We're (gonna) Bake a Baby- klets topic

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Charise, Aug 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    Sep 19, 2009
    4,832
    1,234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Hi Vivian,

    Ik breek hier even in. Ik had niks meer van je gehoord, geheel logisch in jullie situatie! Maar ik lees hier het onfortuinlijke nieuws. Wat een verschrikkelijke uitkomst! Ik had zo voor jullie gehoopt, dat jullie in categorie 1 of 2 zouden komen. Beiden zijn nog geen ticket naar geluk, maar het had wel meer hoop geboden. Ik hoop dat je met de specialisten goed kan overleggen en alle vragen kunt stellen.

    Goed dat je nog optimistisch kan blijven om toch nog iets te ondernemen. Erg krachtig van je! Wij leven intens met jullie mee! Veel sterkte met alle moeilijke keuzes!

    Veel liefs van een mede CHD mama! Dikke knuffel!
     
  2. Charise

    Charise VIP lid

    Nov 9, 2011
    5,664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Wat lief van je Ladylola, dat je hier komt kijken naar Vivian.:D
    Wil jou ook heel veel sterkte wensen!!
     
  3. Vivian

    Vivian Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Secretaresse
    Den Haag
    @ Mariahh: Dankjewel meis..... Jouw vakantie is ook omgevlogen zeg!!

    @ charise: Sexy lingerie werkt altijd bij mannen, haha!! Van tempkaartjes heb ik helaas geen verstand..... Joy volgens mij wel!

    @ Sher: Jeetje, meissie toch!! Misschien toch door de warmte ofzo. Had je wel genoeg gegeten? Erg vervelend zeg...... ben je niet hard gevallen? Of kon je op tijd even gaan zitten?

    @ ladylola: Bedankt voor je dikke knuffel :) Maar had inderdaad op wat positiever bericht gehoopt.

    @ hier: net terug uit Valkenburg, we zijn toch ook maar blijven slapen. Het is namelijk 2,5 uur rijden van huis. En het was erg gezellig. Gisteren geshopt in Maastricht en 's avonds zijn we gezellig naar het casino gegaan. Nu languit op de bank, zo even lekker een tukkie doen. Het was dus gezellig, maar met alles wat er van de week is gebeurd zijn we ook nog wel erg moe.
     
  4. me87

    me87 Fanatiek lid

    Apr 12, 2012
    1,361
    1
    38
    Hee van mijn kant even wat stiller. Sorry.
    Gisteravond gewerkt, paar uur geslapen en vandaag vroege dienst gewerkt. Was druk en heb nu even zo'n dag dat ik geen zin heb om te praten of iets gezelligs te doen :p Heb ik wel vaker, gewoon even balen over vanalles en dan is dat morgen weer goed.
    Mijn menstruatie is ook raar, 1,5 dag gewoon zoals ik gewend ben, daarna maar heel weinig. Normaal zoiezo 4 dagen goed ongesteld, 5e dag nog heeeel minimaal. En dan daarbij zo vroeg weet ik niet meer wat er met me lichaam is.

    Dames jullie nog fijne avond in ieder geval. Ik ga het liefst onder de dekens liggen en slapen.
     
  5. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    Mar 12, 2012
    2,050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    Hee Meiden,

    ik was ook erg druk vandaag (SORRY)..
    Huisje gepoetst, spulletjes uitgezocht, geschilderd en mezelf verwend met een lekkere set van Douglas hihi.
    Manlief is nu de achterdeur aan het schuren, zodat ik morgen lekker de deuren kan schilderen.

    Viv: Gelukkig was ik niet gevallen, ik kon nog net op een soort bankje gaan zitten, maar alles tolde om me heen. Vandaag met spullen uitzoeken vanaf ons zelfgemaakte soort zoldertje boven het trappengat, werd ik ook even dizzy door het continue omhoog kijken. Daarna ging ik ff rustig zitten en toen ging het wel weer. Ben er nu wel aan gewend. Jij ook lekker even genoten he in Valkenburg! Dat verdienen jullie ook zeker.

    Me87: Geeft toch niet meid, dat je af en toe geen zin hebt om te kwebbelen. Denk dat we daar allemaal wel is last van hebben. Appart ook van je ongi.. Hopen dat het aankomende maand raak is en je een knaltest in handen hebt! Men zegt tussen cyclus dag 10-20 om de dag klussen, dat helpt. Dus miss heb je er wat aan naast de ovu testen.

