16 - 30 april 2013 Mama's!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Bloemmm, Aug 6, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Verdikte nekplooi; weet je wat het is.. Als ze met 20 weken een verdikte nekplooi zien, zijn ze dat verplicht te zeggen...

    Ik denk inderdaad dat je met die 20 weken al heel veel kunt zien.. Misschien missen ze ook wel veel dingen hoor!

    @ Mone; waarom zou je misschien een vlokkentest/vruchtwaterpunctie willen doen? Puur om te weten of het kindje down zou kunnen hebben?

    Weet je, stel dat ik een verhoogd risico zou hebben op een of andere afwijking.. Dan weet ik nu al dat ik geen vruchtwaterpunctie of iets dergelijks zou willen doen omdat daar ook risico aan vast zit. Je hebt dan toch kans op een miskraam. En dat zou ik niet willen.

    Ik vertrouw maar gewoon op de natuur dat het goed komt. En bovendien is mijn intuitie gewoon heel sterk. Dus daar vertrouw ik op. Ik heb daar nog nooit naast gezeten.

    @ poepen tijdens bevallen; had ik gelukkig geen last van haha!

    @ Snelle bevalling; hier in 1,5 bevallen.. Wil niet weten hoe snel de 2e zal gaan...
     
  2. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Hier in 27 uur bevallen, dus als het bij een tweede sneller gaat (zoals ze zeggen) ben ik heeeeeeeel blij haha :D
    Vruchtwaterpunctie en dat soort dingen zijn hier ook uitgesloten zaak.. Ik zou het niet kunnen vanwege de risico op een miskraam. Daarnaast geloof ik ook heel erg in mijn intuitie zoals Maartje zei. Ik zie het allemaal wel, wil niet eens stilstaan bij dit soort dingen :D

    Zo even Mira te eten geven en dan gaan we haar vader van werk halen en de stad in. Cadeautjes kopen en patatjes eten :D
    Zwaai zwaaaaaai
     
  3. Mone

    Mone Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    4,804
    0
    0
    Den Haag
    Het risico is 0,3 tot 0,5% dat het mis gaat, en ja om genetisch (chromosomale) problemen uit te sluiten... We denken er alleen nog over, en hebben vandaag gehoord dat het bespreekbaar is, dus dat is al meer dan we verwacht hadden :)
     
  4. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Al zou het 0,0000000000001 zijn zou ik het nog niet doen :p
    Maargoed, dat is mijn mening hoor.
     
  5. Mone

    Mone Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    4,804
    0
    0
    Den Haag
    Het is gewoon per persoon afhankelijk (en dat is maar goed ook!) bij een kennisje kwamen ze er op 2 jarige leeftijd achter dat haar dochter geestelijk beperkt was...tja ze was langzaam.... Daar kom je met geen enkele test achter... (tijdens de zwangerschap)

    Tja en daarbij wil je ook geen combi test en die is geheel risicoloos :D
     
  6. mopperkonijn

    mopperkonijn Actief lid

    Jan 16, 2010
    432
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had het laten doen....... Baarmoeder te groot beeb te klein... Te veel vruchtwater. Te veel eiwitten en andere. Resultaat gezond maar doe het nooit meer.... Mijn aandenken van de naald de pijn. Ga nog liever naar de tandarts....
     
  7. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Nee daarom juist, als er wel iets uit die combi test komt laat ik die punctie toch niet doen.. Dus dan zie ik er het nut niet van in :)
     
  8. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    Mar 9, 2008
    4,888
    1
    38
    Zaanstreek
    @tumtum; Wat ontzettend naar dat je nu in deze onzekerheid zit. Helaas heb ik in maart ongeveer hetzelfde meegemaakt, een achterstand van 1,5 week bij 6,5 weken, echo week later toch een zwak hartje en uiteindelijk is dat toch niet goed gegaan. Ik hoop dat het bij jullie wel goed komt en dat de achterstand inderdaad te wijten is aan de meetonzekerheid van de apparatuur.

    @rest met duidelijke hartjes en beebs; Fijn! Ga zo door:)


    mijn stadje? Veel plezier.
    Ik ga mijn meisje ophalen. Daarna boodschappen lijstje maken voor ons safariweekend:)
     
  9. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Ja Pookie we gaan naar Zaandam!
    Zal naar je zwaaien :p
     
  10. wondertje1985

    wondertje1985 Fanatiek lid

    Jan 28, 2011
    1,123
    0
    0
    Noord-Brabant
    @mone ja een goede echo super

    @tum tum jeej wat een onzekerheid mijn duimen draaien.

