Doe precies hetzelfde ! Als ik boterhammen doormidden snij, snijd ik in het midden en dan de onderste korst door. En dan pas het bovenste korst zodat j brood niet zo verkreukeld!
Ja de randen van de kaas eet ik ook niet. Blugh Eet naturel chips met mosterd. Yummie En komijnenkaas met ketchup.
jasses die mocht echt niet met ons mee eten, jemig stel dat je kinderen dat leren.. Gaan jullie nooit uit eten ofzo? Doet ie dat dan daar ook? (ik zou me doodschamen haha)
Ik doe hier wel eens met M&M's ofzo kleuren scheiden al doe ik dat de laatste tijd niet meer (geen idee waarom, was vroeger meer een tic) Van die tosti's ken ik niet, ik snijd ze pas als ik ze werkelijk op eet zeg maar dan blijven ze goed warm binnen.
Nu niet meer...maar vroeger at ik altijd eerst de korsten van mijn brood. Dan bleef het lekkere zachte over. Ik drink mijn thee nog steeds met melk en suiker ( suiker = nu stevia)
Dat vind ik nou het lekkerst die harde kaaskorsten van je tosti!!! Ik strooi suiker op mn cappuchino en snoep die erna eraf (niet in net gezelschap haha). Ik snoep van de hagelslag, helaas ziet mn zoontje deze slechte gewoonte ook. De boter van mn boterham moet exact overal, ook op de korst. Suiker op de pindakaas (vind ik zelf niet zo gek). Suiker op mn tomaat. Of een boterham met boter, pindakaas, en honing en suiker ) De chocoladeranden van mn lu koekje eerst op eten. Leuk onderwerp eigenlijk!
Ik eet mijn frites bijna altijd met maggi, eet pindakaas met suiker en dan het liefste op zo vers mogelijk witbrood, en ik heb een ontzettende hekel aan houten ijsstokjes... Die ijsjes eet ik gewoon niet, want van het vasthouden alleen al krijg ik de bibbers haha.
o ieuwww!, krijg al kippenvel als ik er aan denk! Ik kan dus ook niet tegen nat hout, dus ijsstokjes worden hier ook niet afgelikt. Brrr, de rillingen lopen me gewoon over me rug nu. Van dat natte, stroeve ruwe hout in je mond...ioeuwwww.
Een dikke plak kaas uit het vuistje met daarop een paar blokjes chocolade. Mmmmmmm, héérlijk - vooral in combinatie met een groot glas koude cola O ja en nog één, van die zoete snoeprepen (snickers, mars, etc) in combinatie eten met die kleine zoute krakelingen (lees: tegelijk in je mond proppen). Mmmjammie
Dit klinkt als zwangerschapscravings. Ontbijtkoek met smeerworst, kaas met chocola, brrr! En jullie zijn niet eens (allemaal) zwanger ha ha!
Je weet toch als je popcorn maakt er onder in altijd van die ongepofte pitjes zitten. Er zitten ook een paar tussen die een klein beetje open is. Nou die eet ik dus op haha lekker knapperig. Ik heb nog veel meer rare gewoontes maar ik kom er niet op.
Als ik bij de mac ben dan dip ik mijn patat in mijn milkshake, zooooo lekker. Mayo moet ik altijd eerst mengen met appelmoes anders vind ik het niet te eten. Boterham met hagelslag en kaas ( vind ik niet vreemd eigenlijk ) Croisantjes met smeerworst Als ik naar bed gaat moet ik altijd de knoppen van het gasfornuis voelen, ik moet zeker weten dat ze echt uit staan. Dit doe ik ook als ik een dag geen fornuis gebruikt hebt hahahah als ik het niet doe dan lig ik in mijn bed me al helemaal voor te bereiden voor het geval het huis afbrand Ik kan nog wel verder gaan maar kom er ff zo snel niet op hahah
Ik doe altijd twee scheppen Nesquik in een kop en dan melk erbovenop. Eerst eet ik het Nesquik 'drapje' van de bodem met een lepel en daarna drink ik de slappe chocomelk op die over blijft. Mijn vent werd er in het begin een beetje naar van.