November 2012 mama's deel 3!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Jel, 22 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ilona85

    ilona85 Fanatiek lid

    24 okt 2007
    1.466
    0
    36
    het leukste werk wat er is!
    @burningkarma balen he al die bezuinigingen volgens mij is het haast over te merken.

    @jindster en behappy ja attent ie hij wel hahaha. Maar goud eerlijk maar voor 3,5 wat hij al zegt pfff.

    Laatst in de winkel wil er een vrouw langs hem en zet hem werkelijk gewoon opzij zonder iets te vragen.
    Hij:" ZO werkt dat niet he mama?"
    Ehh nee ... dat is inderdaad niet zo netjes.
    Vrouw kijkt boos naar mij, en dan naar hem
    zegt hij bloedserieus:" Ik heb ook gevoel hoor!"
    en dan zijn hoofd erbij, vrouw boos, heel de rij lang dubbel ;)

    Kortom nooit saai met onze knul hahaha.

    @ikke175 ik maak het bedje te hoog op hahaha maar vind dat mooier staan dus als jij het wel netjes doet zoals het hoort is het vast goed hoor. Ik doe het voor het zicht perfectionist nee hoor :)

    Hier de intake van de kraamzorg al gehad, niets bijzonders wel aangegeven dat ik niet iemand wilde dat ik bv moet geven hoe zeer het ook doet etc. Zij was de lactatiekundige van hun dus kreeg weer een stortvloed met pluspunten over mij heen. Ja ik weet dat het beter is maar niet als het zo zeer doet en je kindje niet groeit hahaha volgens mij wel duidelijk nu hahaha sorry!
     
  2. Hilli

    Hilli Fanatiek lid

    26 dec 2007
    1.864
    0
    36
    @Ilona: Hier zei de gyn ook dat ik het rustiger aan moest doen, maar dat is niet altijd gemakkelijk met een kleuter van bijna 3 en een appartement op de tweede verdieping. Ik werk niet meer, dus ik kan wel rustig even gaan liggen als hij slaapt.
    Haha, geweldige opmering van je zoontje :D

    @Jel: Ik heb niets gedaan. Ik dierf niets innemen :) Mijn bloeddruk was goed, dus ik heb gewoon afgewacht. 's Avonds, rond een uur of 8 was het gedaan. Vandaag voel ik me al veel beter.
    Hier ook wel last van mijn darmen maar dan in de tegenovergestelde richting als bij jou :)

    @Ladylola: Z'n camera, kan je ze dan nog zien ademen enzo? Ik heb een Angelcare gekregen na de bevalling van Sam. Zalig vond ik dat.

    @Joyce: Een wiegje op de kamer is ook leuk. Sam heeft de eerste drie maanden ook in een wiegje naast mijn bed geslapen. Toen had ik nog niet gehoord van een co-sleeper :D

    @BK: Ik heb een bedje van Ikea en die kan je ombouwen tot een co-sleeper. Als hij op zijn eigen kamer gaat slapen, blijft hij dus in hetzelfde bedje. Geld aan een echte co-sleeper ga ik niet geven :) Gewoon gemakkelijk dat het dus met dit bedje kan.
     
  3. Suus83

    Suus83 Fanatiek lid

    16 feb 2012
    2.037
    517
    113
    Bedje.opmaken dat zei de vrouw v d intake ook. Veel kraamhulp halen t eraf. Prima als zij t bedje nogmaals willen opmaken. Volgens mij is t gewoon n gewoonte...

    Wat n opmerking! Lig helemaalndubbel ilona!
     
  4. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    30 dec 2011
    2.576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Joyce, dan zal het wel bij iedereen anders zijn van de kraam..de 1 zal het wel doen en de ander niet.

    ilona, haha.. ja dan zou ik het ook afhalen als het niet de juiste hoogte is.. maar ja.. moet idd ook wel leuk uitzien toch?
    En je zoontje vind ik echt al helemaal geweldig zeg. Hoop dat ik zo'n kinderen krijg.. nooit saai.. hihi.. beter als contineu ruzie maken. Maar goed.. heb je niet voor het zeggen..

    Hillie, wat fijn dat dat bij je bedje kan. Hoef je idd geen echte te kopen. Is al allemaal duur zat he.
     
  5. NathalieD

    NathalieD Fanatiek lid

    17 dec 2009
    2.534
    0
    36
    @ ikke175: Hier hebben ze het bedje gewoon gelaten en niet opnieuw opgemaakt. Maar ik had het dan ook op de juiste manier opgemaakt.
     
  6. burningkarma

    burningkarma Fanatiek lid

    8 jan 2008
    2.605
    0
    0
    Veenendaal
    Ach als ze het bedje opnieuw op willen maken moeten ze dat lekker doen. Waarschijnlijk is het om zeker te weten dat alles op de juiste plek ligt zoals bedzeiltje enzo. Ik zou er niet wakker van liggen en ik dek het bedje ook gewoon op. Al gedaan zelfs haha. Moet het alleen nog ff afhalen om te wassen.

