klopt maar toch doe je het en vandaar dat ik weet dat het bij die andere niet zo was Hoop gewoon snel duidelijkheid te hebben
Weet ik niet. Ik was gestopt met de pil en daar toen nog m'n ongesteldheid van gehad en daarna niet meer ongesteld geweest. Had niet eens een cyclus
Hier ook twee keer zo gehad...ook laat posi getest en dan weet ie eigenlijk niet goed wanneer je nod was he
@nog een wonder, ik heb die test gisteren ook gedaan,maar twijfelde enorm vooral nadat ik een foto onlinehad vergeleken. Ik heb vandaag nog een test gedaan maar dan ander merk. Reusltaten.
@Titi Gefeliciteerd!! Even een vraagje, zijn die 1e twee testen dipsticks van zwanger en kids de uiterst gevoelige?? Deze heb ik namelijk ook gekocht en ben benieuwd. Was je overtijd of voor je nod getest???
Ik had ze ook en teste 4dg voor nod nog negatief:x terwijl kruidvat al licht positief aangaf Dus ze werken bij mij niet zoals ik had gehoopt.
@ titi dat ziet er dus veel belovend uit voor ons ik zal er vrijdag nog eens een test tegenaan gooien! spannend spannend!