Hoezo hokjes? Ik heb dan rood haar en een gevoelige huis klopt maar heb nou niet bepaald een lage pijngrens hoor...
Mijn vriend word echt nog bruiner als mij. En wat mijn zoontje betreft. Een baby smeer je zoiezo altijd goed in.
Dat van die pijngrens schijnt helemaal niet waar te zijn. Andere onderzoeken ontkennen dat weer. Ik ben er ook geweest roodharigendag vorig jaar. Wou dit jaar ook gaan, maar moet helaas werken. Dus wel jammer. Maar volgend jaar weer. Ik ben overigens niet echt rood/rood meer, als kind wel, nu is het meer kastanje achtig en blond er door heen. Hoop wel dat ik een mooi roodharig kindje mag krijgen. Bij mijn man in de familie komt veel rood haar voor, zijn zusje is ook rood. En ik dus geweest. Dus wie weet.
Ja precies, rood haar is prachtig! Ik ben er trots op... Enne het sterft uit he?! Dus wij zijn bijzonder. En dat mag gewoon gevierd worden op zo'n dag.
Joh, als je het zo'n heisa vindt, waarom dan de moeite om deze reactie te plaatsen? Je gaat weer eens ontzettend kort door de bocht. Word je daar nooit moe van?
Wat leuk! Ik ben er 4 of 3 jaar geleden geweest. Toen stond mijn beste vriendinnetje er ook model. Er was een schilderij van haar gemaakt en ze stond op allerlei foto's. Het was best gezellig Veel plezier!
Dat het uitsterft schijnt gelukkig niet waar te zijn! Schijnt ook weer bewezen te zijn. En ik geloof het als ik kijk naar de kinderen van Boris Becker. Hij heeft kinderen van 2 verschillende vrouwen (negerinnen) en ik geloof dat er ook 2 kinderen dus knalrood zijn!
Ik heb zelf ook helemaal niet de indruk dat het uitsterft, want als ik om me heen kijk, heb ik juist het idee dat ik het steeds vaker zie: rode koppies. Maar da's dan misschien ook omdat m'n dochter rood is en ik er daardoor onbewust misschien toch meer op let In ieder geval is wat ik ervan weet, dat je als ouders beide het gen voor rood haar bij je moet dragen om een kind met rood haar te kunnen krijgen. Aangezien roodharigheid onder alle rassen voorkomt, (het schijnt simpelweg een of ander defect te zijn in DNA ofzo), kun je dus ook met mensen van alle rassen roodharige kids krijgen Alleen komt het binnen bepaalde rassen/volken meer voor dan op andere plaatsen. Ierland is zo'n beroemde Maar op basis daarvan zou je statistisch gezien wel verwachten dat het steeds minder voorkomt, omdat je maar net weer 2 van die genen moet hebben om zelf weer een kind met rood haar te krijgen en als je dat statistisch benadert, is het logischer dat het om die reden steeds minder voor gaat komen, dan dat het meer wordt.
Nou meiden het was superleuk! Emma heeft 3x gelopen, ze is zo lief geweest en ze vond het leuk (anders waren we gestopt). Ze mocht meelopen met een ander model. Wat een mooi setje samen. Ben echt supertrots op mijn meisje En hierbij wat foto's