    Oh de rest ben ik even kwijt :(

    Nu even gauw nasi koken en dan richting mn schoonmoeder. Die is geopereerd aan staar in dr oog dus wil ze ons graag even "zien" *zucht* Het kan natuurlijk niet wachten tot het weekend.
     
  7. Jel

    Jel Niet meer actief

    @ Ilona, ok ik zal ze binnenkort bij de drogist meenemen.
    Ik wil aan de Zwitsal billendoekjes. Ik heb in de zwangerschap van mijn *dochter een doos vol gekocht, dus ik kan wel ff vooruit. Ik neem aan dat die pakken wel een tijd 'houdbaar' zijn toch, als ze nog dicht zitten. Heb ze denk ik ongeveer eind 2010 gekocht. Van je zoontje, kun je dat wel een compliment noemen? Hahaha. :D
    Verder ook leuke opmerkingen.

    @ Krakend bed, ok we gaan lekker kraken straks. :D

    @ Lady, wel fijn om dan een camera te hebben...

    @ Suus, we gaan de box van het weekend opzetten. :D Heb het met mijn man overlegd. Joepie!!!

    @ Ikke, wij doen ook het boxkleed nog niet in de box. Anders dwarrelen er allemaal stofjes in. Dat doe ik dan later wel. De mobiel, met schaapjes, vind ik wel leuk om al in de box vast te maken. Ben heel benieuwd hoe het staat. :)
    Wat grappig dat de kat jullie vroeger beschermde.
    Jouw stoelgang klinkt mij ook wel bekend in de oren, met veel lucht, hihi.... :)
    Naja straks is vast alles weer normaal, hopen we dan maar...
    Ik wist ook niet dat de kv de bedjes afhaalt...

    @ Be, leuk werk he, de was doen. Ik vind het strijken ook leuk werk, terwijl ik er normaal niet zo heel erg van hou... Gaat ook vrij snel, al die kleine kledingstukjes. Je bent snel klaar steeds na elk dingetje...

    @ Jindster, leuk een beetje geshopt dus...

    @ Burning, hier zet het maagzuur ook zomaar op zonder dat ik iets 'raars' gegeten heb... De rennies helpen op zich wel goed.
    Wat leuk die fotoshoot. Keb alleen geen ideeën.

    @ Hilli, gelukkig gaat het weer beter met je maag.

    @ Bedje opmaken. Als het beddengoed gewassen is, maken jullie hem dan op voor de sier, of komt het kind ook daadwerkelijk in die lakens te liggen? Ik weet namelijk niet of ik hem al zal opmaken, want dan is alles lekker schoon, dwarrelen er allemaal stofjes weer in. Misschien wacht ik ook wel gewoon tot ons meisje thuis is en maak ik of de kraamverzorgster hem dan op.

    @ Hier, de meesten zullen het wel op fb gelezen hebben, maar alles was goed met de baby met de ctg. Bloeddruk ook perfect. Iets van 110/60 of zo. Ben er helemaal blij mee. :D

    Nog even een stomme vraag, zijn jullie ook bang voor genante dingen tijdens de bevalling? Bang dat je moet poepen of een stinkscheet laat? Dat heb ik wel een beetje... :) Bij mijn dochter gelukkig niks van dit, maar het lijkt me wel echt genant.
     
  8. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    @Jel jaa vond t echt leuk en ga alles ook strijken
    Mensen verklaren me voor gek , Maarja als ik dat nou wil :)
    Morgen heb ik nog 1 à 2 wasjes en dan is t klaar.

    Ik merk wel dat ik nu onwijs last van me rug heb..
    Misschien was ik even te enthousiast ..
    Pff
     
  9. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    27 jan 2010
    3.024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    Be rustig aan meis! Je hebt tijd zat! Ik ga denkmik ook alles strijken, nu eerst alles uitzoeken, alle maten liggen door elkaar!

    Bk daar ben ik ook wel bang voor, hier een topic gelezen genante en........ Bevallingverhalen. Echt hilarisch soms!
     
  10. Jel

    Jel Niet meer actief

    @ Be, dan ligt het toch gewoon netjes in de kast? Dan je maar voor gek verklaren hoor.

    @ Joyce, denk dat je mij bedoeld. ;) Ja dat topic van die genante en memorabele bevallingsverhalen lees ik ook weleens bij. Echt grappig.
     
  11. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    27 jan 2010
    3.024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    Ja bedoelde jou Jel. En weetje vorige keer is er bij mij ook niks gebeurd, behalve dat ik volgens af en toe echt raar deed omdat ik er helemaal vanaf was, maar ik dacht anders hebben ze t toch al 1000x meegemaakt dus maakt hun echt ni uit.
     