    Char: Ben benieuwd hoe het bij jou gaat meis, ik heb helaas geen verstand van tempen, maar het lijkt de goede kant op te gaan toch?? Ben ook heel benieuwd hoe het bij jou verloopt deze maand :)!

    De andere meiden: Hoe is het met jullie?? En mariahh heb je een fijne vakantie gehad meis???
     
  6. Joy2

    Joy2 Niet meer actief

    schatjes! :D
     
  7. Joy2

    Joy2 Niet meer actief

    ik was er weer!

    @sher, meis je laat me schrikken elke keer, dalijk ga je een keer echt tegen de vlakte joh! jij ook schilderen dus!

    @char, je posi ovu test was gelijk met je dip dat hij 2 dagen later springt kan altijd natuurlijk, maar ziet er wel naar uit dat hij inmiddels gesprongen is

    @viv, wat heb je allemaal gekocht meis? was het leuk? verder nog dingen gedaan?

    @me, iedereen heeft van die dagen, nietw van aan trekken en zo snel mogelijk weer gezellig meekletsen hihi

    @hier, drukke zaterdag en drukke zondag, zit nu pas op me kont eigenlijk :) , morgen slaapkamer muur tekst schilderen (sorry charise neem jouw tekst :) ) en even beneden in de keuken eea schilderen :)
     
  8. Vivian

    Vivian Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Secretaresse
    Den Haag
    @ me: inderdaad wat Sher en Joy zeggen..... iedereen heeft weleens zo'n dag! En zo'n rare menstruatie helpt ook niet mee......

    @ sher: Gelukkig kon je op tijd gaan zitten! Wat zou er nou met je aan de hand kunnen zijn?? Ja, Valkenburg en Maastricht was echt even gezellig..... lekker om na een week aan wat anders te denken!

    @ Joy: Hey!!! Lekker zo'n weekend toch?!!
    Ik heb vooral wat sieraadjes gekocht..... kleding kopen vind ik de laatste tijd niet meer zo heel leuk, haha!! ;)

    @ hier: net dus een een tukkie gedaan en even met mijn vriend gepraat en nog meer vragen voor de specialist opgesteld. Morgen wil ik de goede man een e-mail sturen met de vragen die we nog hebben. Zo So You Think You Can Dance kijken.

    @ eten: Ohhh.... en lekker pannenkoeken gegeten! :D
     
  9. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    Mar 12, 2012
    2,050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    Joy: Lekker aan de schilder meis, ik ga ook flink aan de slag hihi. Heb morgen nog even een dagje vrij. Niet schrikken, ben er nu wel aan gewend dat ik af en toe ff 'weg' of half 'weg' ben.

    Viv: Ik heb geen idee wat er is, zal wel gewoon iets door zwangerschap zijn ofzo. gebeurt gelukkig niet dagelijks, mjaa wel vaker als in mijn eerste zwangerschap. Daar is het 1x gebeurt door het hete douchen. En nu heb ik geen idee.

    Eten: Lekker die pannekoeken:)!. Hier hebben we gekookte aardappeltjes, verse sperziboontjes met een groentesausje en een rundervinkje met jus gegeten. Manlief heeft heerlijk gekookt en de vitamientjes zijn weer binnen haha.

    Mijn kleine jongen gaat morgen weer voor het eerst naar school, spannend want hij gaat naar groep 3:D! Om 9 uur heb ik gesprek bij KDV, voor onze meid. Benieuwd wat eruit gaat komen en wat de kosten zullen zijn die we moeten bij betalen. Om 10.30 weer even naar de VK in ziekenhuis en weer even bloed prikken voor mijn vitamine waardes etc.
     
  10. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    Mar 12, 2012
    2,050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    BTW Viv: ik ga ook STYCD kijken, ik ben echt van de programma's zoals TVOH en STYCD hihihi :D
     
  11. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    Mar 12, 2012
    2,050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    Foutje... +Y
     
  12. Vivian

    Vivian Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Secretaresse
    Den Haag
    Hihi!! Ik ook..... jammer dat ikzelf niet kan zingen en/ of dansen!! :(;):D
     
  13. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    Mar 12, 2012
    2,050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    Nou Viv we kunnen samen als duo een gokje wagen hahaha, wie weten maken we ons tv debut hahahaha :D
     
  14. Nonaches

    Nonaches Fanatiek lid

    Dec 6, 2011
    2,524
    1,025
    113
    Amsterdam
    Hoi Meiden,

    Sorry dat ik zo weinig online ben geweest...

