Whahahah wij hebben het volgens mij 3x in de heel zwangerschap gedaan En lieve schat als je relatie dit niet aan kan kan het helemaal geen kind aan hoe luffyduffy denk je dat je bent als je elke nacht op moet hahah
Heel normaal hoor dus je bent niet gek Misschien vanavond eens wat plannen: Geef je man na het eten een kauwgumpje en sleur m mee onder de douche met een flinke berg doucheschuim Ruikt lekker, intiem en gezellig en wie weet wat er uit voort komt hihi!
Ohhh...inderdaad heeeeeel herkenbaar...hier zijn er echt al heel veel confrontaties geweest..probeer er echt op te letten dat ik niet meer alles zeg..en alsik het wel zeg, hoe ik dat dan doe..hormonen.. En sex? Wat is dat? Neh..ben zo moe, pijn in mijn lijf, werkdruk, peuter van 2...lekker tegen hem aan kruipen vind ik veel fijner..en als hij het echt hoog heeft zitten, help ik hem wel eennhandje..