  12. siep81

    siep81 Bekend lid

    9 jun 2010
    866
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo jullie hebben weer flink gekletst. Eens kijken wat er is blijven hangen...

    @ladylola, ik heb nog wel aan jullie moeten denken op vakantie. Ik ben blij dat jullie meisje nog lekker in je buik zit. Balen van de maag, maar het maakt gelukkig niet uit voor haar kansen.

    @bedje, wij hebben een wiegje (die heeft mijn papa gemaakt). Die pastgoed op onze slaapkamer, dus daar kigt ze in ieder geval kraamweek. Onze zoon is daarna vrij snel naar zijn eigen kamer gegaan. Hij werd niet wakker van onze geluiden, maar wij wel van elk knorretje en snurkje van hem.

    @de box, die staat hier nog.

    @kraamzorg die het bedje opnieuw opmaakt. Is dat niet gewoon zodat het lekker schoon is. Anders staat het misschien al weken.

    Verder weet ik het niet meer. Ik ben wel moe van de eerste 2 dagen werken. Vriendlief is weg vanavond, dus ik kruip zo lekker in bed. Nog even tv kijken en dan slapen.
    Slapen jullie ook zo slecht? Ik ben doodop 's avonds en val dan ook snel in slaap, maar na een paar uur word ik wakker omdat ik moet plassen en dan kim ik niet meer in slaap. Tegen de ochtend val ik wel weer in slaap, maar nu ik weer werk moet ik om 6.15 opstaan, dus daar heb ik niet zoveel aan...
     
  13. Maytje

    Maytje Bekend lid

    8 jan 2012
    761
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi!!

    Ohh Jel ja die genante dingen dat hoop ik niet echt mee te maken al zegt iedereen dat het toch vrij normaal is maar nee liever niet hihi!


    Slapen ja soms lig ik ook heel lang wakker na het plassen snachts!

    Bedje: een.wiegje op onze slaapkamer en een ledikant op dr eigen, en wss ook.benden in de kinderwagen want het lijkt mij wel fijn dat ze goed in de kinderwagen kan slapen zodat ze dat ook doet als we ergens anders zijn!

    Hihi las hele grappige opmerkingen :D

    wassen heb ik ook zin in, en strijken al doe ik dat anders booit haha

    vandaag de groeiecho gehad was helemaal toppie! En heel erg leuk! Mag over twee weekjes nog een keer zodat ze de curves naast elkaar kunnen leggen en het verschil te zien. Nu eindelijk ook een duidelijke potty shot haha mooi koffieboontje hihi dus mijn dromen over een jongen waren gelukkig toch niet waar haha. En ze kon zien dat ze wss ook al wat haartjes heeft. Schattig!!
     
  14. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    27 jan 2010
    3.024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    Mooi maytje! En hoe zwaar was ze al?

    Hier net alle kleertjes uitgezocht op maat 50/56, kleertjes genoeg, rompertjes 13 maar wel maar twee met lange mouwen. Komt omdat onze eerste in augustus geboren is.

    Hoeveel lange mouwen rompers hebben jullie?
     
  15. Maytje

    Maytje Bekend lid

    8 jan 2012
    761
    0
    0
    NULL
    NULL
    Iets meer dan anderhalve kilo!

    Lange mouwen.rompers ik denk een stuk of 6 maar ik moet ook nog ordenen idd!
     
  16. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    Ja ik stop er ook mee voor vandaag .. Morgen weer een dag.
    Ik heb denk ik wel 50 romertjes van maat 50 tot 68 ..
    En kleertjes ook echt genoeg tot maat 68.


    Aahww mn ruggetje ! Dan denk ik ; ik ben nog jong dat red ik wel .. Maar nee hoor .. Zwanger zijn is zwaarder dan ik dacht!
     
  17. Jindster

    Jindster Actief lid

    10 aug 2011
    412
    0
    0
    NULL
    rotterdam
    Meiden ik reageer er morgen op ik wilde alleen slaap lekker zeggen! Ik ben kapot!!

    Trustej dames
     
  18. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    27 jan 2010
    3.024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    Haha be 50! rompertjes! Wow! Geen wonder dat je zoveel moet wassen! Jou meisje kan elke dag twee schone rompers aan! Ach ja t is ook allemaal zooo lief!
    En hoeveel lange mouwen heb je dan?

    Mooi gewicht maytje!

    Truste jindster!
     
  19. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    @joyce jaa maar heb er ook een heleboel gekregen hoor !
    Lange mouwen ? Denk een stuk of 10 à 13
     
  20. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    27 jan 2010
    3.024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    Maatje 68 duurt ook nog ect wel ff tot dat ze die aan kunnen, denk rond de 7,8 maanden ofzo. Dus je kan ooruit!
     

Deel Deze Pagina