    @bevallen ga weer in het ziekenhuis bevallen

    @combinatietest. Gaan we niet doen

    @echo pas om 20.15 wachten is niet mijn sterkste punt. pff duurt nog lang. Kom straks nog wel even melden hoe het was
     
  11. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Dat was ik, niet amezen ;) Qua gardaties van Down, mijn man en ik staan er eigenlijk net zo in als Mone: wij weten heel sterk dat we een gehandicapt kindje niet laten komen. Het past niet in ons gezin, ons leven, onze relatie. Ik heb met gehandicapten gewerkt en zelfs een lichte vorm van Down is al zo zwaar belastend....iedereen ziet allen maar van die schattige mongool kindjes die willen kuffelen maar ik heb ook de andere aknt gezien, wat het doet met ouders en families. Dus als ik het kan voorkomen doe ik dat. Maar iedereen zijn keuze nietwaar?

    Ze testen ook op Trisomie 13 en 18 en Down is Trisomie 21. Trisomie 13 en 18 zijn meestal niet verenigbaar met het leven, maar dan weet ik dat liever met 12 weken dan met 20 weken, qua afbreking van de zwangerschap.

    Op de 20-weken echo konden ze alleen zien of ze schisis had in de harde delen, dus in de kaak. Maar ze had hem helemaal door, dus een officiele cheilo-gnato-palato-schisis waarbij haar lip open lag met zelfs een neusbodemdefect, en zowel haar harde asl zachte gehemelte volledig gespleten was met zelfs de huig doormidden. Maar op de kaak na hebben ze alles al gerepareerd :D Nu nog wel altijd veel nasleep met KA, KNO, buisjes, logospedie en schisisteam, maar ze doet het hardstikke goed.
     
  12. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    @mone, fijn een goede echo!

    @tumtum, wat een onzekerheid. Kan goed begrijpen dat je nu niet zo goed meer op een goede afloop durft te hopen, zeker met je voorgeschiedenis. Ik blijf tóch duimen dat bij de volgende echo alles goed blijkt te zijn. Sterkte met wachten meid!

    @wondertje1985, Succes straks!

    @Clientje, hoe is je echo gegaan?

    @combinatietest, vrijwel zeker dat we deze niet laten doen. Bij dochterlief ook niet gedaan.

    Hier geen bloedverlies meer gehad. Hoop heel erg dat het wegblijft..
     
  13. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    Overigens heb ik bij mijn MA op ongeveer 7 weken/8 weken ook lichter getest. Heb toen in paniek de vk gebeld, die zei dat je ná 7 weken écht niet meer zou moeten testen, omdat de hormonen dusdanig schommelen dat zij vaker vrouwen in paniek aan de lijn hebben waarbij helemaal niets aan de hand blijkt te zijn dan dat er echt iets aan de hand is. Ik heb natuurlijk later wel een miskraam gekregen, maar daarbij was mijn hcg nog dusdanig hoog dat dit geen reden kan zijn geweest dat de test met 7/8 weken minder positief was. Ik ben met bijna 11 weken gecureteerd en pas 9 weken daarna was mn hcg voldoende gezakt..

    Ik test nu ook niet meer. Zegt niets.
    Hopelijk zegt de lichtere test bij jou ook niks tumtum..
     
  14. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    ♥ ZWANGERSCHAPSLIJST ♥

    12 april
    - Minnie22 (26 jaar) Derde Kindje

    14 april
    - Pookie66 (35 jaar) Tweede Kindje

    16 april
    - Bloemmm (23 jaar) Tweede kindje
    - Mamamooimeisje (28 jaar) Tweede kindje
    - Babyfotograaf (24 jaar) Eerste Kindje
    - Fleurop (26 jaar) Tweede Kindje
    - Zara75 (36 jaar) Eerste Kindje
    - Annekeruiter85 (27 jaar) Eerste Kindje

    17 april
    - Monica076 (35 jaar) Tweede Kindje
    - Isaa (29 jaar) Tweede Kindje

    18 april
    - Moon81 (30 jaar) Tweede Kindje
    - Tinusjeikke (27 jaar) Eerste Kindje
    - Geranium32 (32 jaar) Eerste Kindje

