Ik snap wel dat met meerdere kinderen zo'n kar handig kan zijn. Maar ik vind het (voor mijzelf, dus voel je niet aangesproken hoor) altijd eng. Zo gaan wij in december op wintersport, en vind ik het eng dat de kleine op de slee zit achter mij. Dus nu is de bedoeling de slee aan te passen zodat ik de slee kan duwen met daarop de maxi-cosi, dan zie ik wat er gebeurd. Zo'n kar is nog dicht, maar ik zie bij de slee al een grote hond aan komen rennen....ja ik weet het...ik zie overal beren op de weg. In plaats van een fietskar kan je ook een bakfiets doen, dat zie ik bij ons in de stad best vaak. Dan zie je wat er gebeurd. Zo'n fietskar kan je ook als buggy gebruiken toch? Lekker chinees! Hier heeft manlief net een stucadoor besteld. Zaterdag komt hij kijken, en volgende week maandag gaat hij aan de slag. Manlief heeft het zo druk, en hij kan niet bezig blijven om tot 2-3 uur 's nachts te werken. Dan kan de stucadoor ook de woonkamer en hal doen, en dan leggen we een nieuwe vloer. En kan ik shoppen voor nieuwe schoenenkastjes. Ik heb nu van die plasctic schoenenkastjes van ikea, maar ik wil wat meer ''romantische'' schoenenkasten.
@Minnie, ik heb idd ook even aan een bakfiets zitten denken maar ten 1e zijn die dingen harstikke duur en ten 2e, Justin en Samira fietsen zelf naar school dus die gaan echt niet meer in de bakfiets zitten hahaha. Dus om nou alleen zo'n grote bakfiets aan te schaffen voor een baby, gaat mij te ver. Bovendien hebben we er ook geen ruimte voor hoor, onze schuur staat nu al stampvol dus dan zou de bakfiets buiten moeten blijven staan. Dus nee, een bakfiets valt hier sowieso af........maar we gaan nu nog geen karretje kopen hoor voor achter de fiets......we gaan straks toch het slechte weer tegemoet, dus dan zal ik weinig fietsen. Zo'n fietskar kan je idd ook als wandelwagen/buggy gebruiken, dan vind ik ook wel weer erg handig. Als ik dan naar het stadje wil o.i.d. dan kan ik na het fietsen verder wandelen Leuk schoenenkasten, die wil ik ook ooit nog eens in de gang hier. Maar zolang daar een kinderwagen staat, gaat het niet passen Heb net een supergave K3 muurlamp besteld voor op Samira's slaapkamer.......heb ook nog geboden op een K3 canvas schilderij, hopelijk gaat dat ook door.....zo wordt haar kamer wat meer opgeleukt
Samira krijgt nu een grote meiden kamer he. Dat is bij onze S.téphanie ook. Ze zegt elke keer; ''Ik ben veel te groot voor Minnie Mouse''. Wat dat betreft ben ik blij dat we weer een meisje krijgen, kan de Minnie Mouse verslaving nog even doorgaan. Ja dat is zo, die bakfietsen zijn duur en staan in de weg. Ik heb een dure kinderwagen, die moet ik even verslijten. Ik wandel ook wel graag moet ik eerlijk zeggen. Zo de tractatie is klaar. Overal staat de naam op, dus die ga ik echt niet meer wijzigen. Ik ben redelijk zeker van mijn zaak. We hebben het er nog over gehad, aangezien het slecht gaat met mijn Oma. Maar met deze naam wordt ze ook vernoemd naar het ziekenhuis. En zonder het ziekenhuis was ze er echt nooit geweest. Dus wat dat betreft ben ik het ziekenhuis erg dankbaar. En daarbij, niemand verwacht deze naam, ze verwachten allemaal een meisjesnaam met 9 letters en frans. Zoals bijvoorbeeld: Joséphine. Ik zal wel veel vragen krijgen. Er is weer eens niks op tv. Ik ga eens kijken wat ik nog kan gaan doen vanavond.
Ja hier was niemand die het kon doen. En de dokter daar stond hoog aangeschreven. Hebben 2 nachten in een hotel doorgebracht.
