Hallo allemaal, Mijn zoon is een half jaar geworden en nou moet ik hem diksap geven. Maar welke tuitbeker is nou het beste voor meteen na de fles. Hij is toch een speen gewend? hoe kan hij dan al uit een tuitbeker drinken? Iemand tips? Mijn zoon heeft al tandjes onder trouwens.
Wij hebben een difrax tuitbeker met antilek. De tuit is niet heel hard dus daar kunnen ze gewoon aan zuigen, net als de fles. Gewoon een paar keer geven bijv in de wipper met wat water en maar laten oefenen
Hallo, Bedankt voor je reactie. Ik heb ook de tuitbeker van difrax met anti lek maar die tuit is heel erg hard? of heb ik nou de verkeerde? is een blauwe met groene ..
Hoi hoi, Je hoeft geen diksap te geven he. Gewoon water is ook prima. Ik heb een tuitbeker van nuby, met zachte "speen". En verder drinkt ze al aardig uit een normale beker. groetjes
Ja sorry zei ik beetje verkeerd. Op CB zeiden ze water,diksap of thee. Maar ik dach diksap vind hij vast lekkerder dan water.. vandaar
Dat maakt echt niet uit hoor . Ik geef zelf geen diksap, alleen water en ze vind het prima. Ik denk altijd maar, wat ze niet kent, mist ze ook niet. En je kan eventueel voor een smaakje ook wat slappe thee geven. Ik probeer dat soort zoete dingen zelf zo lang mogelijk uit te stellen, maar uiteraard moet je het zelf kiezen hoor! De nuby beker werkt hier dus wel echt super goed!
Hier werkt de nuby tuitbeker met zachte tuit goer en af en toe een paar slokjes van mama's thee uit een beker.
Oke dan ga ik morgen gezellig naar de etos voor een goede tuitbeker! ontzettend bedank voor de reacties!! En met de diksap hebben jullie gelijk alleen moet mijn zoontje aankomen en dat gaat denk ik iets sneller met diksap. Kijk eerst wel hoe hij op water reageerd. Ik heb altijd de fles ingedikt omdat hij heel erg spuugd dus ben heel erg bang dat hij zich verslikt in dun water.. Iemand hier toevallig ervaringen mee?(A)
Hmm, ja dat is wel lastig als hij aan moet komen, weet niet of je dan inderdaad wel beter diksap kan geven. Mijn dochter dronk haar flessen ook veel te snel dus dik ze nog altijd in met nutriton, maar het water gaat perfect. Heel soms verslikt ze zich, maar door het anti lek systeem moeten ze wel echt hard hun best doen om er wat uit te krijgen en stroomt het als het ware minder snel. Moet je zelf maar eens proberen
Wj zijn vanaf een half jaar met een rietjesbeker van nuby begonnen en een avent antilek met harde tuit. Ging hier vrij snel goed! Maar je hebt ook altijd bekers met zachte tuit. Of anders laat je je kindje toch nig lekker uit een flesje drinken als een beker nog niet lukt.
Waarom moet je zoontje perse aankomen dan? Hoe groot/zwaar is ie En dat kan je beter met gewoon goeie voeding ipv zoete drankjes enzo
Ja maar hij is best wel lang dus aardig dun. Ik vind het persoonlijk helemaal niet erg en begin ook met water. Maar volgens CB MOET hij na een tijdje diksap drinken.
Hoelang is hij dan? En dat hij diksap MOET drinken heb ik echt nog noooooit van gehoord... Geef je hem ook pap? En hoe gaat de rest van het eten? Vergelijk het met jezelf als jw wat dun ben.. Dan ga je ook niet snoepen om aan te komen maar dan zorg je voor een goede voeding