Kess waar komt die naam vandaag?? Ik vind dat niet echt nederlands klinken hoor.... Tess fienne Lotte Lisa Peggy Shelly Kelly Mijke/ Meike Audry Eva Emma Amy Tessa Linda Linde Romy Estee (streepje op de 1e e na de t) Rianne Sanne Wendy
Zara, moet ik teveel aan de kledingwinkel denken Neva, Nova vind ik leuker maar vriend vind dit niets Bente ga ik het over hebben (word er nog niet warm of koud van maar kan komen)
Yara, niet ons ding Fiene, Ik zou dan zonder e doen maar vind vriend niets Nova, Leuk vind vriend ook niets Tess, Kess vind ik leuker Ik weet het mijn vriend vind veel niet leuk, het moeilijke is hij weet ook niet wat hij wel leuk vind! Anders kon ik in dat genre verder zoeken!
Mila, ben ik niet weg van Mira, iemand die we kennen heet zo Lynn, kennen we ook Lina, vind vriend niet leuk Lana, Leuk! maar we zijn nog niet overtuigd Ella, vind vriend ook niets Bera, houd ik totaal niet van Isa, zo hebben pas kennisen hun kindje genoemd
Demi en Zoe, kennen we en Dewi en Do ben ik niet weg van De andere namen vind ik echt leuk maar mijn vriend helaas niet!
Wel goede pogingen, zijn allemaal wat apparter en wellicht dat er een keer een naam voor ons bij zit maar helaas hebben we de naam nog niet gevonden
een hele stoere naam, maar ik weet dat bijv mijn oma waarschijnlijk de v vervangt door een f en dat zou ik echt niet willen!
Ik heb de naam kess eerder in een lijst voorbij zien komen, ik zou niet weten waar deze vandaan komt. Ik houd niet van namen die eindigen op de Y Mijn vriend komt met AUKJE, vind ik ook een leuke naam we kennen al wel een kindje dat AUKJE heet maar dit is wel verder weg.