    19 april
    - MamaJens (26 jaar) Tweede Kindje
    - Sonjaa (32 jaar) Tweede Kindje
    - Unexpectedmom (33 jaar) Eerste Kindje
    - Madizon (28 jaar) Tweede Kindje

    20 april
    - Clientje (28 jaar) Tweede kindje
    - Peeter (30 jaar) Tweede kindje

    21 april
    - Mone (35 jaar) Derde Kindje
    - Loes1990 (21 jaar) Eerste Kindje
    - Janneke1904 (?? jaar) Tweede kindje
    - Amezen (32 jaar) Eerste Kindje
    - Wondertje1985 (26 jaar) Tweede Kindje
    - Minimeee (29 jaar) Eerste Kindje
    - Woerdie (32 jaar) Eerste Kindje
    - Mausi (?? jaar) Tweede Kindje

    22 april
    - Tiraa (?? jaar) Eerste Kindje

    23 april
    - Juul23, (?? jaar) Derde kindje
    - TumTum, (30 jaar) Eerste kindje
    - Femmelepem (33 jaar) Tweede kindje
    - Frommel (28 jaar) Tweede Kindje

    24 april
    - Sammieshiba (27 jaar) Eerste Kindje
    - Shiny (?? jaar) Eerste Kindje
    - Piekie81 (30 jaar) Tweede Kindje

    25 april
    - Zora (29 jaar) Tweede kindje
    - Loch88 (24 jaar) Eerste Kindje
    - Sweetyangel (26 jaar) Eerste Kindje

    26 april
    - Skatje (28 jaar) Derde Kindje
    - Suzetje (?? jaar) Eerste Kindje

    27 april
    - Missiemaartje (25 jaar) Tweede Kindje
    - Ukkie87 (25 jaar) Eerste Kindje

    28 april
    - Moon83 (29 jaar) Eerste Kindje

    29 april
    - Butterfly12 (31 jaar) Tweede Kindje
    - xSchaapjex (24 jaar) Eerste Kindje
    - Zeewoldemama (32 jaar) Vierde Kindje

    30 april
    - Mopperkonijn (34 jaar) Derde Kindje

    ♥ AFSPRAKEN, CONTROLE & ECHO'S ♥

    Mone: 6 september - Afspraak Gyn
    Moon81: 6 september - Intake Verloskundige
    Clientje: 6 september - Eerste echo!
    Wondertje1985: 6 september - Eerste echo!
    Tumtum: 6 september - Eerste Echo!
    Ukkie87 7 september - Eerste echo!
    Clientje: 9 september - Intake Verloskundige
    Peeter: 10 september - Eerste Echo!
    Loes1990: 10 september - Intake Verloskundige
    Zeewoldemama: 10 september - Intake Verloskundige & Eerste echo
    Butterfly12: 10 september - Echo
    Fleurop: 11 september - Eerste echo!
    Woerdie: 11 september - Intake Verloskundige en Eerste echo!
    Loch88: 11 september - Intake Verloskundige
    Peeter: 12 september - Intake Verloskundige
    Geranium32: 12 september - Intake Verloskundige
    Moon81: 12 september - Eerste echo!
    Mopperkonijn: 12 september - Eerste echo!
    xSchaapjex: 13 september - Intake Verloskundige
    Zora: 14 september - Eerste echo!
    Femmelepem: 14 september - Echo
    Isaa: 14 september - Controle & Echo
    Femmelepem: 14 september - Echo
    Bloemmm: 17 September - Eerste echo!
    Annekeruiter85: 17 September - Intake Verloskundige
    Wondertje1985: 17 september- Intake verloskundige
    Skatje: 18 september - Eerste echo!
    Juul75: 18 september - Tweede echo!
    Frommel: 18 september - Tweede echo!
    Missiemaartje: 18 september - Intake Gynaecoloog
    Amezen: 19 september - Echo en intake
    Moon83: 19 september - Moeders voor Moeders
    Monica076: 21 september - Tweede echo
    Loes1990: 21 september - Eerste echo
    Unexpectedmom: 21 september - Eerste echo
    Mamamooimeisje: 24 september - Eerste echo!
    Piekie81: 24 september - Controle Verloskundige & Termijnecho!
    xSchaapjex: 24 september - Eerste Echo!
    Bloemmm: 25 september - Controle Verloskundige
    Frommel: 25 september - Intake Verloskundige
    Babyfotograaf: 26 september - Tweede (termijn)Echo
    Sweetyangel: 27 september - Eerste echo!
    Skatje: 28 september - Intake Verloskundige
    Juul75: 28 september - Intake Gyn
    Annekeruiter85: 1 Oktober - Echo
    Mone: 4 Oktober - Combinatietest & Termijnecho
    Moon83: 5 Oktober - Echo
    Geranium32: 10 Oktober - Controle Verloskundige
    Bloemmm: 18 Oktober - Geslachtsbepaling