    @ vivian, ik zie dat je erg goed nieuws hebt gehad!! Ik ben erg blij voor je!

    @ Joy, meid heel veel sterkte..!!

    @ me87, jammer...maar vrees niet op naar volgende ronde!! Hoop dat snel raak is..

    @ seks, wij hebben minstens 1 x in de week..dus dat is niet raar ofzo

    @ minii, heerlijk hoor kamertje bijna klaar! Wel foto's sturen he :D

    @ MvM, hebben jullie al cadeautje gehad van hun? Ik had een mooie deken van hun gehad en vorige week kreeg ik er nog 1...Dus heb er nu twee haha!! Wat een geluk!

    @ buik, jeetje mijn buik groeit als kool..Ik meet elke week mijn buikomvang en gewicht op. En dit schrijf ik op. Ik groei ongeveer 1CM omtrek per week! Echt niet gezond. Ik heb mega last van bandenpijn niet gezond meer!

    @ bewegen, kindje beweegt nu zo erg, dat mijn buik afentoe helemaal naar bovenkomt..Ik had vandaag voor eerst echt super eng!!!!! :O

    @ uitzetlijst, jeetje...begint steeds dichterbij te komen dames...ik heb nog lang niet alles! hoe zit het bij jullie?

    @slapen, slapen jullie ook zo slecht. Ik word minstens 4 keer per nacht wakkr! :(

    @ ZZP, ik hoop dat ik het een beetje kan bijhouden meiden!! Het spijt me echt!

    @ Mariah, geniet van je vakantie!!!!
     
  15. Joy2

    Joy2 Niet meer actief

    hier meer van de dansprogramma´s aangezien ik zelf ook gedanst heb op hoog niveau ;)

    @viv, zijn er veel vragen die jullie nog willen stellen? en wanneer 'moeten' jullie een beslissing maken? klinkt misschien hard maar zo bedoel ik het niet maar was meer in de zin als komen er binnenkort nog gesprekken of onderzoeken etc?

    @sher, schrik niet zomaar maar ben bang dat je dalijk een keer helemaal alleen bent en dan weg valt ofzo :)
     
  16. Joy2

    Joy2 Niet meer actief

    nona, geeft niet hoor meis, en geloof me als ik zeg dat het straks alleen maar erger word, uit ervaring weet ik dat er een hoop meiden straks helemaal niet meer aan zp toe komen na de bevalling ;)
     
  17. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    Mar 12, 2012
    2,050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    MVM: ik heb nog niks gekregen :O.. Jullie wel al meiden, op Nona na dan??
     
  18. Vivian

    Vivian Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Secretaresse
    Den Haag
    @ nona: Ik heb juist geen goed nieuws gehad...... maar geeft niks, je had veel terug te lezen! ;)

    @ sher en MVM: Ik heb 2 weken geleden zo'n deken gekregen.

    @ joy: ik weet het niet precies. Ik ben aankomende dinsdag precies 22 weken. Ik wil toch wel deze week een besluit maken met mijn vriend. Want stel dat we kiezen voor afbreken, moet dit wel voor 24 weken gebeuren. Aankomende week krijgen we ook nog de laatste uitslagen van de vruchtwaterpunctie (als het goed is rond woensdag) en die willen we ook mee laten wegen. Alhoewel we er nu met het erover hebben ervan uitgaan dat daar niks negatiefs uitkomt.
    Maandag wordt ik door arts van het ziekenhuis in Voorburg gebeld, woensdag door arts van het Sophia. Morgen stuur ik de specialist een e-mail en als ik niet genoeg aan zijn antwoorden heb, ga ik met hem nog een afspraak maken voor in deze week.
     
  19. Nonaches

    Nonaches Fanatiek lid

    Dec 6, 2011
    2,524
    1,025
    113
    Amsterdam
    @ vivian, niet?? Ik zag de meeste sturen wat super nieuws over geen afwijking..Ik heb niet alle berichten terug gelezen...ik ben er doorheen gescrolld. Het waren ook 15 pagina's!

    Sorry, het spijt me!!
     
  20. Vivian

    Vivian Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Secretaresse
    Den Haag
    Geeft niks wijffie! En ik weet al wat je bedoelde!! Heb eerst ook goed nieuws gehad..... dat het geen trisomie 13, 18 of 21 is..... alleen daarna vrijdag gesprek gehad met specialist van het Sophia over de afwijking.... en ons kindje zit helaas in de ernstigste categorie.....
     

Share This Page