Shop-a-holic-topic deel 12

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Lynn77, 12 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    Ja, werd ik ook niet blij van... :cool::D
     
  2. Bibiche79

    Bibiche79 Fanatiek lid

    10 jun 2009
    1.364
    0
    0
    ja ieuw
     
  3. Jasminum

    Jasminum Fanatiek lid

    16 feb 2011
    1.088
    0
    0
    :$ BWEHHHH!!! In de lounge ook flink geschrokken!
     
  4. tulip

    tulip Niet meer actief

    hahaha
     
  5. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.085
    3.868
    113
    Oh, brrrr!
    Gisterenochtend dacht ik bij het opstaan, laat ik gelijk de was in de wasmachine doen, dan kan het buiten mooi drogen. Zit er zo'n enorme rioolspin op een laken ofzo, ik gillen, gelukkig was mijn man thuis, kon die hem gelijk door de w.c. spoelen.
     
  6. Bibiche79

    Bibiche79 Fanatiek lid

    10 jun 2009
    1.364
    0
    0
    Ben niet bang voor spinnen hoor maar het voelde wel heel raar. Ik dacht dat het nog mijn man was :p maar het ging ineens heel snel kriebelen haha. Maar heb beestje gewoon naar buiten gedaan.
     
  7. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    27 okt 2010
    2.803
    3
    38
    Vinden jullie de jassen en schoenen ook zo tegenvallen?? Vind t echt weinig aan dit jaar. Had nu een leuk paar gezien van clic maar die vallen nogal smal begreep ik dus die gaat m'n dochter ook niet passen ben ik bang. Heb nu een winterjas via MP gekocht omdat ik in de winkels echt niet kan slagen. Maar ja schoenen koop ik natuurlijk wel nieuw. Moet nog maar s hard op zoek....
     
  8. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    @bibiche: he jakkes *haaltneusop*
    @madeliefke: oh heerlijk verwend op d´r verjaardag, vind ik altijd zo leuk.
    @mariomama: mijn zoon heeft het altijd gehad, op de psz al, en nu dus ook. Ik denk dat hij het ook een combi vindt van spannend en slecht van huis kunnen. Maar met zwemles had hij het ook. Mede daarom een paar maanden gestopt.
    Na 4 maanden weer begonnen, en het ging meteen al een stuk beter, nu als een vis in ´t water.
    Karaktertrek van hem...hij kan ergens als een berg tegenop zien, het lijkt bijna faalangst... Maar zet hem in een achtbaan...en hij komt er niet meer uit... Schiet mij maar lek.:D
    Bso, weet het niet, overblijven hier sporadisch, is altijd op school en goed geregeld met goed toezicht.
     
  9. Bibiche79

    Bibiche79 Fanatiek lid

    10 jun 2009
    1.364
    0
    0
    @luvv: ik heb het ook vooral met jassen. Ik zie ook niks leuks.
    Je kan op MP ook nieuwe schoenen kopen.
    Ik vond eerst die sterrenjas van Mimpi niet zo leuk maar zag hem laatst irl en hij is zo mooi. Maar op MP vragen ze nog gerust 45 euro of meer voor tweedehands. Doe ik echt niet.
     
  10. xmelisx

    xmelisx Bekend lid

    28 jul 2011
    584
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ooow balen is dat dan hé!! Wat vind je van een egel met allemaal fruit zoals dit:

    Eten / Rainbow fruit kabobs
     
  11. geke

    geke Fanatiek lid

    10 mei 2006
    3.155
    0
    0
    hihi... spinnen... ging net in lunchpauze nog ff Kiezeltje kijken in de winkel. Pak ik een jurkje, zit er ook zo'n enorme spin op! Gauw buiten gehangen en de verkoopster deed hem eraf met een papiertje! Ze trapte hem vervolgens dood, vond ik dan weer niet nodig eigenlijk.

    @BSO: ik vind het ook niet zo super. jo vindt het ook niet zo leuk en het is idd veel. Hij gaat twee dagen in de week en eet bij de BSO, dat is wel prettig want dan hoeft ie thuis ook niks meer. BSO is erg kort he, (tenminste 3.30-5.30 hier..) ze kunnen niet zoveel met die paar uurtjes.. soms doen ze hier wel leuke dingen.

    @schoenen: die groene zijn leuk! ik zag net ook hele lieve roze met bloemetjes van brakkies... maar die ik eerder liet zien vind ik toch ook erg mooi (net irl gezien) en zijn echt niet grof.
    @jassen: heb gelukkig een mooie Cakewalk van vorige winter gekocht, vind hem nog steeds super. en heb op MP een Benetton beetje glim donkerblauw. Vind het wel prima zo. Zie verder deze winter ook niet zoveel leuks. Vond het Lief! jasje wel leuk en van Beebielove ook.

    O! en mijn grote jongen ook vanmorgen begonnen in groep @ :)
    niks aan handje maar hij blijft in dezelfde klas, zelfde juf :) "mama, in groep 2 ga je vlechten!) :D
     
  12. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    8 sep 2011
    4.281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oef dat lijkt me voor jou wel pittig, als je zoon er altijd al moeite mee heeft gehad! Je laat ze tenslotte niet graag huilend achter.
    Ik was ook bang voor dat soort scenario's maar het valt gelukkig erg mee.