    ♥ 47 Mama's / .. Jongens / .. Meisjes / 2 Verrassing ♥

    ----------------------------------------------------------------
    Wil je iets veranderd of toegevoegd op de lijst? Zet dit dan in kleur a.u.b!!
    Bloemmm , Frommel of Skatje passen de lijst voor je aan!

    ----------------------------------------------------------------
     
  15. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    #1555 frommel, Sep 6, 2012
    Last edited: Sep 6, 2012
    Heb de lijst aangepast.
     
  16. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    Feb 20, 2012
    9,071
    1,917
    113
    omgeving Rotterdam
    Wel bijgelezen maar te moe om te reageren..

    slaap lekker alvast en tot morgen! Liefs
     
  17. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    Jul 30, 2012
    2,037
    0
    0
    NULL
    NULL
    @combitest, ik dacht eigenlijk dat de kans op een afwijking zo klein was dat ik het niet wilde doen... maar de andere kant, dat je je kunt voorbereiden op een kidnje met een afwijking, zit natuurlijk wel wat in. Je hoopt natuurlijk dat je kindje gezond is of tenminste redelijk gezond. ik weet niet of ik het zou kunnen, een kindje aborteren als het Down heeft. Het is mijn kind. De andere kant snap ik ook wel, dat het heel zwaar is, vooral als je kind wat groter is en het ergens anders moet gaan wonen. Dat lijkt me vreselijk. Dus ik hoop heel hard dat dat lot ons allemaal en onze kinderen vooral bespaard bijft en dat ze allemaal gezond (of redelijk gezond) zijn.

    Een niet levensvatbaar kindej lijkt me ook vreselijk. Een vriendin van een vriendin was zwanger van een kindje dat zou sterven zodra het geboren zou worden. Ze heeft de bevalling toch uitgezeten. Vreselijk zwaar. Naar mate de bevalling naderde voelde ze zich zo vreselijk, omdat het kindje leefde zolang ze het droeg en ze wist dat het zou sterven als ze zou bevallen. Ze voelde zich dan ook schuldig toen ze op een gegeven moment de laatste loodjes van de zwangerschap zwaar vond, zoals je zwangere vrouwen op een gegeven moment hoort zeggen dat het kindje wel mag komen omdat ze de zwangerschap wel gehad hebben.

    Ik denk dat ik zelf pas echt kan weten hoe ik reageer op het moment dat ik ermee geconfronteerd word. Maar ik ga er maar van uit dat het goed is.
     
  18. mopperkonijn

    mopperkonijn Actief lid

    Jan 16, 2010
    432
    0
    0
    NULL
    NULL
    #1558 mopperkonijn, Sep 6, 2012
    Last edited: Sep 6, 2012
    precies jij zegt nu iets, wat ik niet wilde zeggen.
    ik heb zelf 5 miskramen gehad. ben immers nu 34 maar al vanaf 27 jaar toch bezig geweest om zwanger te geraaken en de eerste 5 ging mis en de 6 keer gaf mij dochters

    ik had dan bij een dag overtijd een positieve test en een tweetal dagen erna een miniscuul streepje en een twee dagen later niks meer en dus een miskraam op vijf weken. ik wist het al voor ik bevestiging kreeg door de test

    de andere 3 zijn op 6 weken geweest en testte ik op 5 weken ineens veel lichter en op week 6 negatief.

    de laatste was op 9 weken
    en had ik na positieve test niet meer getest tot echo van 8 weken
    alles zag goed alleen geen hartje...... dus getest zwaar positief
    na curetage zwaar positief
    pas op 11 weken had ik een negatieve test
    dus hoe verder je in de zwangerschap bent des te langer duurt het voor alles uit je lichaam is.

