Stefanie ik zou voor jou een Bondolino of Mei Tai (wraparound) aanraden, beide te gebruiken vanaf de geboorte, niet teveel knopen, geschikt als rugdrager en ook voor peuters.
Hihi heerlijk toch.. vooral als ze nog zo ineminie zijn en dan zo tevreden in slaap vallen *zucht, roep ik 'al 20 weken'.. ik ben nog máár 20 weken zwanger *
Goedemiddag dames hier even snel tussendoor Heb het erg druk op stage met de voorbereidingen van het halloween zwemmen. moet flyers maken, naar de gemeente, draaiboek maken enz dus drukdrukdruk en daardoor weinig hier. Ga vanmiddag naar de kapper voor ander kleurtje en model en vanavond moet ik iemand knippen haha. voor de rest een rustig weekendje (verjaardag en 2 afspraken) Ik zal vanavond als ik thuis ben van stage proberen bij te lezen en te reageren op iedereen!! Sorry en fijne dag!
een bondolino lijkt me dan wel weer wat maar ik ben best stevig, er staat bij one size maar werkt dat echt zo? En is Storchenwiege Baby Carrier ook wat? Als ze echt heel klein zijn zitten ze dan ook in kikkerhouding of zitten ze dan met de beentjes binnenboord want dat zou een tricotdoek van MP voor de eerste weken ook een optie zijn.
draagdoek, geen idee maar heb wel eens van een bkay (als je het zo schrijft) gehoord. weet niet of die al vanaf 0 is en ook niet of je die veel moet knopen. ik heb sinds gisteren echt enorme pijn aan mijn onderbuik en onderrug. kon er moeilijk van slapen en dacht dus aan een blaasontsteking maar dat heb ik dus niet gelukkig. straks belt de ha even om te kijken wat het zou kunnen zijn maar denk dat ik er al achter ben. het zijn mijn banden die nu oprekken en niet zo'n beetje ook.
@Draagdoeken: ik wil er ook graag één, maar eigenlijk met alle kinderspul ben ik er zooo niet in thuis! Dus die tips van jullie zijn welkom! Lijkt me heerlijk om te wandelen met die kleine zo lekker tegen je aan! @Dani: goed bezig!! Lijkt me wel heel leuk om mee bezig te zijn. Vanmorgen mijn urine weggebracht naar ha. Geen blaasontsteking. Ik heb continu een beetje zeurderig gevoel in mijn onderbuik, en als ik een volle blaas heb doet het gewoon zeer. Plassen is echt een verlichting . Dus ik dacht, ooh heb blaasontsteking. Maar alles was schoon. Nu moet ik contact opnemen met de VK. Maar die is niet te bereiken op vrijdagmiddag, alleen voor spoedgevallen. Nu dus wachten tot maandag.. gruwel! Baal er wel een beetje van. :x Met vrijen voelt het ook niet fijn/pijn! Dus liever niet..manlief gaf al wel aan dat ie het wel jammer vindt dat we zo weinig vrijen, maar snapt het ook wel. Had het misschien daarom wel voor het weekend een oplossing gehad Ga straks lekker naar vriendin toe. Een uurtje in de auto zitten (hopelijk geen plasdrang onderweg ) en dan heerlijk een avond bijbeppen.
Storchenwiege wint aan populairiteit de laatste tijd geloof ik, lees er veel goed over. lees anders ook eens op het forum van "dragen en voeden", daar vind je veel informatie. De Bondolino heeft volgens mij ook verlengstukken om extra breed je maken, dus stel je voor het past niet dan kun je hem nog groter maken. In het begin zitten ze met de beentjes in de draagdoek, het is net alsof je een kleintje onder het kpntje pakt, dan trekt het automatisch de knietjes ook helemaal omhoog. Een goede draagdoek of draagzak doet niet anders dan deze houding te ondersteunen. ByKay zijn fijne draagdoeken, ook goed tweedehands te vinden. Wel alleen voor de eerste maanden, dan wordt je kindje wat te zwaar (zakt het door) en niet geschikt voor rugdragen. Maar wel heerlijk zacht en knuffelig Kaatje bij onze laatste vrijpartij moest ik hard huilen omdat het niet prettig was in combinatie met hormonen en dat was dermate verkoelend dat het sexleven nogal op een laag pitje staat vanaf toen Wel vervelend van je pijn zeg, zijn het niet je banden die je voelt? Sammie jij ook al last. Hopelijk snel voorbij!
Hallo dames, Even snel vanaf de tablet: Vanochtend 20 weken echo gehad en alles zag er prachtig uit!! Gynaecoloog deed heel uitgebreid en we kregen wel 15 foto's mee! Geen afwijkinfen gevonden en ze zag niks uitsteken dus als het goed is nog steeds een meisje! Ga gauw weer met de jongens bezig, die vragen alle aandacht!