Ja, Samira krijgt een K3 kamer maar er zijn maar weinig spulletjes van K3 te vinden. Maar gelukkig heb ik dus via MP een superleuke muurlamp gekocht en een schilderij hoop ik ook te kunnen kopen. Wat krijgt Stephanie voor kamer?? Fijn dat de tractatie klaar is Ik ben wel benieuwd hoe alle beebjes van jullie gaan heten hoor Er is idd niets op tv, hij staat hier dan altijd op Classic......muziek uit de jaren 80 met videoclip........best wel cool
Ze zijn er superknap vind ik. En ook erg vriendelijk. Ik hoop ook echt dat ik daar mag gaan bevallen, ipv hier in Roosendaal. Maar daar hoor ik volgende week meer over. Ik zou namelijk graag ingeleid worden, want als de bevalling spontaan begint is het 45 minuten rijden, en ik weet niet of dat gaat lukken. Voor mij krijgt dit ziekenhuis een 10
@Rina S.téphanie wil graag een paarse kamer. Het liefst met een winx poster op de deur, en Tinkerbell vind ze ook leuk. Maar zo ver heb ik me er nog niet in verdiept. De oudste wilde een rood-witte kamer, maar vertelde net dat ze toch voor roze kamer ging. De tweede wil graag een FC Barcelona kamer. Dan gaan alle spullen van S.téphanie naar de oude kamer van C.harlotte, en kunnen we de babykamer in orde maken. Die wordt/is roze. En als er dan nog tijd is ga ik me verdiepen in het onderwerp van S.téphanie's kamer, maar dat heeft nu even geen haast, eerst maar zorgen dat ieder een eigen plekkie heeft. Zal toch nog een hele klus zijn. De tv staat hier uit. Ik heb net een brief gemaakt, waar ik erg tegen op zag, maar ja, het moest nu eenmaal. Manlief belde net dat hij bij mensen was geweest die een dakkapel willen, en die hadden een pas geboren dochtertje.Een paar dagen oud. Jaaaa dan smelt manlief toch wel hoor.
Oorspronkelijk geplaatst door cindybaby71 Oei mini en river hebben dalijk dezelfde naam Ik ben wel een open boek nu geloof ik Maarrr het kan nog alle kanten op...Babette/Elisabeth/Betje De rekening mega? Ehhh...ja 4000 euro bij de arts die op de voorkant staat van de website van het ziekenhuis. Dr. v R. Maar hij was het inderdaad waard! Daarna 3 x icsi pogingen, en gelukkig net op het nippertje, anders hadden we naar Dusseldorf gegaan, en was het nog eens 4000 euro extra.
Dr van R had voor ons ook een rekening van 4000,- terwijl dezelfde ingreep elders gedaan wordt voor 750. Maar door een diepliggende zaadleider konden we daar niet terecht.
@Minnie, leuk een paarse kamer........Samira's oude kamer was ook paars met roze. Dames, ik ga mijn laptop uitzetten en mijn bed in.........heb afgelopen nacht niet zo best geslapen. Welterusten en tot morgen maar weer!!
Mijn man had het eerst ondergaan in het ziekenhuis van Roosendaal. Daar was het mislukt. Voor een gesprek (ten einde raad) naar Dr v R gereden en die raadde aan om het opnieuw te doen....4000 euro dusss. Weer mislukt. Toen zijn we in Tilburg voor Pesa gegaan,(ook door Dr v R) en daar is het gelukkig wel gelukt. Beetje jammer dat we dat niet meteen gedaan hebben, had een hoop geld en een hoop tijd en verdriet gescheeld. Maar ik denk dat ze het in Roosendaal erg verpest hebben, en Dr v R kon dat niet meer herstellen. Al met al is het toch nog goed gekomen.
Tjonge wat ouweneelen jullie veel zeg @Rina: ruzie met man wel weer bijgelegd? Ze zijn goed he in bemoeien terwijl ze niet alles weten . En ze zijn nog zo overtuigd van zichzelf haha. Zo nog hapje eten en dan ga ik weer slapen.