ben ik het mee eens. maar ik vind een andere jas niet mooi deze liep ik tegen aan en vond ik gelijk super gaaf. Het gaat mij niet om het merk. zoon heeft ook dingen van de zeeman en wibra hoor. alleen die hebben vaak geen leuke kleding VIND IK. H&M staat mijn zoon totaal niet. maar daar in tegen hema en terstal en takko hebben vaak leuke kleding. daarnaast is het met een vingino jas of lief ideaal het verkoopt zichzelf. als ik die vingino op marktplaats zet na de winter brengt hij sowieso een 60 euro op maar meestal meer. dus betaal ik uiteindelijk maar 40 voor die jas. laatst ook een vingino trui 30 euro nieuw en voor 22,50 verkocht.
Om andere mama's te laten zie hoe dik onze portemonnee is? Wat is dat nou weer voor uitspraak? En dan de opmerking naar Amfy toe dat het wel meevalt met dat inkomen? Hallloooo wij showen hier onze jassen van 10 en van mij part van 1000 euro! Maakt het uit reageer gewoon..
nou jas van vingino heb ik vandaag bij zoon gepast ind e winkel..en nee hij heeft de body er nog niet voor...andere jas van name it gezien...dus die wordt het waarschijnlijk...shceelt weer 60 euro
Oh Lilaa geweldig !! Vind ze heel leuk! Ik heb 1 jas hier al liggen 1 komt morgen binnen en 1 tussen jas. Maar ik ga toch stiekem nog even kijken !
Mooi he Hier de linkje; JAS IMITATIELEER - Mantels - Baby jongen (3-36 maanden) - Kinderen - ZARA Nederland
Ik heb de jas Z8 Beth binnen, en twijfel heeeel erg over de maat. Ik heb Lotte even de jas aangetrokken. Dit is mt 74 (ze is nu 66 cm). Zouden jullie nog een maat groter kopen of toch deze maat houden? Ik vind de jas niet heel 'lang', maar de mouwen daarentegen zijn wel weer erg lang.... zooo lastig .
ja die mouwen verschrikkelijk he. Ik heb een 86 gekocht denk dat die wel past in de winter heb voor de herfst een tussenjasje.