@draagdoeken ik heb de tricot slen draagdoek. die kunje op 6 manieren knopen/dragen en dan van geboorte tot 2 jaar! dus ben benieuwd hier net terug van de kapper en er is 10 cm vanaf en blonde en bruine plukjes erin. benieuwd wat vl ervan vind. ga me nu verzorgen/douchen en opmaken om 18.30 weer een afspraak! @stage is zeker leuk om mee bezig te zijn en een hele eer!
@Josjo nee, werk is werk zou je zeggen. @Wuppie, fijn dat alles goed was. Mocht je ook roze tape ? Of heb je gewoon wit. Weet van mijn man dat er veel kleurtjes zijn. @Saga, maar moesten ze daar nog wat aan doen of is hij gewoon dicht gegaan? Meestal is er dan niet zoveel aan de hand. Ben er ook mee geboren. Extra check kan natuurlijk nooit kwaad. @Draagdoek, schoonzus heeft een Baby Bjorn draagzak, is ze erg tevreden over. Wil zelf in het begin zon elastische, lijkt me erg fijn. @Dani al lekker bezig zo te lezen met haloween. @Ginie, fijn dat alles goed was en dat het nog steeds een meisje is @hier, soms wat harde buiken, vooral in de ochtend als ik moet plassen. Ik woensdag een Prenatal voetenzak gekocht. Muts van Babypark zei dat, dat kon. Past hij niet ivm 5 puntsgordel (had zelf in de winkel dus niet meer gekeken), dus dat wordt of terug brengen of extra gaten erin maken. Dus ik mailde Nuna. Ja oh dat probleem hadden we nog niet gehoord. Over 5-6 maanden komt er een voetenzak, maar daar heeft u niks aan. Misschien moet u de kleinste maat voor de wandelwagen kopen.
Ik heb de lodger bunker in de wandelwagen (mura), past prima (zelfs met stuurtje). Of bedoel je het autosteoltje? Daarin heb ik een wikkeldoek van de KRuitvat.
In de autostoel van Nuna Pipa. Is een 5 puntsgordel en voetenzakken voor autostoelen hebben een 3 puntsgordel.
Hallo kwebbeltantes!!! ik heb zo'n beetje 30 pagina's door zitten lezen... pfff! Ik was een weekje op vakantie, prima gehad, maar ben enorm blij om weer lekker thuis te zijn!!! Onze vakantie kon bijna niet doorgaan, hadden om half 2 de 20 weken echo en de 5e ziekte controle: meting in hoofdje lukte niet omdat onze uk zo diep lag met zijn hoofdje... onze auto stond vol met spullen voor het ziekenhuis klaar om te gaan zegt de gyn: kom morgen maar terug.... Na 2 uur wachten, springen, bewegen kwam vriendlief op het idee dat een inwendige echo misschien wel wilde lukken... en ja hoor: meteen kunnen meten! pfoe! Wat later dan gepland, maar we konden op vakantie! De 20 weken echo was goed. Heb hier allemaal goede verhalen over de 20 weken echo voorbij zien komen!!! Wat fijn!!!!! Ook alweer begonnen met mijn studie (de Pabo) en begin volgende week met stage, spannend! Heb er zin in! Volgende week ook intake kraamzorg, wandelwagen etc. kopen, zwangerschapshaptonomie... leuk! De kleine uk voel ik echt al weer heel goed bewegen! Voel hem vandaag al de hele dag door!!! Oh en mijn blaasontsteking..... mijn huisarts zei dus gewoon even af te wachten, ze dacht aan een infectie... grr... uiteindelijk ochtend voor vakantie was er toch een blaasontsteking te zien, dus AB kuur gekregen... (5 dagen lang, 3 maal daags 375 mg) kom ik 's middags bij de gyn is die helemaal niet blij met de AB kuur: veel te kort en veel te licht!! moest 7 dagen, 3 maal daags 500 mg zijn!!! Sjonge jonge, mijn vertrouwen in de huisarts was al weg met de 5e ziekte en nu helemaal.... Nu wel weer een schimmelzalfje (krijg ik altijd na amoxiciline) en dan hopen dat alle klachten weer weg zijn!
