Station noord rotterdam zelfmoord :(

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door KanjerB, 8 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Gisteren waren we aan het lopen langs het trein station in Rotterdam noord. İneens een heel getoeter door de trein. Ambulance, politie autos etc. Er is dus iemand voor de trein gesprongen. İk heb het niet zien gebeuren maar wel de trein op het perron en agenten die er bezig waren het was met een doek afgezet. Dus gelukkig de meneer niet gezien. İk ben er nog steeds naar van. Moet er steeds aan denken. Zijn famillie was er nog niet van op hoogte gesteld. Pas als hij naar het rouwcentrum was gebracht zouden hun ophoogte gebracht worden. Hoe moeten hun zich nu voelen??? :( wat voor problemen had hij dat hij zo naar zijn einde is egaan etc etc. Blijf er steeds aan denken. Vind het zo erg. Hoorde daar ook van de politie dat er 2 weken geleden of 2 maanden weet het niet zeker ook een meisje was overleden. Die had ook zelfmoord gepleegt en was nog maar 17!!!!

    Heb vandaag gegoogled en steeds het nieuws in de gaten gehouden maar er staat niets over het gebeuren van gisteren.

    Wilde het even hier kwijt. Denk steeds aan zijn famillie. Misschien wel vrouw en kind(eren) echt VRESELYK!!

    Wat mij wel opviel is dat mensen daar er ook grappig en lacherig over deden en net als of het de normaalste zaak van de wereld enz is echt erg :(
     
  2. Desert

    Desert Fanatiek lid

    18 jul 2008
    3.216
    0
    0
    Vreselijk he....

    Toen ik nog (lomg time ago) bij het handhavingsteam zat, hadden we ook een die voor de metro was gesprongen.

    En ik heb er eentje zien springen hier in purmerend, bah, als ik er nog aan denk,...ik loop trouwens ook nooit meer langs die flat.

    Sowieso kun je heeeeel weinig vinden over zelfmoorden, volgens mij was dat om niks te triggeren ..
     
  3. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Ja echt vreselijk! Maar ook vooral dt mensen die daar staan er zo luchtig over doen. Net alsof het doodnormaal is :(
     
  4. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    #4 maartje84, 8 sep 2012
    Laatst bewerkt: 8 sep 2012
    Laat maar ;)
     
  5. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Maartje had het gelezen en klopt daar heb je ook wel weer gelijk in. En idd voor machinist en de rest van de mensen die zoiets moeten aanzien is het natuurlijk vreselijk. Dus begrijp je zeker wel.

    Had het wel gelezen maar had nog niet gereageerd. Maar zie net dat je het weg heb gehaald?
     
  6. Molitalia

    Molitalia Niet meer actief

    Wat vreselijk! En hoe wanhopig moet je zijn om het bij de trein te doen? Ik weet zeker dat deze meneer normaal gesproken wel aan de machinist gedacht zou hebben maar ik denk dat hij zich zó slecht voelde dat het hem nu geen bal kon schelen. Hoe beroerd ben je er dan aan toe :( Vind het heel zielig voor alle mensen die betrokken waren.
     
  7. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    zelfmoord komt nooit in de krant/nieuws.
    Dat willen ze niet onder de aandacht brengen geloof ik.

    Ik heb in een grote flat gewoond en 3 keer meegemaakt dat iemand er van af sprong. Sja heel triest... maar de derde keer dacht ik alleen maar... pfff weer al die troep, kunnen ze dat niet ergens anders doen.
     
  8. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Vreselijk he!

    Mijn vader werkt op de metro al 40 jaar en 1 maand voor hij met pensioen ging kreeg hij ook een springer bij amsterdam sloterdijk
     
  9. JongeMama22

    JongeMama22 Niet meer actief

    Ik was een keer met de trein en bij de trein voor mij was er iemand voor gesprongen. Wij mochten er wel langsrijden, maar ze hadden nog niets afgedekt. Vreselijk om te zien.
     
  10. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Vreselijk.. Wat moet je dan wanhopig zijn :(
     
  11. Jel

    Jel Niet meer actief

    Afschuwelijk he zulke dingen. Dit soort dingen komen inderdaad nooit in het nieuws. Ik denk dat ze dat uit privacy voor de nabestaanden doen en misschien ook wel om suïcidale mensen niet steeds weer op ideeën te brengen.

    Dat mensen er ook zo lacherig over doen, belachelijk! ;)
     
  12. Jeetje zeg, ik weet dat er mensen zijn die moeite hebben met zich inleven in een ander, maar dit is wel héél respectloos ;) Denk even ná voor je iets typt..
     
  13. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.272
    6.801
    113
    Ik ken een meisje die wilde springen maar bedacht zich.... ze raakte zwaargewond aan haar been. ( volgens mij mist ze een voet)

    Mijn tante is van een flat gesprongen. Maar die had mijn oom verloren in een auto ongeluk en ze was psygisch sowieso heel erg labiel. Ze kon ook geen kinderen krijgen en toen ook nog eens mijn oom wegviel....
    Vreselijk voor haar.
    Ik was toen 5 jaar, dus ik heb er verder niks van meegekregen.
     
