@Snieke...oh dat komt goed hoor, niet TEveel roze, want daar ben ik niet van. Maar de garderobe begint al vorm te krijgen! Hahaha! Weten ook al hoe het kamertje wordt en ook al hoe ze gaat heten! Dus het gaat goed komen!! Verder gaat het hier wel goed. Finn kan, zoals altijd, het bloed onder mn nagels vandaan halen, maar een uurtje later is het mn beste vriend. Hij wil heel graag dat de baby komt. Hij zei: "Mijn zusje wil er zo graag uit komen, omdat ze mij zo mist!" Zo schattig! Hij zei ook dat hij er uit was gekomen omdat hij papa zo miste...hihi! Verder nog even druk bezig met inhalen van mn onderzoeken. Ik heb nog 1 week dan wil ik alles afhebben, dus dat wordt nog ff knallen. Dan gaan we op vakantie, dan nog 1 week vrij en dan is het al weer gedaan met de rust...pffffff
Echoooooooo Er staat al een maand iets in mn onderschrift, maar niemand heeft het gemerkt. Zo stil is het
hahaha, he he, de vorige keer was het jullie niet eens opgevallen!!!! thanks, het was een verrassing maar wij zijn dolgelukkig! Vorige week echo gehad en alles was goed. Over 2,5 week weer een echo en duimen dat het dan nog steeds goed zit!
Adnalie van harte gefeliciteerd!! Wow dat is kort op elkaar allemaal!!! Hoe snel gaat het wel niet allemaal. Gewoon al iemand Zwanger van de derde!!!
Jaaa Adnalie wat leuk, gefeliciteerd! Nog meer juni mama's met een 3e op komst of een wens voor een 3e? A. wil zich laten steriliseren maar ik twijfel nog af en toe.....
Er is al een derde geboren bij Smiley en ook Anna83 is al even zwanger van de 3e... Werden in 2009 ook allemaal voor de eerste keer mama....(en schreven lang geleden mee) Ik zou het bij twijfel nog niet laten doen, Flutter! Hoe is het met de 2 zwangere dames? Schooljaar goed gestart Sarah? En Adnalie, niet misselijk?
Hier komt geen derde. Misschien dat manlief zich in de toekomst laat steriliseren, maar nu nog niet. @ Flutter: Als je twijfelt zou ik het ook nog niet doen.
Thanks meiden! Ik voel me prima, heb nooit het gevoel dat ik zwanger ben haha. Over 1,5 week weer een echo, spannend! manlief wilde zich ook laten steriliseren, maar was er nog niet van gekomen. Ik had wel zoiets van: goh misschien als L en S wat ouder zijn, nog een nakomertje. Ik kon nog geen afstand doen van de babyspullen en het gevoel nooit meer te kunnen bevallen. Maar we zijn super blij met dit cadeau!!! Helemaal super!
haha, hier voorlopig nog geen 2e... hebben t prima zo! dus een derde, nee haha die ook niet! Gaan wel komend jaar samen wonen