Uitgerekende datum: 14-01 Melanie1986 - Zwanger van 2e kindje: een MEISJE 16-01 Danielle86 - 25 jaar - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 17-01 Kwebbelsnoes -Zwanger van 2e kindje: een MEISJE Lydia1986 - Zwanger van 2e kindje:een JONGEN 18-01 Josjo - Zwanger van 2e kindje:VERRASSING 19-01 Minieme84 - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN Stefanie78 - Zwanger van 2e kindje: een JONGEN Lennyt - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN Livelife - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 20-01 Juupje - Zwanger van 1e kindje: een MEISJE Wuppie30 - Zwanger van 1e kindje: een MEISJE 21-01 Kaatje1984 - Zwanger van 1e kindje: VERRASSING Saga - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 22-01 Wen86 - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN Abri - Zwanger van 3e kindje: een MEISJE Dani86 - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 24-01 Ginie - Zwanger van 3e kindje: een MEISJE Chikah - Zwanger van een tweeling: 25-01 Kimster87 - Zwanger van 1e kindje: 26-01 Roosje24 - Zwanger van 1e kindje: 27-01 Zograag - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 28-01 Sammie121 - Zwanger van 2e kindje: een JONGEN Demi1982 - Zwanger van 1e kindje:een JONGEN 29-01 Tulip - 28 jaar - Zwanger van 2e kindje: GEHEIM 31-01 Enibas - Zwanger van 1e kindje: Greatdane - Zwanger van 1e kindje:VERRASSING 12 jongen,6 meisjes, 4 verrassingen/geheim, 4 (nog) onbekend Vlindertjes/sterretjes: Isabel Olivia, Hopelessinlove, Lovelymom, Sofie28, Elisse, Dreamer83, Lintje, Melanie76, Jackystory. Afsprakenlijst: 10-09: Danielle86, Medische echo 10-09: Roosje24, 20 weken echo 13-09: Chikah, 20 weken echo 13-09: Sammie121: 20 weken echo 15-08: Demi, Controle vk 17-09: Tulip, 20 weken echo 17-09: Demi, 20 weken echo 17-09: Greatdane, 20 weken echo 18-09: Livelife, 20 weken echo 19-09: Danielle86, Medische echo 19-09: Dani, controle vk 24-09: Roosje24, controle vk 26-09: Danielle86, Medische echo Wijzigingen graag in het dik gedrukt in het groen in je bericht zetten, dan pas ik het aan! Lieve meiden, ik heb alles wel gelezen, ben maar een zeer enkele keer iets in groen tegen gekomen en ben het alweer vergeten Willen jullie, als jullie toevoegingen hebben, deze even opnieuw laten weten? Dank!
Uitgerekende datum: 14-01 Melanie1986 - Zwanger van 2e kindje: een MEISJE 16-01 Danielle86 - 25 jaar - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 17-01 Kwebbelsnoes -Zwanger van 2e kindje: een MEISJE Lydia1986 - Zwanger van 2e kindje:een JONGEN 18-01 Josjo - Zwanger van 2e kindje:VERRASSING 19-01 Minieme84 - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN Stefanie78 - Zwanger van 2e kindje: een JONGEN Lennyt - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN Livelife - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 20-01 Juupje - Zwanger van 1e kindje: een MEISJE Wuppie30 - Zwanger van 1e kindje: een MEISJE 21-01 Kaatje1984 - Zwanger van 1e kindje: VERRASSING Saga - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 22-01 Wen86 - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN Abri - Zwanger van 3e kindje: een MEISJE Dani86 - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN 24-01 Ginie - Zwanger van 3e kindje: een MEISJE Chikah - Zwanger van een tweeling: 25-01 Kimster87 - Zwanger van 1e kindje: 26-01 Roosje24 - Zwanger van 1e kindje: 27-01 Zograag - Zwanger van 1e kindje: een JONGEN JuJu81 - Zwanger van 2e kindje: 28-01 Sammie121 - Zwanger van 2e kindje: een JONGEN Demi1982 - Zwanger van 1e kindje:een JONGEN 29-01 Tulip - 28 jaar - Zwanger van 2e kindje: GEHEIM 31-01 Enibas - Zwanger van 1e kindje: Greatdane - Zwanger van 1e kindje:VERRASSING 12 jongen,6 meisjes, 4 verrassingen/geheim, 4 (nog) onbekend Vlindertjes/sterretjes: Isabel Olivia, Hopelessinlove, Lovelymom, Sofie28, Elisse, Dreamer83, Lintje, Melanie76, Jackystory. Afsprakenlijst: 10-09: Danielle86, Medische echo 10-09: Roosje24, 20 weken echo 12-09: JuJu81, 20 weken echo 13-09: Chikah, 20 weken echo 13-09: Sammie121: 20 weken echo 15-08: Demi, Controle vk 17-09: Tulip, 20 weken echo 17-09: Demi, 20 weken echo 17-09: Greatdane, 20 weken echo 18-09: Livelife, 20 weken echo 19-09: Danielle86, Medische echo 19-09: Dani, controle vk 24-09: Roosje24, controle vk 26-09: Danielle86, Medische echo Wijzigingen graag in het dik gedrukt in het groen in je bericht zetten, dan pas ik het aan!
@Wen86, bedoel je de tape op mijn rug? Oh dat is gewoon wit hoor, haha. Heb t net door vl eraf laten halen, was lastig met douchen en begon te jeuken, als t begon te jeuken mocht t eraf van de fysio.
Bacteriële infectie: weet even niet meer wie het was, maar welke AB heb je gekregen? Hoe sterk en welke?
hey meiden we krijgen waarschijnlijk een meisje. maandag heb ik de 20 weken echo. dan weet ik het zeker.