zal ook een uitzondering zijn dat hun kinderen op een kdv mogen, die alleen bedoeld is voor kinderen van beide werkende ouders?

    *sarcasme uit*
     
  8. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    ik hoop dat je hele bericht sarcastisch is?:$
     
  9. Brett

    Brett Bekend lid

    Jul 2, 2009
    896
    1
    0
    NULL
    NULL
    Check!
     
  10. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    sorry ik lees het verkeerd. wat een absurde opmerking zeg! die mensen zijn gewoon nederlands hoor.. brengen hun kinderen echt niet naar een kdv zodat ze rustig hun uitkering kunnen tellen....
     
  11. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Oke ik zeker niet perfect als moeder zijnde, nee. Ik houd er een makkelijke opvoedmethode op na. Ik kijk naar mijn kind!

    Ik ben gestopt met bv geven, omdat ik het niet meer aankon en die plekken in mijn shirt vond ik ook irritant en stuwing was ronduit ook gewoon *KUT* en nog veel meer redenen hoor.

    Ik bel ook niet voor alles de ambulance :p. Dan kan ik nu wel dalijks 10x bellen, want hij begint net met lopen.

    Hij krijgt hier wel vaker een koekje, chipje, flesje siroop etc. Zijn meptaartje dalijk zit vol met suiker en vet en het boeit me helemaal niks.

    Ik zet hem wel eens voor de tv als ik wat dingen in huis moet doen of gewoon eventjes wil zitten. Met een koekje notabene!

    Hij zat hier idd meer in de maxicosi als in de reiswieg (heb ik al toegelicht in het andere topic).

    Oja ik ben tevens ook een moeder die rookt en van een biertje, wijntje houd als de kleine ligt te slapen.
     
  12. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Oja en ik hou wekelijks een pyamadag! Why not? Als we de deur niet uit hoeven, kleden we ons ook niet om.
     
  13. mroos

    mroos Niet meer actief

    Ik vind het wel grappig dat iedereen die reageert wel heel 'veilig' blijft, ik heb geen hele schokkende dingen gelezen in ieder geval. Alhoewel ik een aantal dingen wel anders aanpak.

    -Als ik mijn jongste in de auto zet, of boodschappen moet pakken terwijl mijn oudste(2,5 jr) er al uit is, dan laat ik hem de auto 'vasthouden', en ik vertrouw er blind op dat hij blijft staan.

    - Ik denk regelmatig over mijn oudste zoon 'doe eens normaal'. Bijvoorbeeld als hij tegen ieder willekeurig persoon begint over hoeveel voertuigen hij wel niet heeft ('ik heb een politie', 'ik heb een ambulance') zonder even hallo te zeggen. Of als hij een heel hoog stemmetje opzet tijdens de boodschappen om allemaal vragen te stellen, dan denk ik zelfs, 'doe niet zo gay'.

    - Ik zeg regelmatig 'nee is nee' en voel me helemáál niet verplicht om mijn zoon altijd uit te leggen waarom ik iets vind.

    En zo zijn er vast nog een heleboel dingen die een andere ouder schokkend zal vinden of heel anders aan zou pakken.
     
  14. adi

    adi Niet meer actief

    Als ik op het eind zeg dat sarcasme uit gaat, betekent het meestal dat die daarvoor 'aan' is gezet ;).
     
  15. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Ff denken of ik nog shocking things heb....

    Als ze voor de zoveelste keer ruzieen om
    Speelgoed en mn zoon komt klagen zeg ik wel eens "ach los het zelf maar op"

    Speelgoed verstopt waar er gevochten om werd. Dag in dag uit

    Eerder naar bed gebracht omdat ik t voor die dag gehad had.
     
  16. Umm85

    Umm85 VIP lid

    Jun 17, 2007
    26,310
    248
    63
    Female
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Oh ja, de ontzettend leuke dansende pop die man heeft meegebracht vanuit Turkije heb ik ook al na 3 dagen ergens bovenop een kast gezet. Kinderen vonden hem superleuk alleen dat ding maakt echt een klereherrie.
     
  17. Es09

    Es09 VIP lid

    Aug 10, 2009
    5,336
    0
    0
    Honselersdijk
    Wat een enorme shock zeg! :$ haha

    Hier ook een mama die soms ook wel eens een oogje dicht doe op de bank terwijl mijn dochter heerlijk sleept in de woonkamer, en soms doe ik mijn ogen open en denk ik; Wat een pest zooi! Maar ik ben wel even heerlijk bijgekomen!

    Pyjama dag!! Heeeeeeeeeerlijk!!! en dan met dekens een tent maken op de bank!! Geweldig toch!

    Weet je, hoe perfect je alles ook wel zou willen doen, dat lukt toch nooit en niemand!
     
  18. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    jaaa tentje maken hahaha had ik laatst gedaan! alles van de eettafel afgehaald, alle dekbedden van de bedden gehaald en een tentje gebouwd, in het tentje lagen er kussentjes en dekentjes, bakje popcorn en lagen we lekker naar een luisterboekje te luisteren. heeeeeerlijk
     
  19. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    3,086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Ik vind het echt niet normaal wat je doet hoor dat kan toch gewoon niet haha ik doe hetzelfde alleen ik breng mijn kinderen naar mijn moeder om wat leuks te doen. (ik heb alleen bijna 3 jaar bv gegeven dus dat verhaal gaat bij mij niet op)
     
  20. Onje

    Onje Niet meer actief


    ???
     

Share This Page