    Ik heb juist voor deze bso gekozen omdat het in school is, alleen dus met andere leiding. Maar denk dat het al met al gewoon een beetje teveel is, school, overblijven, school en dan nog bso.
    Overblijven vindt hij zelf heel leuk gelukkig.....kijken of ik het met mijn werk kan regelen dat ik op dinsdag om 3 uur bij school sta.
     
  13. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    8 sep 2011
    4.281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dat ziet er lekker uit!

    Deze mama had er ook niet echt een egel van gemaakt (met oogjes ofzo) dus dat kan ook nog :)
     
  14. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    Ik heb dan een Benetton jas, nieuwe collectie voor mijn dochter, die is ook iets glimmend. Ben ook niet zo´n fan,maar er is voor de rest niet zoveel inderdaad. En het lijkt ook allemaal op elkaar.
    Ik heb nog een rode herfstjas van Kenzo,maar dat is geen dikke winterjas.
    Ik wilde eigenlijk een Catimini,maar die hebben dit jaar ook niet de kleuren die ik zoek.
    Zoonlief heeft nog een groene Dobber winterjas, in de sale ga ik voor hem wel eens kijken. HIj heeft nog 2 borgvesten van NZA, dus hij kan wel even vooruit.
     
  15. geke

    geke Fanatiek lid

    10 mei 2006
    3.155
    0
    0
  16. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    @mariomama: ja, dat waren hele drama´s, ik vond het ook altijd zo erg voor hem. Maar de juffen hebben mij altijd verzekerd,als ik de school uit was, was het huilen afgelopen.
    Ik zal vanavond weer eens even goed met hem praten, vaak helpt hem dat heel goed.
    Ik bekijk het gewoon per dag,en doe er niet te moeilijk over, want dan blijft hij er misschien in hangen.En dat is ook niet goed.
     
  17. geke

    geke Fanatiek lid

    10 mei 2006
    3.155
    0
    0
  18. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    @geke: erg leuk, mooie kleur!
     
  19. MMv2M

    MMv2M Bekend lid

    26 jul 2011
    944
    0
    0
    NULL
    Bij grote rivieren
    @Mariomama: 3 setjes :$ Dat zal een hoop geld schelen ;)

    @DJMomo: Wauw, die schoenen voor Sjaak zijn stoer!

    @Tulip: Leuke jas!

    @Liftrasa: Lekker voordelig geshopt!

    @Jingels: Schoenen nms

    @OTM: Wat fijn dat je je vriendinnetje weer terug hebt!

    @Shannen: Nog gefeliciteerd!

    @Sweetbel: Nooit leuk een prikje! Maar nu weet ze er nog niet zoveel van, met J. moet ik over een paar weken voor de 3 jaar en 9 maanden prik, hou nu m'n hart al vast, want ze heeft een trauma overgehouden aan de prikjes die mama kreeg (chemo).

    @Sandraske: Skinny lijkt me idd leuke combi met een grijs shirtje eronder.

    @Lynn: Fijn dat je weer opknapt!

    @Madeliefke: Zo te horen (en te zien) is Puck goed verwend!

    @Debby: Mooi jurkje!

    @Bibiche: Een spin :$ Ik zou geen oog meer dichtdoen daarna...

    @Slecht geklede kinderen: Op de peuterspeelzaal bij de meiden ook veel kinderen die verwassen, vale, te kleine of te grote kleding dragen. Ben benieuwd hoe het straks op de basisschool zal zijn. Van mijn vriendinnen kopen de meeste bij goedkopere ketens. Ze zeggen wel vaak dat mijn meiden er zo leuk uit zien, maar geven eerlijk aan dat ze het geld niet aan merkkleding uit willen geven. Van 1 vriendin krijg ik vaak te horen dat ik er de tijd voor heb om er op uit te gaan en te zoeken op internet, maar dat zij moet werken, dus daar nooit tijd voor heeft. Meestal is dan voor mij de discussie al gesloten ;)

    @Hier: Lekker veel verkocht op MP afgelopen weekend, dus net allemaal pakketjes klaargemaakt. Om het te compenseren heb ik nog twee jurkjes en een shirt gepre-orderd van Br@nd :)
     
  20. Diddlmouses

    Diddlmouses Fanatiek lid

    Hier ook maar 1 schoenzaak "in de buurt" die het zo doet.


    @ Lynn, en heb je al een jas op het oog dan?

    @ Debby, leuk jurkje.

    @ Sandraske, doerak valt groot. Lisa draagt daar nog 98 van. En dat rokje is zelfs nog een beetje wijd.

    @ Mariomama, lastig precies dezelfde traktatie uitgekozen, balen is dat.

    @ Luvv, ik zie nu je onderschrift pas, wat verschrikkelijk zeg. Heel veel sterkte.
     

Deel Deze Pagina