  14. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Zo'n reactie is best normaal hoor.

    Weetje wat zoiets doet met mensen die het hebben zien gebeuren?
    Die hebben er meer last van dan de persoon die gesprongen is.

    Collega van mijn vader heeft in 2 mnd tijd 4 springers gehad voor zijn metro en die zit nu al 2 jaar thuis omdat hij zijn werk niet meer durft te doen en psychisch helemaal in de war is daardoor.

    Dus dat heeft weinig met inlevingsvermogen te maken hoor.
     
  15. thisisus

    thisisus Lid

    16 jun 2012
    80
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het klinkt luguber. Maar ik vroeg me dus af. Het dat er dan uit ziet.. er werd gezegd je bent dan in stukjes. Maar ik kon het me niet voorstellen(zag dan steeds een voet of een hand liggen in mijn eigen voorbeelden) . Nu nadat ik er een foto van heb gezien. Begrijp ik waarom je voor een trein kiest.. De kans dat het mislukt is erg klein. Echter vind ik het jammer dat de mensen die het leven niet meer zo zien zitten een hele boel mensen getraumatiseerd achter laat. Niet alleen je familie maar!
     
  16. vlinder1973

    4 okt 2011
    50
    4
    8
    Bij ons springen er ook geregeld mensen voor de trein. Mijn opa heeft niet gesprongen maar werd door de sneltrein door de zuigdruk onder de trein gezogen. Hij was op slag dood.

    Verder een buurmeisje van ons. Eerst van een brug gesprongen. Alles gebroken wat ze maar gebroken kon hebben. Toch overleefd en vele therapie later en operaties en alles mocht ze naar huis. Binnen een week sprong ze voor de trein en was het over. Ze was toen nog geen 20 meen ik me te herrinneren.

    En toen ik op school zat sprong er ook een meisje van 15 voor de trein. Was echt zo erg toen!!

    Verde is de vader van mijn moeder in 1994 vermoord. De daders na een paar dagen opgepakt. Na wat jaren cel is hij de eerste week in vrijheid ook voor de trein gesprongen.
     
  17. Natuurlijk snap ik dat dit behoorlijk wat met je doet, en ik vind dat slachtofferhulp in een geval als dit érg belangrijk is, maar ik krijg bij de reactie van Debby nou niet echt het idee dat ze het erg vindt, maar alleen maar lastig. Zo van, 'Jij vervelende zelfmoordpleger, ga dat lekker ergens anders doen, ik heb last van je.'.

    Dat van je vader's collega is natuurlijk een ander verhaal. Die is echt aangedaan door wat hij gezien heeft e.d. Die vind het waarschijnlijk verschrikkelijk wat er gebeurd is. Bij Debby's reactie kreeg ik het idee dat ze vond dat die 'vervelende zelfmoordpleger' maar eens wat meer rekening met haar moest houden, en het 'lekker ergens anders moet gaan doen', waar dan voor mij uit blijkt dat het haar niet uitmaakt dát diegene zoiets doet, zolang zij er maar geen last van heeft. Dat is toch geen reactie? Kom op zeg..
     
  18. Amfy

    Amfy Niet meer actief



    helemaal niet!

    die mensen die dat doen zijn gewoon ongelovelijk egoïstisch!
    Weet je wel wat er allemaal bij komt kijken. laat ze in bad gaan zitten met een broodrooster of zichzelf ophangen.
    nee gewoon heel erg egoïstisch allemaal onschuldige mensen erbij betrekken.

    nee daar kan ik echt geen respect voor op brengen.
    ja dat de brandweer een melding krijgt van een treinongeval en ze op de kazerne horen dat ze stukjes moeten rapen.
    nee zulke zullen nooit geen respect van mij krijgen.
     
  19. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Dat is idd ook zo.

    En mensen die zelfmoord plegen denken ook aan niemand anders alleen aan hun zelf.

    Als ze op die flat staan of voor die trein staan denken ze ook niet goh wat zal ik die mensen aan doen?

    Het erge is vaak trouwens ook nog dat trein/tram/metro bestuurders direct als verdachten aangewezen worden.
    Er moet eerst uitgezocht worden dat hun niet te hard gereden hebben. Hebben ze dat wel ondanks dat die vent gesprongen heeft zijn ze schuldig.

    Mijn vader heeft toen de hele dag op het politie bureau gezeten en werd pas eind van de middag vrij gelaten terwijl het om iets voor 7 uur gebeurd was..
     
  20. Als je je zo wanhopig voelt dat je werkelijk bereid bent om zelfmoord te plegen, denk je daar niet meer over na.. Daar ben je dan simpelweg niet meer toe in staat. Maar goed, deze discussies zijn er al veel vaker geweest, en ik denk dat het niet de bedoeling van TS was om een zelfmoord-discussie te starten, dus laten we daar verder maar over ophouden.
     

Deel Deze Pagina