    zo kun je dus en hoe lullig het ook klinkt!
    zwaar positief testen maar vorige week de vrucht al gestorven zijn.
    een zwangerschapstest zegt niets over het leven of het afsterven

    heb een miskramen boek bij gehouden en heb er zelfs een regel instaan

    dat ik dus zwanger bleef
    op 7,3 weken toch getest voel mij alweer niet meer zwanger. zal het nu weer een miskraam worden
    voor de rest geen klachten die duiden op dat het misgaat gelukkig. wel een lichte test vanmorgen
    de verloskundige gebeld of ik alle testen op urine doe van de ochtend.
    moet over twee dagen nog eens testen als dan nog zo licht is dan even bellen....

    en de volgende van twee dagen later staat

    vanmorgen getest een dikke plus weer
    niks aan de hand


    meid hierbij is mij verteld dat je de precies aantal secondes onderdompelt of de precies aantal grote druppels in een test moet doen, doe je dat niet maakt dat een test lcihter, hoe meer urine je gebruikt deste lichter de test.
    en als je op die van kruidvat test die twee voor vijf euro
    heb ik een nieuwtje voor je
    die testen drogen te snel
    en heb ik ook eerst donkere en toen lichtere en nu weer donkere
    ze zijn echt waardeloos
    als je echt wil weten is er maar een test die je kan vertellen of je hcg verminderd
    de digitale test die je verteld hoe veel weken je ver bent
    doe die dan maar en een drie dagen later nog eens
    en als er dan het zelfde blijft staan niks geen zorgen maken

    ik zou als ik jouw was toch wat vertrouwen in je zelf krijgen, snap dat je die verloren bent
    maar zo fictief ermee bezig zijn en mee bezig blijven is ook niet best voor je lichaam hoor, dat geeft voor nu of voor later een gigantische klap
    het maakt niet uit wanneer je test
    maar doe het op vaste tijdstippen
    zo wie zo is bijvoorbeeld later op de dag te test lichter door je lichaam dan maar weinig hcg verteerd

    smorgen en in de middag en pas waar in de avond zijn de pieken het hoogst
     
  19. Amezen

    Amezen Fanatiek lid

    Aug 13, 2012
    1,421
    0
    0
    Haarlemmermeer
    Zo, even dikke paniek hier net.. Ik had lekker gekookt, pasta met verse tomatensaus á la Jamie O. en daar lekker Parmezaanse kaas doorheen gedaan.

    Toen ik het bijna op had, zag ik ineens dat rauwmelkse kaas was! Ik ben meteen gestopt met eten en heb wat ik wel heb gegeten uitgespuugd.
    Nu net wat op internet zitten lezen en zie nu dat harde rauwmelkse kaas in principe niet zoveel kwaad kan, maar better safe than sorry denk ik dan maar.
    Oh wat ben ik geschrokken zeg!
     
  20. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    ♥ ZWANGERSCHAPSLIJST ♥

    12 april
    - Minnie22 (26 jaar) Derde Kindje

    14 april
    - Pookie66 (35 jaar) Tweede Kindje

    16 april
    - Bloemmm (23 jaar) Tweede kindje
    - Mamamooimeisje (28 jaar) Tweede kindje
    - Babyfotograaf (24 jaar) Eerste Kindje
    - Fleurop (26 jaar) Tweede Kindje
    - Zara75 (36 jaar) Eerste Kindje
    - Annekeruiter85 (27 jaar) Eerste Kindje

    17 april
    - Monica076 (35 jaar) Tweede Kindje
    - Isaa (29 jaar) Tweede Kindje

    18 april
    - Moon81 (30 jaar) Tweede Kindje
    - Tinusjeikke (27 jaar) Eerste Kindje
    - Geranium32 (32 jaar) Eerste Kindje

    19 april
    - MamaJens (26 jaar) Tweede Kindje
    - Sonjaa (32 jaar) Tweede Kindje
    - Unexpectedmom (33 jaar) Eerste Kindje
    - Madizon (28 jaar) Tweede Kindje

    20 april
    - Clientje (28 jaar) Tweede kindje
    - Peeter (30 jaar) Tweede kindje

    21 april
    - Mone (35 jaar) Derde Kindje
    - Loes1990 (21 jaar) Eerste Kindje
    - Janneke1904 (?? jaar) Tweede kindje
    - Amezen (32 jaar) Eerste Kindje
    - Wondertje1985 (26 jaar) Tweede Kindje
    - Minimeee (29 jaar) Eerste Kindje
    - Woerdie (32 jaar) Eerste Kindje
    - Mausi (?? jaar) Tweede Kindje

    22 april
    - Tiraa (?? jaar) Eerste Kindje

    23 april
    - Juul23, (?? jaar) Derde kindje
    - TumTum, (30 jaar) Eerste kindje
    - Femmelepem (33 jaar) Tweede kindje
    - Frommel (28 jaar) Tweede Kindje

    24 april
    - Sammieshiba (27 jaar) Eerste Kindje
    - Shiny (?? jaar) Eerste Kindje
    - Piekie81 (30 jaar) Tweede Kindje

    25 april
    - Zora (29 jaar) Tweede kindje
    - Loch88 (24 jaar) Eerste Kindje
    - Sweetyangel (26 jaar) Eerste Kindje

    26 april
    - Skatje (28 jaar) Derde Kindje
    - Suzetje (?? jaar) Eerste Kindje

    27 april
    - Missiemaartje (25 jaar) Tweede Kindje
    - Ukkie87 (25 jaar) Eerste Kindje

    28 april
    - Moon83 (29 jaar) Eerste Kindje

    29 april
    - Butterfly12 (31 jaar) Tweede Kindje
    - xSchaapjex (24 jaar) Eerste Kindje
    - Zeewoldemama (32 jaar) Vierde Kindje

    30 april
    - Mopperkonijn (34 jaar) Derde Kindje

    ♥ AFSPRAKEN, CONTROLE & ECHO'S ♥

    Mone: 6 september - Afspraak Gyn
    Moon81: 6 september - Intake Verloskundige
    Clientje: 6 september - Eerste echo!
    Wondertje1985: 6 september - Eerste echo!
    Tumtum: 6 september - Eerste Echo!
    Ukkie87 7 september - Eerste echo!
    Clientje: 9 september - Intake Verloskundige
    Peeter: 10 september - Eerste Echo!
    Loes1990: 10 september - Intake Verloskundige
    Zeewoldemama: 10 september - Intake Verloskundige & Eerste echo
    Butterfly12: 10 september - Echo
    Fleurop: 11 september - Eerste echo!
    Woerdie: 11 september - Intake Verloskundige en Eerste echo!
    Loch88: 11 september - Intake Verloskundige
    Peeter: 12 september - Intake Verloskundige
    Geranium32: 12 september - Intake Verloskundige
    Moon81: 12 september - Eerste echo!
    Mopperkonijn: 12 september - Eerste echo!
    xSchaapjex: 13 september - Intake Verloskundige
    Zora: 14 september - Eerste echo!
    Femmelepem: 14 september - Echo
    Isaa: 14 september - Controle & Echo
    Femmelepem: 14 september - Echo
    Bloemmm: 17 September - Eerste echo!
    Annekeruiter85: 17 September - Intake Verloskundige
    Wondertje1985: 17 september- Intake verloskundige
    Skatje: 18 september - Eerste echo!
    Juul75: 18 september - Tweede echo!
    Frommel: 18 september - Tweede echo!
    Missiemaartje: 18 september - Intake Gynaecoloog
    Amezen: 19 september - Echo en intake
    Moon83: 19 september - Moeders voor Moeders
    Monica076: 21 september - Tweede echo
    Loes1990: 21 september - Eerste echo
    Unexpectedmom: 21 september - Eerste echo
    Mamamooimeisje: 24 september - Eerste echo!
    Piekie81: 24 september - Controle Verloskundige & Termijnecho!
    xSchaapjex: 24 september - Eerste Echo!
    Bloemmm: 25 september - Controle Verloskundige
    Frommel: 25 september - Intake Verloskundige
    Babyfotograaf: 26 september - Tweede (termijn)Echo
    Sweetyangel: 27 september - Eerste echo!
    Skatje: 28 september - Intake Verloskundige
    Juul75: 28 september - Intake Gyn
    Annekeruiter85: 1 Oktober - Echo
    Mone: 4 Oktober - Combinatietest & Termijnecho
    Moon83: 5 Oktober - Echo
    Geranium32: 10 Oktober - Controle Verloskundige
    Bloemmm: 18 Oktober - Geslachtsbepaling

    ♥ 47 Mama's / .. Jongens / .. Meisjes / 2 Verrassing ♥

    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷVLINDERMAMA'S Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

    Saja87 - 3 september - 6+2wk

    ----------------------------------------------------------------
    Wil je iets veranderd of toegevoegd op de lijst? Zet dit dan in kleur a.u.b!!
    Bloemmm , Frommel of Skatje passen de lijst voor je aan!

    ----------------------------------------------------------------
     

Share This Page